Swiatgwiazd.pl
Grażyna Szapołowska

TRICOLORS/East News

Grażyna Szapołowska sprzedaje ubrania. Chce w ten sposób przetrwać pandemię?

16 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Fani Grażyny Szapołowskiej mieli nie lada okazję na zgarnięcie osobistego fantu niemal prosto z rąk aktorki. Gwiazda ma bowiem wyprzedawać swoje ubrania i inne kosztowności. Media zastanawiają się, czy decyzja o sprzedaży ciuszków wynika z kłopotów finansowych, do jakich doprowadziła wielu przedstawicieli show-biznesu pandemia COVID-19.

  • Grażyna Szapołowska wyprzedaje swoje dobra materialne w sieci

  • Niektórzy zastanawiają się, czy nie oznacza to, iż aktorka boryka się z kłopotami finansowymi

  • Pandemia COVID-19 pozbawiła wielu artystów stałego źródła dochodu

Grażyna Szapołowska to laureatka Orła za niezapomnianą rolę Telimeny w filmowej adaptacji „Pana Tadeusza” wyreżyserowanej przez Andrzeja Wajdę. Aktorka ma na swoim koncie również wiele innych znakomitych występów. Pokaźny dorobek zawodowy nie uchronił jednak wielu polskich artystów przed kłopotami finansowymi, w jakie wpędził ich wybuch pandemii COVID-19, z czym wiązało się ograniczenie funkcjonowania instytucji kultury. Ostatnie pogłoski pozwalają przypuszczać, iż problem dotyczy również Grażyny Szapołowskiej.

Grażyna Szapołowska ma kłopoty finansowe?

Plotki dotyczące kłopotów finansowych Grażyny Szapołowskiej pojawiły się w sieci po tym, jak gwiazda kina postanowiła wystawić na sprzedaż parę należących do niej przedmiotów. W tym przypadku chodziło o ubrania i biżuterię.

Aktorka wystawiła przedmioty na sprzedaż w przeznaczonych do realizowania tego typu transakcji internetowych grupach. Oferty sprzedaży Grażyny Szapołowskiej pojawiły się w takich wirtualnych zakątkach jak „Drzwi do Stylu” czy „Sell&Buy your luxury brands cheaper”. Według doniesień serwisu Świat Seriali nie brakuje chętnych na przedmioty oferowane przez gwiazdę polskiego kina.

- Bardzo się cieszymy, że jest z nami gwiazda polskiego kina. Wspaniale, że Grażyna uczestniczy w propagowaniu „slow fashion" - komentowała doniesienia Dorota Wróblewska, osoba odpowiedzialna za powołanie wspomnianego przedsięwzięcia do życia.

[EMBED-1491]

Grażyna Szapołowska sprzedaje między innymi używane ubrania. W sieci pojawiają się również oferty umożliwiające nabycie jej drogocennej biżuterii. Osoby chętne na zakup przedmiotów należących do aktorki muszą przygotować się jednak na spory wydatek.

W mediach pojawiają się konkretne kwoty, za które Grażyna Szapołowska zgodziła się odsprzedać swoje przedmioty. Nabywca płaszczu aktorki miał zapłacić jej za ubranie 600 złotych. Kupiec żakietu gwiazdy natomiast wyłożył za element garderoby ponoć 500 złotych.

W sieci pojawiają się głosy mówiące o tym, że wyprzedawanie dóbr materialnych ma być dla Grażyny Szapołowskiej okazją do dorobienia do emerytury. Inne źródła spekulują, iż laureatka Orła reperuje w ten sposób domowy budżet naruszony przez pandemię COVID-19. Sama aktorka w żaden sposób nie potwierdziła jednak tych doniesień.

Gwiazdy w obliczu pandemii COVID-19

Pandemia COVID-19 utrudniła życie wielu artystom, co jest bezpośrednio związane między innymi z brakiem koncertów i ograniczeniami w funkcjonowaniu instytucji kultury. O swoją przyszłość finansową miały obawiać się również takie przedstawicielki polskiego show-biznesu jak Magdalena Narożna czy Anna Korcz.

Jeszcze w marcu tego roku media donosiły, iż Magdalena Narożna, wokalistka grupy „Piękni i Młodzi” brała pod uwagę powrót do wyuczonego zawodu higienistki stomatologicznej - piosenkarka miała wcielić plan w życie w razie, gdyby sytuacja epidemiczna nie uległa poprawie. Gwiazda „Na Wspólnej” natomiast, Anna Korcz, jest nie tylko aktorką, ale i właścicielką domu weselnego pod Warszawą. Dochody nie spływały do niej zatem ani z pracy w teatrze, ani z przyjęć weselnych, które przez długi czas nie mogły odbywać się legalnie.

[EMBED-1807]

[EMBED-1808]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Radio Zet, Świat Seriali, WP, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >