Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Te gwiazdy bardzo szybko doczekały się wnucząt. Numer 8 została babcią chwilę po czterdziestce
21.01.2023 12:48

Te gwiazdy bardzo szybko doczekały się wnucząt. Numer 8 została babcią chwilę po czterdziestce

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a dzień później dziadkowie świętują swój dzień. Dla wielu to wspaniałe i długo wyczekiwane święto. Wnuczkowie przygotowują swoim ukochanym babciom i dziadkom prezenty, wręczają laurki, a w placówkach odbywają się przedstawienia. Jak się okazuje, w świecie show-biznesu znamy wiele babć i dziadków, a niektórzy z nich doczekali się wnucząt stosunkowo wcześnie. Oto lista znanych osobowości, które młodo zostały dziadkami i babciami.

Agata Młynarska, Beata Kozidrak, Katarzyna Grochola
Agata Młynarska, Beata Kozidrak, Katarzyna Grochola, fot. KAPiF

Slajd 1 z 8

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest mamą Macieja oraz Marysi. Starszy syn od lat tworzy małżeństwo z uwielbianą aktorką, Joanną Koroniewską. Para doczekała się dwóch córek, a starsza z nich przyszła na świat w 2009 roku. Tym samym popularna prezenterka Katarzyna Dowbor stała się babcią w wieku zaledwie 50 lat.

Slajd 2 z 8

Krzysztof Hołowczyc

Krzysztof Hołowczyc wraz z żoną Danutą doczekali się trzech córek. Wybitny rajdowiec jest również dziadkiem. O narodzinach wnuczki dowiedział się podczas Rajdu Dakar w 2014 roku. Miał wówczas 52 lata. W rozmowie z Vivą wyznał:

Mnie wciąż wydaje się, że jestem tatą. To dziwne uczucie. Mówię do wnuczki: „Chodź tu, córuniu moja”. Kolejny etap się rozpoczął. Teraz jak widzę relacje naszej najmłodszej córki Antosi z Alabamą, śmieszna sprawa, bo sześcioletnia Antosia jest ciocią córki Karoliny, mam poczucie, że coś mi się w życiu udało. Rodzina rośnie, jak siadamy do obiadu, to jest już prawdziwy gwar. Jedni mówią o tym, inni o tamtym. Zabawne jest jeszcze to, że dziewczyny mają duży problem z nazywaniem nas dziadkami. O mnie nie mówią dziadek, a o Danie, babcia.

Slajd 3 z 8

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak spełnia się w branży muzycznej, a od kilku lat również w roli babci. Artystka pod koniec lat 70. poślubiła Andrzeja Pietrasa, z którym rozwiodła się w 2016 roku. Para doczekała się dwóch córek, a w 2010 roku starsza pociecha urodziła dziecko. Tym samym Beata Kozidrak po raz pierwszy została babcią w wieku 50 lat. Dziś ma już troje wnucząt.

Slajd 4 z 8

Donald Tusk

Donald Tusk jest ojcem Michała oraz Katarzyny. Starszy syn urodził się w 1982 roku i mając 30 lat, doczekał się pierwszego dziecka. Tym samym Donald Tusk został po raz pierwszy dziadkiem w wieku 55 lat. Dziś ma już czwórkę wnucząt.

Slajd 5 z 8

Agata Młynarska

Agata Młynarska jest jedną z najmłodszych babć w polskim show-biznesie. Dziennikarka obecnie ma 57 lat i jest mamą trójki dorosłych dzieci. W wieku 46 lat po raz pierwszy została babcią. Co ciekawe, w 2016 roku Agata Młynarska otrzymała oficjalne miano “Honorowej babci”, które nadała jej Fundacja “Żyj z pasją”.

Slajd 6 z 8

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola jest mamą Doroty Szelągowskiej, która z Adamem Sztabą doczekała się syna. Antoni Sztaba urodził się w 2001 roku, a więc dziś ma już 22 lata. Katarzyna Grochola została babcią w wieku 43 lat, co czyni ją jedną z najmłodszych babć w polskim show-biznesie.

Slajd 7 z 8

Anna Korcz

Aktorka Anna Korcz po raz pierwszy została babcią w 2020 roku, kiedy jej córka Anna urodziła dziecko. Miała wówczas 52 lata. Rok później artystka doczekała się drugiego wnuka i nie kryła swojej ogromnej radości.

Slajd 8 z 8

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska z drugim mężem Andrzejem Jungowskim doczekała się córki Katarzyny, która również ma córkę. Karolina Matej w tym roku skończy 23 lata, a więc słynna aktorka została babcią, kiedy miała 46 lat. Wnuczka gwiazdy w ostatnim czasie wzięła udział w challenge'u, w którym odtwarzała zdjęcia swojej babci sprzed lat. Internauci dopatrzyli się dużego podobieństwa.

Tagi: