Swiatgwiazd.pl > Galerie > Wiśniewski ma za sobą 5 ślubów, ale nie on jest rekordzistą. Oto gwiazdy, które sakramentalne "tak" mówiły kilkukrotnie
30.05.2022 20:23

Wiśniewski ma za sobą 5 ślubów, ale nie on jest rekordzistą. Oto gwiazdy, które sakramentalne "tak" mówiły kilkukrotnie

W świecie show-biznesu kilkukrotne zawieranie związków małżeńskich nikogo nie dziwi. Michał Wiśniewski ma już piątą żonę, ale nie tylko jego małżeństwa szybko kończyły się rozwodem. Przedstawiamy gwiazdy, które sakramentalne "tak" wypowiadały kilka razy.

Gwiazdy, które kilkukrotnie mówiły sakramentalne "tak"

Slajd 1 z 8

Michał Wiśniewski

Lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, aż pięciu kobietom ślubował, że nie opuści ich aż do śmierci. Jego żoną była Magda Femme, Mandaryna, Anna Świątczak oraz Dominika Tajner. Obecnie muzyk związany jest z Polą, która jako jedyna z jego żon nie jest związana z show-biznesem. W jednym z ostatnich postów na Instagramie opublikował ich wspólne zdjęcie i napisał: "Nieważne gdzie. Ważne, że razem".

Slajd 2 z 8

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan pierwszy raz wyszła za mąż kiedy była jeszcze na studiach. Wówczas jej mężem został prawnik Łukasz Bukaczewski, z którym wkrótce się rozwiodła. Następnie w 2003 roku wyszła za aktora Jacka Rozenka. Para doczekała się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, mimo to w 2013 roku ich małżeństwo również zakończyło się rozwodem, a jeszcze w tym samym roku gwiazda związała się z Radosławem Majdanem, którego poślubiła w 2016 roku. Z trzecim mężem doczekała się trzeciego syna Henryka.

Slajd 3 z 8

Monika Richardson

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był Will Richardson, amerykański dziennikarz i podróżnik. Następnie poślubiła Jamiego Malcolma, szkockiego pilota, z którym ma dwójkę dzieci: Tomasza Davida i Zofię. Trzeci raz na ślubnym kobiercu stanęła ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym również się rozstała, a obecnie jest w związku z biznesmenem Konradem Wojterkowskim.

Slajd 4 z 8

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor w swoim życiu miała trzech mężów: Piotra Dowbora, z którym doczekała się syna Macieja, Janusza Atlasa i Grzegorza Świątkiewicza. W latach 80. zaręczyła się z Tadeuszem Winkowskim, ale związek zakończył się, zanim para wzięła ślub. Prowadząca "Nasz nowy Dom" była również w związku z dziennikarzem Jerzym Baczyńskim, z którym doczekała się córki Marii.

Slajd 5 z 8

Leon Niemczyk

Leon Niemczyk to aktor, który zagrał w wielu filmach i tak jak nie ograniczał się w braniu ról, nie ograniczał się także w romansach z kobietami. Słynął z tego, że także miał ich wiele. Sam twierdził, że był żonaty aż sześć razy. "Byłem żonaty z Jugosłowianką, Rosjanką, Kubanką, Polkami, Niemką. Wie pani, byłem jakiś kochliwy" - mówił w wywiadzie dla Gali, cytowany przez portal plejada.pl.

Slajd 6 z 8

Beata Tyszkiewicz

Beata Tyszkiewicz za mąż wychodziła trzykrotnie. Jej pierwszym mężem był Andrzej Wajda, reżyser, starszy od niej o 12 lat. Po raz drugi wyszła za mąż również za reżysera Witolda Orzechowskiego. Trzeci raz, sakramentalne "tak" powiedziała w wieku 38 lat, poślubiając architekta Jacka Padlewskiego. Jednak żadne z tych małżeństw nie przetrwało próby czasu. W "Fakcie" aktorka wyznała, że: "jedne kobiety miewają romanse, a inne, zakochawszy, się wychodzą za mąż." – Ja jestem w tej drugiej grupie. Moje romanse zamieniały się w małżeństwa – zdradziła, cytowana przez portal plejada.pl.

Slajd 7 z 8

Cezary Pazura

Cezary Pazura od 15 lat wiedzie szczęśliwe życie ze swoją wybranką Edytą. Jednak aktor ma również za sobą trudne związki. Jego pierwszą żoną była Żaneta Pazura, którą poznał w 1986 roku kiedy miała zaledwie 16 lat. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Anastazja. Niestety w ich małżeństwie z czasem pojawiało się coraz więcej problemów. Żona aktora uzależniła się od alkoholu i narkotyków. Pojawiły się także kłótnie, aż w końcu ona odeszła bez słowa, a aktor pozostał sam z dzieckiem. Jednak szybko poślubił kolejną kobietę Weronikę Marczuk, polską producentkę filmową, prawniczkę i aktorkę, pochodzenia ukraińskiego. Związek ten również nie przetrwał, a jego zakończenie było bardzo burzliwe. Obecną żonę, która jest od niego młodsza aż o 26 lat, poznał w 2007 roku. Mają razem trójkę dzieci.

Slajd 8 z 8

Paulina Młynarska

Była czterokrotnie mężatką. Z nieformalnego związku z Pawłem Naumanem ma córkę Alicję, która przyszła na świat w 1992 roku. Obecnie dziennikarka mieszka na Krecie i zajmuje się pisaniem książek oraz nauczaniem jogi.

Tagi: