Swiatgwiazd.pl > Galerie > Zdumiewające, jak naprawdę mieszka Michał Szpak. Wielu się myliło, widok może zaskoczyć nawet największych fanów
25.11.2022 04:00

Zdumiewające, jak naprawdę mieszka Michał Szpak. Wielu się myliło, widok może zaskoczyć nawet największych fanów

Michał Szpak od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. By pozostać w lepszym kontakcie z fanami jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się zawodowymi wzmiankami. Na próżno jednak wypatrywać tam prywatnych ciekawostek. Muzyk, który pochodzi z Jasła, bacznie strzeże tej sfery. Mimo to na niektórych fotkach możemy dostrzec w tle wnętrza jego mieszkania. Niektórych może zdziwić, jak się urządził.

Michał Szpak - EA
TRICOLORS/East News

Slajd 1 z 3

Michał Szpak

Od kilku lat Michał Szpak mieszka w Warszawie. Nieczęsto jednak możemy dostrzec na jego instagramowym profilu kadry prosto z mieszkania. Zaledwie na kilku widać, że muzyk postawił na kameralne wnętrza. Chociaż wielu spodziewało się, że jego mieszkanie będzie ociekało w ekstrawaganckie luksusy, on zdecydował się na skromne, momentami staromodne wykończenie.

W oczy od razu rzuca się imponujący drewniany parkiet. Doskonale komponuje się z mnóstwem zielonych roślin, które wprowadzają do pomieszczeń życie. Na białej szafce Szpak wyeksponował wszystkie swoje statuetki, a tuż obok szarej kanapy ustawił stolik na złotych nóżkach i marmurowym blatem.

Slajd 2 z 3

Michał Szpak

Zdecydowanie największe wrażenie robi sypialnia muzyka, w której stanęło ogromne łoże na wysokich czarnych ramach, które kontrastują z jasnym wnętrzem. Również i w tym pomieszczeniu nie zabrakło obrazów na ścianach i roślin.

Slajd 3 z 3

Michał Szpak

Szpak zdecydował się na jasne ściany, które optycznie powiększają pomieszczenia. Nie zapomniał również o dodatkach, które nadają całości charakteru. Sporą uwagę zwracają również kaloryfery w starym stylu.

Tagi: