Grażyna Torbicka, sekret urody Żródło: instagram.com/grazynatorbicka

Grażyna Torbicka ujawniła na czym polega sekret jej urody

30 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Blisko 62-letnia Grażyna Torbicka od lat zachwyca doskonałą sylwetką i nieskazitelną urodą. W jednym z wywiadów w końcu zaspokoiła ciekawość fanek i ujawniła klucz do sukcesu. Dziennikarka przyznała, że najważniejszy jest dla niej sposób żywienia, a bez jednej rzeczy nie wyobraża sobie dziennego jadłospisu.

Grażyna Torbicka w maju tego roku skończy 62 lata. Od dawna jednak sympatycy są zdania, że gwiazda wygląda na przynajmniej kilkanaście lat młodszą, a z roku na rok uznanie w oczach fanek zdaje się tylko rosnąć. Nie ustają też pytania o sekret obłędnej urody znanej dziennikarki. Najbardziej zaciekawieni w końcu mogą poznać odpowiedź.

Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej urody

Nie da się zaprzeczyć, że prezenterka zachwyca nie tylko urodą, ale też perfekcyjną sylwetką. Długie nogi i szczupła talia od razu rzucają się w oczy. Nic dziwnego, że fanki od lat dopytują o sekret doskonałego wyglądu ulubienicy.

Jak przytacza Radio Zet, w rozmowie z Na Żywo, Torbicka przyznała, że figurę w głównej mierze zawdzięcza genom, a dokładniej tacie.

- Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie - mówiła dla Na Żywo.

Syn Macieja Kurzajewskiego musiał podjąć trudną decyzję. Niestety, prezenter wszystko potwierdzaSyn Macieja Kurzajewskiego musiał podjąć trudną decyzję. Niestety, prezenter wszystko potwierdzaCzytaj dalej

Torbicka zdradziła, że najczęstszą aktywnością fizyczną, na jaką się decyduje, są długie spacery.

- Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem Torysem. Nie używam też jakiś wyjątkowych kosmetyków, od lat stosuję te same. Nie wierzę w cudowne działanie drogich specyfików - dodała.

Dziennikarka ujawniła również, że nie stosuje żadnej diety, ale jednocześnie podkreśliła, że ogromne znaczenie ma dla niej to, co je. Gwiazda bacznie przygląda się wszystkim produktom, które wrzuca do swojego koszyka w sklepie i pilnuje, by były one pełnowartościowe oraz ekologiczne. W głównej mierze stawia na owoce i warzywa.

Okazuje się, że Torbicka nie wyobraża sobie dziennego jadłospisu bez jabłek.

- Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji - mówiła dla Plejady.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł