Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Gogglebox. Przed telewizorem". Artur i Agnieszka Kotońscy w żałobie. "Do zobaczenia"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 19.03.2023 11:09

"Gogglebox. Przed telewizorem". Artur i Agnieszka Kotońscy w żałobie. "Do zobaczenia"

Agnieszka i Artur Kotońscy
fot. kadr "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV

Agnieszka i Artur Kotońscy znani są z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i choć widzom zawsze udziela się ich przebojowość i poczucie humoru, to dziś przechodzą prawdziwą tragedię. 

Uczestnik show postanowił podzielić się z internautami osobistym przeżyciem - stracił bliską osobę. "Nie nauczyłaś jak żyć bez Ciebie" pisze w mediach społecznościowych.

Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox. Przed telewizorem"

Skradli serca widzów swoją pozytywną energią w popularnym show na TTV, dzięki któremu stali się rozpoznawalni. Para tworzy udany związek małżeński już od 28 lat. W programie występują razem ze swoim synem Dajanem. 

Na Instagramie mają spore grono odbiorców, Agnieszkę obserwuje aż 337 tysięcy osób, a jej męża ponad 23 tysiące. Dzielą się ze swoimi obserwującymi zdjęciami z ich życia prywatnego czy wspólnych podróży. 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Widzowie podzieleni po występie Krzysztofa Ibisza. "Wybór z góry założony?"

Artur Kotoński w żałobie

Artur postanowił podzielić się z internautami przykrą informacją. Na swoim profilu opublikował zdjęcie u boku swojej mamy, a pod nim żegnający ją wpis. 

Kochana Mamo. Nauczyłaś mnie wszystkiego, każda twoja lekcja jest najcenniejsza lekcja szacunek do ludzi, miłość, empatię i dobre serce zapisałem głęboko w mym sercu. Tak jak Ty Mamo kocham ludzi i wierzę, że świat jest piękny. Jednego mnie tylko nie nauczyłaś -jak żyć bez Ciebie do zobaczenia Kocham Cię MAMO [*] – napisał Artur Kotoński na swoim Instagramie. 

Internauci do Artura: "mama zawsze będzie z tobą"

W komentarzach pod postem pojawiły się kondolencje oraz mnóstwo słów wsparcia od fanów. Wielu z nich próbowało pocieszyć go, że mama zawsze będzie nad nim czuwała. 

– Artur, choć w niebie nie ma odwiedzin, to mama zawsze będzie z tobą, one takie są nawet stamtąd, będzie nad tobą czuwać.

– Wyrazy współczucia Panie Arturze. Człowiek nigdy nie jest przygotowany na śmierć rodzica NIGDY.

– Wyrazy współczucia, dużo siły dla Pana i rodziny. Ciężki czas przed Wami, ale nauczycie się z tym żyć! Jeszcze raz, kondolencje! – piszą internauci pod postem.