Swiatgwiazd.pl
Nowy dress code

Fot. Wydawnictwo Bosz

Grzegorz Krychowiak i Olivier Janiak zdradzają tajemnice swojego stylu. "Nowy dress code. Im mniej w szafie, tym lepiej wokół nas" już w księgarniach

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

W księgarniach pojawiła się nowa książka Krzysztofa Łoszewskiego - projektanta mody i stylisty, a także wykładowcy. Tym razem o dobrym stylu opowiedzieli mu między innymi Grzegorz Krychowiak, Olivier Janiak czy Michał Kędziora (Mr. Vintage).

Krzysztof Łoszewski w książce „Nowy dress code. Im mniej w szafie, tym lepiej wokół nas” zapytał najbardziej stylowych mężczyzn w Polsce o modę, elegancję i trendy. Inspirujący zbiór wywiadów odkrywa sekrety świetnego wyglądu największych polskich gwiazd.

Grzegorz Krychowiak i Olivier Janiak opowiadają o stylu

Patrząc na największe gwiazdy, nie raz zastanawiamy się, co kryje się za ich znakomitym wyglądem. Chętnie przeglądamy zdjęcia celebrytów czy influencerów, którzy potrafią się ubrać na każdą okazję i czuć się swobodnie w swoich strojach.

Krzysztof Łoszewski postanowił zapytać największe ikony mody o to, jak znaleźć własny styl i zawsze wyglądać doskonale. Książka ma być odpowiedzią na pytanie mężczyzn: “co powinienem dzisiaj włożyć?”.

Autor książki porozmawiał z mężczyznami należącymi do różnych środowisk. Wywiady dotyczą stylu, elegancji i zakupów. Czytelnicy mogą zapoznać się z opiniami m.in. Tomasza Ossolińskiego, Roberta Kupisza, Michała Kędziory (Mr. Vintage), Oliviera Janiaka, Grzegorza Krychowiaka czy Sławka Uniatowskiego.

[EMBED-1491]

Krzysztof Łoszewski wraz ze swoimi rozmówcami rozprawia nad tym, czym jest elegancja XXI wieku oraz jakim przemianom ulegała na przestrzeni lat.

“Nowy dress code” pokazuje różne spojrzenia na tę kwestię, dlatego też każdy czytelnik powinien znaleźć w tej książce coś dla siebie. Również dlatego, że wszyscy rozmówcy Łoszewskiego zajmują się czymś innym, mieszkają w różnych miejscach, a moda jest dla każdego z nich czymś innym.

Kim jest Krzysztof Łoszewski?

Autorem książki „Nowy dress code. Im mniej w szafie, tym lepiej wokół nas” jest projektant mody, stylista i wykładowca w Akademii Dyplomatycznej i Szkole Stylu Moniki Jaruzelskiej.

Krzysztof Łoszewski pracował nad książką w roku 2020. Ten wyjątkowy czas był okazją do zastanowienia się nad przyszłością branży modowej i przyzwyczajeń konsumentów. Nie brakuje tutaj refleksji o ekologii, która pojawia się praktycznie w każdej rozmowie.

Premiera książki wydawnictwa Bosz odbyła się 12 maja.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >