Grażyna Torbicka licytacja na WOŚP Żródło: instaram.com Viola Piekut

Grażyna Torbicka wystawiła na licytację WOŚP suknię z festiwalu w Cannes

31 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Grażyna Torbicka zrobiła piękny gest, deycdując się oddać na licytację wyjątkową rzecz. Chodzi o jej suknię, w której wystąpiła na festiwalu w Cannes. Zaprojektowała ją Viola Piekut, a sama prezenterka bardzo ją ceni.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • O szczegółach aukcji Grażyny Torbickiej
  • Do kiedy trwa aukcja
  • Z czego słynie Viola Piekut

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych twarzy polskiego show biznesu. Od lat współpracowała z TVP, gdzie dała się poznać nie tylko jako dziennikarka z wyjątkową klasą, ale także ikona stylu. W tym roku postanowiła wesprzeć Jurka Owsiaka w zbieraniu pieniędzy na WOŚP.

Grażyna Torbicka przekazała na WOŚP swoją suknię

Grażyna Torbicka kilka razy była gościem festiwalu w Cannes, a na jednym z nich założyła długą, czarna suknię z rozcięciem i dekoltem przykrytym siateczką. Teraz kreacja jest do wylicytowania na aukcji Allegro, a cały zysk zostanie przekazany na 29. Finał WOŚP.

- Wylicytuj wyjątkową, czarną suknię, którą Viola Piekut zaprojektowała specjalnie dla Grażyny Torbickiej z okazji premiery filmu Pedro Almodóvara „Ból i blask” na Festiwalu w Cannes. Grażyna Torbicka zaznacza, że była to Jej wymarzona suknia, a do tego jest „fantastycznie wygodna”! Suknia debiutowała więc w Cannes, a teraz może trafić w nowe ręce, zwycięzcy aukcji na rzecz WOŚP. „W tych trudnych czasach, bycie dobrym jest niezwykle ważne” – przypomina Viola Piekut. Suknia do odebrania osobiście w Warszawie w Atelier Viola Piekut - głosi treść aukcji.

Obecnie cena sukni wynosi ponad 1400 złotych, a walczyć można o nią do 14 lutego 2021 roku. To fenomenalny przedmiot dla wszystkich fanów prezenterki, ale też osób, które poszukują idealnego stroju na ważną okazję.

Sylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosSylwia Bomba zaliczyła paskudną wpadkę na weselu. Janachowska zabiera głosCzytaj dalej

- Dzielenie się dobrem to dzisiaj najlepsze lekarstwo jakie posiada świat. Róbmy to zawsze, do końca i jeden dzień dłużej! Na tegoroczną aukcję #WOŚP przekazujemy wyjątkową suknie, która powstała dla wyjątkowej Kobiety, by towarzyszyć Jej w absolutnie wyjątkowych chwilach na czerwonym dywanie w Cannes. Dzisiaj ta suknia czeka na kolejne wyjątkowe serce. Być może trafi właśnie do Ciebie? Zapraszamy do udostępniania i czynnego udziału w licytacji - napisała na swoim Instagramie projektantka.

Sama Vola Piekut jest niezwykle utalentowaną i ceniona projektantką, której wyszukane suknie wieczorowe ceni wiele polskich celebrytek. W jej kreacjach występowały między innymi Edyta Górniak i Katarzyna Zielińska. Z kolei Agnieszka Hyży i Anna Guzik wybrały suknie jej projektu na swoje śluby.

- Pomysł towarzyszenia kobietom w ich codziennych czynnościach dojrzewał w mojej głowie latami... Zawsze byłam blisko tych najważniejszych momentów w ich życiu, ale wciąż miałam niedosyt bycia tak po prostu, na co dzień. Dzisiaj wychodzę na przeciw wszystkim kobietom, słucham ich potrzeb i chcę dotrzymywać im kroku. Moja codzienna kolekcja powstała z myślą o kobietach... z pasją. Takich, które realizują się na wielu płaszczyznach, sięgając po swoje marzenia i takich, które w tym pędzie życia potrafią się zatrzymać - mówi o swoich projektach.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Allegro

Następny artykuł