Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Wstydliwe sekrety gwiazd. Nawet nie przypuszczaliśmy, czego w przeszłości się dopuściły
24.03.2022 10:00

Wstydliwe sekrety gwiazd. Nawet nie przypuszczaliśmy, czego w przeszłości się dopuściły

Każdy skrywa jakieś sekrety. Okazało się, że dotyczy to także gwiazd polskiego show-biznesu. Przedstawiamy 8 znanych osób, które popełniły błąd i w przeszłości zdradziły swoją drugą połówkę.

Wstydliwe sekrety gwiazd. Nawet nie przypuszczaliśmy, czego w przeszłości się dopuściły
East News

Slajd 1 z 8

Krzysztof Krawczyk

Nie jest tajemnicą, ze legendarny wokalista zdradzał w przeszłości swoje ukochane. Po latach Krzysztof Krawczyk wyznał, że bardzo żałuje tego, co zrobił. Gwiazdor przyznał również, że było to po prostu głupie. -Chyba żałuję. Przesadzaliśmy wtedy... To jest smutne, już wiem, co czuje zdradzona osoba i smutno mi z powodu tych zdradzanych dziewczyn. Bo mogło być zupełnie inaczej. Ale wtedy myślałem, że skoro wszyscy to robią, to dlaczego nie ja. To było głupie — wyznał po latach Krzysztof Krawczyk.

Slajd 2 z 8

Doda i Radosław Majdan

Doda i Radosław Majdan byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani byli nawet nazywani "polskimi Beckhamami". Po latach okazało się, że ich związek był bardziej burzliwy, niż mogłoby się wydawać. Doda wielokrotnie powtarzała, że ma nagrania świadczące o niewierności swojego męża. Piosenkarka mówiła, że miała dość zdrad i imprezowego stylu życia Radosława Majdana.

Slajd 3 z 8

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Związek Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego uchodził za wręcz idealny. Po latach okazało się jednak, że aktorka zdradziła swojego ukochanego z 10 lat starszym reżyserem. Owocem tej zdrady jest trzecie dziecko kobiety — syn Józek. Mężczyzna wybaczył jednak ukochanej jej błąd i para dalej jest razem. Michał Chorosiński zajął się również wychowaniem Józia. Małżeństwo jest bardzo wierzące i z dumą podkreśla, że stając na ślubnym kobiercu, przysięgali sobie miłość na dobre i na złe. Jak widać, przysięgi dotrzymali. Para zdradziła także, jaki jest sekret udanego związku. -Mieliśmy kryzys, nie jeden. W małżeństwie z 16-letnim stażem cały czas jest kryzys i podnoszenie się z tego. Moim zdaniem kryzysy w małżeństwie są zbawienne. To jest taka istota małżeństwa. Nasze jest bardzo burzliwe i to jest cudowne, bo cały czas jesteśmy wzmocnieni. Jest gorąco. Do przysięgi małżeńskiej dodałabym jedno zdanie — będę ci wybaczać zawsze — wyznał w rozmowie z magazynem "Viva" Michał Chorosiński.

Slajd 4 z 8

Dariusz Michalczewski

Dariusz Michalczewski wyznał, że w przeszłości dopuścił się paru zdrad. Pięściarz zdradza, że żałuje tamtego okresu i przyznaje, że uderzyła mu do głowy woda sodowa. W rozmowie z magazynem "Gala" sportowiec opowiedział o tym, jak zachowywał się w przeszłości wobec swoich partnerek. -Wiem, że niewierność jest brzydka, ale kiedyś byłem głupi i prymitywny. Miewałem cztery narzeczone naraz. To było modne i cool. Mieszkałem w Hamburgu, byłem mistrzem świata i myślałem, że wszystko mi wolno. Że nie ma większego dżolero ode mnie. Teraz się tego brzydzę — opowiedział "Gali" Dariusz Michalczewski.

Slajd 5 z 8

Michał Wójcik

Członek kabaretu "Ani Mru Mru" prowadził bardzo bogate życie uczuciowe. W trakcie rozwodu gwiazdora z jego żoną Agnieszką Kałużą wyszły na jaw liczne zdrady Michała Wójcika. Okazało się, że kabareciarz nie tylko miał mnóstwo partnerek, ale też nagrywał z nimi intymne filmiki. Materiały te posłużyły jako dowody w rozprawie sądowej pary. Rozwód Michała Wójcika i Agnieszki Kałuży trwał około 4 lata. Kobieta nie chciała się zgodzić na polubowne rozwiązanie związku i domagała się wysokich alimentów. Winą za rozpad małżeństwa został w całości obarczony członek kabaretu "Ani Mru Mru".

Slajd 6 z 8

Piotr Fronczewski

Znany aktor zdradził swoją ukochaną żonę Ewę. Do błędu przyznał się w swojej autobiografii pod tytułem "Ja, Fronczewski". Gwiazdor tłumaczył się tam wieloma obowiązkami na głowie, nadmiarem pracy i presją. -Bardzo dużo wtedy pracowałem. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało — czytamy w autobiografii Piotra Fronczewskiego Aktor wyznał prawdę swojej żonie, która była kompletnie zszokowana tą informacją. Sam Piotr Fronczewski przyznał w swojej książce, że powiedział ukochanej o zdradzie, aby sobie ulżyć, co było z jego strony bardzo egoistyczne. -Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs — wyznał Piotr Fronczewski na łamach swojej autobiografii

Slajd 7 z 8

Monika Ordowska i Piotr Zelt

Fotomodelka była w związku ze znanym aktorem Piotrem Zeltem. Para szybko doczekała się wymarzonego dziecka. Szybko pojawiły się plotki o tym, że tatą maluszka może być ktoś inny. Piotr Zelt nie słuchał nieprzyjemnych informacji i w całości poświęcał się ukochanej partnerce i córce. Jakiś czas później cała trójka uległa niegroźnemu wypadkowi, po którym niezbędne było wykonanie badań. Właśnie wtedy okazało się, że Monika Ordowska zdradziła Piotra Zelta, a ojcem ukochanej córeczki aktora Amelki jest znany model Rafał Sieradzki. Okazało się, że biologiczny ojciec dziewczynki wiedział o wszystkim od samego początku. Sprawa ta bardzo negatywnie odbiła się na zdrowiu aktora. -Potrzebowałem wsparcia specjalisty, żeby z tego wyjść, farmakologii. Nie chce ci się żyć po prostu. Nie masz ochoty na pracę, działanie, kontakt z ludźmi. Lekarz mi wytłumaczył, że z takimi stanami depresyjnymi człowiek sam sobie nie poradzi — wyznał Piotr Zelt

Slajd 8 z 8

Jakub Rzeźniczek i Edyta Zając

Popularny piłkarz i modelka byli jedną z najpiękniejszych polskich par. Edyta Zając złożyła pozew rozwodowy, jak tylko dowiedziała się o zdradzie ukochanego. Co więcej, okazało się, że owocem romansu sportowca z inną kobietą jest córka. Przez długi czas internauci myśleli, że są to tylko plotki, jednak rok temu Jakub Rzeźniczek przyznał się do zdrady ukochanej. Sportowiec żałuje błędów swojej przeszłości. Obecnie Jakub Rzeźniczek i Edyta Zając mają dobry kontakt. Piłkarz wspierał modelkę podczas jej udziału w show Polsatu "Taniec z Gwiazdami".

Tagi: