Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Te gwiazdy skorzystały z usług surogatek. Ich dzieci zostały urodzone przez zastępcze matki
26.01.2023 21:39

Te gwiazdy skorzystały z usług surogatek. Ich dzieci zostały urodzone przez zastępcze matki

Założenie rodziny to poważna decyzja. Niestety nie każdy ma możliwość, by zostać rodzicem, jednak z pomocą przychodzą różnego rodzaju metody. Jeśli zawodzi in-vitro, matka nie jest gotowa lub nie ma możliwości na bycie czy donoszenie ciąży, istnieje również adopcja lub skorzystanie z usług surogatki. Pomoc surogatki budzi skrajne emocje i w wielu miejscach na świecie nie jest dozwolona. W niektórych państwach zabieg ten jest jednak w pełni legalny i na skorzystanie z niego zdecydowało się liczne grono gwiazd.

Cristiano Ronaldo, Elton John, Paris Hilton EA
Cristiano Ronaldo, fot. Dukas / Splash News/EAST NEWS, Elton John z mężem, fot. Gene Young / Splash News/EAST NEWS, Paris Hilton, fot. Rex Features/East News

Slajd 1 z 8

Sarah Jessica Parker EA

Sarah Jessica Parker jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Z małżeństwa z aktorem Matthew Broderickiem doczekała się syna Jamesa Wilke'a, który przyszedł na świat w 2002 roku. Z czasem gwiazda postanowiła powiększyć swoją rodzinę i skorzystała z pomocy surogatki, która urodziła aktorce bliźniaczki. Dziewczynki urodziły się w 2009 roku.

Slajd 2 z 8

Khloe Kardashian

Jedna z sióstr, pochodząca ze słynnego klanu Kardashianów, Khloé wraz z partnerem Tristanem Thompsonem doczekali się córki. Dziewczynkę urodziła wynajęta surogatka. Rodzice dziecka zdążyli się jednak rozstać przed jej narodzinami.

Slajd 3 z 8

Paris Hilton z mężem EA

41-letnia Paris Hilton w ostatnim czasie ogłosiła, że została mamą. Wraz z mężem Carterem Reum zostali rodzicami, a swoją radością podzielili się ze światem. Wyjawili również, że ich pociecha to chłopiec. Nie zdradzili natomiast, na jakie imię zdecydowali się dla swojego syna.

Slajd 4 z 8

Cristiano Ronaldo EA

Cristiano Ronaldo jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Pierwszy syn piłkarza urodził się dzięki skorzystaniu z pomocy surogatki. Po latach sportowiec ponownie skorzystał z usług surogatki i stał się tatą bliźniaków. Ze związku z Georginą Rodriguez doczekał się jednego dziecka. Kobieta była w ciąży bliźniaczej, jednak niestety jedno z dzieci zmarło podczas porodu.

Slajd 5 z 8

Nicole Kidman z partnerem EA

Nicole Kidman marzyła o byciu mamą, jednak niestety miała problemy z zajściem w ciążę. Podczas związku z Tomem Cruise'em postanowili zaadoptować dwójkę dzieci. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a aktorka związała się z Keithem Urbanem, z którym doczekała się córeczki. Czwarte dziecko Nicole przyszło na świat dzięki matce zastępczej.

Slajd 6 z 8

Kim Kardashian EA

Kim Kardashian zawsze marzyła o posiadaniu dużej rodziny. Dziś jest mamą czwórki pociech. Gwiazda dwukrotnie była w ciąży, natomiast trzecie i czwarte dziecko przyszło na świat dzięki pomocy matek zastępczych.

Slajd 7 z 8

Elton John z partnerem EA

Elton John od lat tworzy szczęśliwy związek z Davidem Furnisherem. Mężczyźni pobrali się w 2014 roku, a 4 lata wcześniej po raz pierwszy zostali ojcami. Ich rodzina powiększyła się ponownie rok przed ślubem, a obaj synowie przyszli na świat dzięki pomocy anonimowych surogatek.

Slajd 8 z 8

Ricky Martin z partnerem EA

Ricky Martin po raz pierwszy został ojcem w sierpniu 2008 roku. Wówczas na świecie pojawili się bracia bliźniacy, które urodziła wynajęta surogatka. Dekadę później muzyk wziął ślub z armeńsko-syryjskim malarzem, Jwanem Yosefem. Jeszcze tego samego roku panowie zostali rodzicami córeczki, którą również urodziła im surogatka.

Tagi: