Grażyna Torbicka Żródło: Fot. Piotr Molecki/East News

Grażyna Torbicka zdradzi sekrety Krystyny Loski

24 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Grażyna Torbicka dzięki pandemii zaczęła na nowo dostrzegać uroki życia i doceniać małe rzeczy. Okazało się, że praca zdalna pozwala jej spędzać więcej czasu z rodziną, która staje się dla niej ogromną inspiracją. Dlatego wpadła na nietypowy pomysł.

Pandemia to dla Grażyny Torbickiej początek wielkich planów. Gwiazda zamierza zrealizować plan, o którym marzyła już od dawna. We wszystko zamieszana jest jej mama, Krystyna Loska.

Grażyna Torbicka w pandemii

Jeszcze przed pandemią koronawirusa Grażyna Torbicka i jej mąż Adam nie mogli cieszyć się wieloma wspólnymi chwilami. Przez pracę zazwyczaj widywali się wieczorami.

Grażyna Torbicka pracuje teraz głównie zdalnie, co sprawiło, że jej życie zdecydowanie zwolniło. Jak wskazuje “Na żywo”, ma czas na długie spacery, leniwy posiłek z rodziną i rozmowy trwające godzinami.

Przez ostatnie miesiące życie Torbickich znacznie się zmieniło, ale nie tylko przez pandemię. W ich domu zamieszkała mama Grażyny, Krystyna Loska.

Szymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Nie uwierzycie, kto był świadkiemSzymon Hołownia obchodzi rocznicę i chwali się zdjęciem ze ślubu. Nie uwierzycie, kto był świadkiemCzytaj dalej

Seniorka jest zachwycona - niczego jej nie brakuje i może w spokoju cieszyć się rodziną.

Torbicka zdradzi tajemnice mamy

Grażyna Torbicka spędza zatem mnóstwo czasu na dyskusjach z mamą. Rozmowy te zdecydowanie zafascynowały ją na tyle, że dziennikarka zaczęła je zapisywać i nagrywać.

Torbicka ma pomysł, aby opisać historię życia mamy, a następnie ją wydać. Jak się jednak okazuje, Krystyna Loska nie była do końca przychylna temu pomysłowi.

- Grażyna ma zamysł nie tyle na wywiad-rzekę ze swoją mamą, co na wspólną, szczerą rozmowę. Jednak gdy powiedziała pani Krystynie, jaki ma plan, ta zaprotestowała.Nigdy nie lubiła prywatnych zwierzeń, zachowując klasę i dystans. Jednak uległa córce - powiedziała tygodnikowi "Na żywo" zaangażowana w ten projekt osoba.

To wielkie przeżycie zarówno dla Torbickiej, jak i jej mamy. Krystyna Loska nigdy by się nie spodziewała, że odkryje swoje tajemnice i podzieli się doświadczeniem, o którym wcześniej nie zdarzało jej się mówić publicznie.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: pomponik.pl

Następny artykuł