Swiatgwiazd.pl

Żona uwielbianego wokalisty w centrum skandalu, oskarżono ją o kradzież. Do sądu trafił pozew

23 Czerwca 2022

Udostępnij:

fot. Hailey Bieber, Rex Features/East News

Nie milkną kolejne szokujące doniesienia dotyczące nowej marki Hailey Bieber. Okazuje się, że światowej sławy modelka miała dopuścić się kradzieży. Z najnowszych informacji dowiadujemy się, że do sądu trafił już pozew. Poznajcie szczegóły głośnego skandalu.

Slajd 1 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Marka kosmetyczna Hailey Bieber

Hailey Bieber to czołowa światowa gwiazda, która prężnie rozwija swoją karierę. W ostatnim czasie modelka wielokrotnie informowała, że w czerwcu ruszy jej własna marka kosmetyczna, skupiająca się na pielęgnacji skóry twarzy. Fani nie mogli doczekać się premiery produktów.

Slajd 2 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Kradziona nazwa marki?

Zgodnie z zapowiedzią, marka kosmetyczna Hailey ruszyła. Produkty o nazwie "Rhode" trafiły do sprzedaży, a wśród kosmetyków dostępnych do kupienia znajdziemy krem do twarzy, serum oraz balsam do ust. Wszystko zdawało się iść w dobrą stronę, gdyby nie fakt, że marka o identycznej nazwie istnieje na rynku już od ponad dekady.

Slajd 3 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Właścicielki marki zabrały głos

Marka Rhode, czyli o takiej samej nazwie co należąca do Hailey Bieber, istnieje już od ponad dekady. Firma została założona przez dwie kobiety, które rozwijają się w branży modowej. Przedsiębiorczynie nie kryły zaskoczenia, kiedy dowiedziały się, że Hailey wybrała taką samą nazwę dla swojej marki. — Dziewięć lat temu zrezygnowałyśmy z pracy i w naszym mieszkaniu założyłyśmy Rhode, tworząc od zera firmę modową. Jesteśmy dwiema przedsiębiorczyniami, które poznały się na studiach, zbudowały markę Rhode i włożyły lata ciężkiej pracy w naszą firmę będącą współwłasnością mniejszości — czytamy w oświadczeniu posiadaczek marki Rhode.

Slajd 4 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Hailey Bieber wiedziała o istnieniu marki

Dodatkowe kontrowersje w sprawie budzi fakt, że modelka wiedziała o istnieniu firmy o tej samej nazwie. Hailey Bieber 4 lata temu próbowała wykupić od kobiet prawa do nazwy Rhode, jednak te nie przyjęły propozycji gwiazdy. Z tych informacji wynika, że modelka miała świadomie dać swojej marce taką samą nazwę.

Slajd 5 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Pozew trafił do sądu

Właścicielki marki Rhode poinformowały, że w ochronie swojej długoletnie firmy postanowiły wnieść pozew do sądu. W oficjalnym oświadczeniu czytamy: — Nie chciałyśmy wnosić tego pozwu, ale musiałyśmy to zrobić, aby chronić nasz biznes. (…) Używanie przez nią nazwy naszej marki szkodzi naszej firmie, naszym pracownikom, naszym klientom i naszym partnerom — napisały Purna Khatau i Phoebe Vickers.

Slajd 6 z 6

fot. Hailey Bieber, instagram.com/haileybieber/

fot. instagram.com/haileybieber/

Co dalej z marką Hailey Bieber?

Trudno jednoznacznie stwierdzić, jaki będzie finał skandalu. Sprawa odbiła się głośnym echem w mediach, co niewątpliwie przełożyło się na wzrost popularności obu marek o tej samej nazwie. Najprawdopodobniej spór rozstrzygnie sąd. Z pewnością będziemy śledzić dalszy rozwój sprawy.

fot. Angelina Jolie, Aleksandra Domańska, Adele, Rex Features/East News, Pawel Wodzynski/East News,

Gwiazdy, które nie określają płci swoich dzieci. Niektórzy polscy fani nie wytrzymali. W sieci wywołali burzę

Wiele znanych gwiazd spełnia się w macierzyństwie. Niektóre z mam otwarcie mówią o swoich pociechach, zdradzając nieco szczegółów z życia. Okazuje się, że z biegiem czasu coraz więcej kobiet decyduje się, by nie określać płci swojego dziecka. Preferują również neutralne imiona, by w przyszłości latorośl sama wybrała swoją tożsamość. Oto gwiazdy, które nie określają płci swoich dzieci.

Zobacz nastepną galerię >