Swiatgwiazd.pl

Zanim poznała Hakiela, była bliska małżeństwa z innym. Kasia Cichopek rozważała nawet wyprowadzkę z kraju

7 Października 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Kasia Cichopek (17)

Slajd 1 z 6

Kasia Cichopek (22)

Andrzej Piasecki, Foksal Web Studio, http://www.foksal.com.pl, Zureks/Flickr/Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic [https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en]

Była "grzeczną dziewczynką"

Kasia Cichopek miała zaledwie 18 lat, kiedy wygrała casting do roli Kingi w "M jak miłość". Wcześniej próbowała się w różnych, artystycznych dziedzinach — śpiewała w chórze, a w wieku 12 lat dołączyła do kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich. Od zabaw z dziewczynkami wolała jednak zadania, które przydzielała jej mama. I choć, jak każda nastolatka, chodziła na imprezy, wychowywana była we swobodzie i cieszyła się zaufaniem rodziców, a w kontaktach z chłopcami zadowalała się skromnym flirtem.

Slajd 2 z 6

Kasia Cichopek (23)

Fryta 73, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Z Mateuszem znała się od dziecka

Jako dziecko spędzała wakacje na działce wraz z rodzicami i ich znajomymi. Mocno zaprzyjaźniła się też z ich synem, Mateuszem. Chłopak był od niej nieco młodszy — budziła w nim podziw, a jednocześnie wydawała się niedostępna. – Byłam dla Mateusza zjawiskiem, jego muzą. Takim natchnieniem, jakimś aniołem siedzącym z gitarą przy ognisku. A że jestem trochę starsza, Mateusz uważał mnie za istotę niedostępną. Zresztą im oboje stawaliśmy się starsi i każde z nas miało już swoje poważne sprawy i własne życie, tym rzadziej się widywaliśmy – opowiadała w rozmowie z "Galą" w 2005 r.

Slajd 3 z 6

Kasia Cichopek (21)

Starscream, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

To była miłość od (nie)pierwszego wejrzenia

Po jakimś czasie młodzi niemal stracili kontakt. Wszystko zmieniło się jednak w 2003 roku, kiedy Kasia pojechała na miesięczny kurs języka niemieckiego do Wiednia. Właśnie tam mieszkała rodzina, z którą w dzieciństwie spędzała wakacje — kiedy zapukała do ich drzwi, otworzył jej przystojny, brodaty mężczyzna. w którym rozpoznała "swojego Mateuszka". Tak rozpoczął się dla niej czas wspólnych rozmów i nadrabiania zaległości, który zaowocował gorącym uczuciem.

Slajd 4 z 6

Kasia Cichopek (20)

kadr z serialu "M jak miłość"

Mateusz był "inny" niż chłopcy, których znała

Wówczas Kasia Cichopek już od trzech lat grała w "M jak miłość" — w Polsce śniło o niej wielu mężczyzn, a kobiety zazdrościły burzy ciemnych loków i pełnego seksapilu spojrzenia. Dla widzów stała się symbolem kobiecości. Tymczasem Mateusz widział w niej kogoś innego niż wszyscy. Nigdy nie pomylił jej imienia i nie zwrócił się do niej "Kinga". Aktorka podziwiała jego czułość i swobodę w okazywaniu emocji. Zakochała się — ze wzajemnością.

Slajd 5 z 6

Kasia Cichopek (19)

kadr z serialu "M jak miłość"

Kasia Cichopek była o krok od rezygnacji z "M jak miłość"

Pierwsze "Kocham cię" miała usłyszeć w emocjach podczas kłótni — po angielsku. Po 8 miesiącach wreszcie doczekała się całkowicie świadomego wyznania miłości — tym razem już po niemiecku. Każdego dnia aktorka i student architektury poznawali się coraz lepiej, a w pewnym momencie zaczęli poważnie myśleć o wspólnej przyszłości. Powstał nawet pomysł, by aktorka na stałe przeprowadziła się do Wiednia — musiałaby jednak zrezygnować z przełomowej roli i rozpocząć zupełnie nowe życie.

Slajd 6 z 6

Kasia Cichopek (18)

Serecki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Kasia Cichopek podjęła trudną decyzję. Reszta jest historią

Zakochana Kasia Cichopek stanęła przed trudnym wyborem. Życie blisko ukochanego lub "M jak miłość" i rola jej życia. Ostatecznie została w Polsce, a jej związek rozpadł się. Minęły dwa lata, zanim na jej drodze stanął "Taniec z gwiazdami", a wraz z nim — Marcin Hakiel, z którym przez następne 17 lat miała tworzyć jeden z najchętniej komentowanych związków w polskim show-biznesie.

Oscary (EA)

Oscary. Największe wpadki w historii nagród

Gale wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, zwanych Oscarami, odbywają się od 1929 roku. Nie dziwi tym samym, że w ich trakcie nie brakowało mniejszych i większych wpadek, za które odpowiedzialność wziąć musieli zarówno organizatorzy jak i sami artyści. Jedna z nich miała także polski wątek.

Zobacz nastepną galerię >