Swiatgwiazd.pl

Tym parom udało się uniknąć rozwodu, są ze sobą od lat. Numer 7 to prawdziwi rekordziści

3 Lipca 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Artur Barciś z żoną i Cezary Żak z żoną EA

Slajd 1 z 8

Meryl Streep i Don Gummer EA

fot. AFP / East News

Meryl Streep i Don Gummer

Meryl Streep i Don Gummer tworzą związek od czterech dekad. Poznali się w 1978 roku. Wówczas zmarł partner aktorki, która wynajmowała od Gummera mieszkanie. Mężczyzna wspierał pogrążoną w rozpaczy Maryl, aż ostatecznie skradł jej serce. Około rok po poznaniu zdecydowali się pobrać. Są szczęśliwymi rodzicami czwórki dzieci.

Slajd 2 z 8

Barbara i Jerzy Stuhr EA

fot. TRICOLORS / East News

Barbara i Jerzy Stuhrowie

Barbara i Jerzy pobrali się w 1971 roku, a więc tworzą małżeństwo od 51 lat. Znają się od dziecka i wspólnie wychowali się w jednej miejscowości. Chodzili razem do przedszkola, a także na religię do salki katechetycznej. Po przeprowadzce do Krakowa wciąż utrzymywali kontakt, aż ostatecznie postanowili być parą. Doczekali się dwójki dzieci: syna Macieja i córki Marianny.

Slajd 3 z 8

Beata i Artur Barcisiowie EA

fot. TRICOLORS/East News

Beata i Artur Barcisiowie

Beata Barciś jest utytułowaną i wielokrotnie zagrodzoną montażystką filmową i telewizyjną. Wzięła ślub z aktorem Arturem Barcisiem w 1986 roku. Są razem przeszło 36 lat. Owocem ich miłości jest syn Franciszek. — Mam wspaniałą żonę. Beatka jest moim aniołem — powiedział niegdyś o swojej żonie Artur.

Slajd 4 z 8

Elżbieta i Janusz Gajosowie EA

fot. TRICOLORS / East News

Elżbieta i Janusz Gajosowie

Janusz Gajos ma za sobą trudną przeszłość i kilka nieudanych związków. Dopiero po latach spotkał Elżbietę, która skradła jego serce i została czwartą żoną aktora. Tworzą małżeństwo od ponad 25 lat. Para nie doczekała się jednak dzieci. Janusz ma z kolei tylko jedną córkę, Agatę, z trzeciego małżeństwa.

Slajd 5 z 8

Elton John i David Furnish EA

fot. Rex Features / East News

Elton John i David Furnish

Elton John w ciągu swojego życia był kilkukrotnie w związku. Miał dwie żony, jednak w pewnym momencie oświadczył, że jest gejem. Jego wybrankiem serca okazał się 15 lat młodszy David Furnish. Mężczyźni znają się od 1993 roku. Zawarli związek partnerski 21 grudnia 2005 roku, natomiast ślub odbył się 21 grudnia 2014 roku. Mają dwóch synów: Zacharego Jacksona Levona oraz Elijaha Josepha Daniela. Dzieci urodziła anonimowa surogatka.

Slajd 6 z 8

Katarzyna i Cezary Żakowie EA

fot. TRICOLORS / East News

Ka­ta­rzy­na i Ce­za­ry Ża­ko­wie

Cezary Żak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który może pochwalić się wieloletnim i szczęśliwym małżeństwem. Aktor poznał swoja obecną żonę w 1985 roku, podczas obozu jeździeckiego w czasie studiów. Dwa lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Tworzą małżeństwo od 35 lat. Doczekali się dwóch córek: Aleksandry i Zuzanny.

Slajd 7 z 8

Dolly Parton EA

fot. Bridgett Benett / AFP / East News

Dolly Parton i Carl Thomas Dean

Dolly Parton i Carl Thomas Dean to para o jednym z najdłuższych staży w świecie Hollywood. Poznali się w szkole, a po jej ukończeniu zamieszkali razem i wkrótce się pobrali. Są małżeństwem od prawie 55 lat. Artystka wyznała, że ich miłość jest taka sama jak początku związku. — Nasze małżeństwo jest tylko dla nas, to jest klucz do sukcesu — powiedziała niegdyś Parton. Carl Thomas Dean nie jest osobą publiczną i na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Mężczyzna unika rozgłosu i nie pokazuje się w mediach.

Slajd 8 z 8

Krystyna Demska i Daniel Olbrychski EA

fot. TRICOLORS / East News

Krystyna Demska i Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żoną aktora była Monika Dzienisiewicz, z którą ma syna Rafała. W trakcie małżeństwa miał romans Marylą Rodowicz, by następnie poślubić dziennikarkę Zuzannę Łapicką. Para doczekała się córki Weroniki. Aktor ma również syna Wiktorka z nieślubnego związku. Obecnie jest w szczęśliwym małżeństwie z Krystyną Demską, która jest również jego menadżerką. Para zna się od wielu lat, jednak sakramentalne "tak" powiedzieli sobie dopiero w 2003 roku.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >