Swiatgwiazd.pl

Znaki zodiaku polskich piłkarzy - któremu dziś sprzyjają gwiazdy?

22 Listopada 2022

Udostępnij:

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Już dziś (tj. 22 listopada) odbędzie się pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas mundialu w Katarze 2022. Nasi rodacy zmierzą się z reprezentacją Meksyku! Chociaż do godziny 17:00, o której rozpocznie się mecz, zostało jeszcze trochę czasu, w sieci pojawił się już wstępny, ale wciąż nieoficjalny skład naszej drużyny. Warto więc sprawdzić, co dla polskich piłkarzy przyszykowały na ten dzień gwiazdy. Horoskop dla niektórych znaków okazał się dość zaskakujący.

Slajd 1 z 6

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wodnik (20.01–18.02)

Pod znakiem Wodnika znalazło się aż czterech graczy z naszej reprezentacji:

  • Jakub Kiwior urodzony 15 lutego 2000 roku, występujący na pozycji obrońcy;

  • Kamil Glik urodzony 3 lutego 1988 roku, występujący na pozycji obrońcy;

  • Grzegorz Krychowiak urodzony  29 stycznia 1990 roku, występujący na pozycji pomocnika;

  • Nicola Zalewski urodzony 23 stycznia 2002 roku, występujący na pozycji pomocnika.

Co przygotowały dziś dla nich gwiazdy? 22 listopada Wodnikom z całą pewnością nie zabraknie energii. Los w końcu się do nich uśmiechnie i ostatnie miesiące ciężkiej pracy przyniosą upragnione rezultaty. Dopisze im też dobry nastrój, który da dodatkowego kopa do działania

Slajd 2 z 6

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Baran (21.03–19.04)

Pod znakiem Barana znalazł się Wojciech Szczęsny urodzony 18 kwietnia 1990 roku, występujący na pozycji bramkarza. Również i jemu gwiazdy będą dziś sprzyjać, choć powinien mieć się na baczności. Chwila nieuwagi może sprawić, że zaprzepaści szansę na ogromny sukces. Barany muszą również uważać na towarzyszący im stres, który łatwo może wziąć nad nimi górę.

Slajd 3 z 6

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Byk (20.04–20.05)

Pod znakiem Byka znaleźli się:

  • Sebastian Szymański urodzony 10 maja 1999 roku, występujący na pozycji pomocnika;

  • Piotr Zieliński urodzony 20 maja 1994 roku, występujący na pozycji pomocnika.

Dla Byków gwiazdy będą dziś wyjątkowo łaskawe. Odniosą spore sukcesy, choć nie powinny osiadać na laurach. Ciężka praca w końcu przyniesie owoce i pomoże im rozwinąć skrzydła. Byki powinny dziś wyostrzyć słuch i wzrok, by nie przegapić swojej szansy.

Slajd 4 z 6

Piotr Molecki/East News

Bliźnięta (21.05–20.06)

Pod znakiem Bliźniąt w polskiej reprezentacji znalazł się Jakub Kamiński urodzony 5 czerwca 2002 roku, występujący na pozycji pomocnika.

Dzisiejszy dzień dla Bliźniąt nie będzie najłatwiejszy. Napotkają na swojej drodze sporo przeszkód, których ominięcie będzie spory wyzwaniem. By zyskać uznanie, będą musieli stawić im czoła. Nie powinny się jednak poddawać i pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce.

Slajd 5 z 6

wikipedia.org/Екатерина Лаут - https://www.soccer.ru/galery/1054340/photo/731459

Rak (21.06–22.07)

Pod znakiem Raka znalazł się Bartosz Bereszyński urodzony 12 lipca 1992 roku, występujący na pozycji obrońcy.

Gwiazdy nie zapomniały, by po trudnych miesiącach w końcu nagrodzić Raki. Dzisiejszy dzień będzie dla nich przełomowy. Zyskają uznanie i poparcie w oczach innych, również wśród osób, z którymi dotychczas nie mieli najlepszych stosunków. To również dzień, w którym Raki mogą zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę.

Slajd 6 z 6

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Lew (23.07–22.08)

Spod znaku Lwa w polskiej reprezentacji są:

  • Robert Lewandowski urodzony 21 sierpnia 1988 roku, występujący na pozycji środkowego napastnika;

  • Matty Cash urodzony 7 sierpnia 1997, występujący na pozycji obrońcy.

Na Lwach spoczywa dziś ogromna presja, której za wszelką cenę będą chcieli sprostać. Nie wszyscy uwierzą w ich umiejętności, ale oni brawurowo udowodnią, co tak naprawdę potrafią. To będzie jednak dopiero początek, a każdy etap dalszej drogi będzie stawiał przed nimi coraz większe wyzwania.

Największe wpadki w historii polskiej telewizji

Największe wpadki w historii polskiej telewizji. Numer 8 wypaliła wszystko na żywo, wszyscy zamilkli

W historii polskiej telewizji rozrywkowej nie brakuje momentów przedziwnych i zaskakujących. Czasem dawał o sobie znać wybuchowy charakter prowadzących, innym razem dziennikarze lub goście znajdowali się w niebezpieczeństwie. Bywało też śmiesznie i absurdalnie. Wybraliśmy najbardziej legendarne wpadki w polskiej telewizji.

Zobacz nastepną galerię >