Podsumowanie tygodnia w show-biznesie Żródło: instagram.com/

Kolejne royal baby, pączki Gessler i morze róż Przetakiewicz - oto najgłośniejsze tematy tygodnia

17 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Ruszamy z nowym cyklem o gwiazdach. Czasem przymrużymy oko, czasem się do Was uśmiechniemy, a jeszcze innym razem opowiemy o ciekawych projektach znanych i (przez niektórych) lubianych. Cotygodniowych podsumowań możecie się spodziewać w poniedziałki.

Pierwszy odcinek wydarzył się po walentynkach, dlatego robimy przegląd instagramowych wyznań i ogłoszeń parentingowych. Sprawdzamy, które aukcje WOŚP zarobiły najwięcej dla fundacji i za ile ktoś odjedzie czerwonym Ferrari Kotarskiego.

W zeszłym tygodniu bardzo spodobał nam się ślub Margaret i Natalii Szroeder. Dowiecie się również, dlaczego Magda Gessler… skopała pudło. Dla pani Magdy mamy zresztą szczególne miejsce w naszym cyklu i sercu.

Wyjątkowo emocjonujący tydzień w polskim i światowym show-biznesie

Ostatni tydzień przysporzył nam niemałą dawkę rozrywki i skrajnych emocji. Niemal jak co tydzień, nie zabrakło radosnej nowiny - tym razem od samej Meghan Markle i Harrego, którzy poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka! Wiadomość wywołała niemałe zamieszanie w opinii publicznej, tym bardziej że para przekazała ją na własnych zasadach, publikując romantyczne zdjęcie w sieci. Przypomnijmy więc, że dopóki żyli w rodzinie królewskiej, podobne informacje przekazywał oficjalnie wyłącznie Pałac Buckingham.

Drugie dziecko (ex) księcia Harrego to jednak dopiero wierzchołek góry i krótki zwiastun tego, o czym opowiedzieliśmy wam w naszym najnowszym materiale na YouTube. Trudno nie wspomnieć oczywiście o Walentynkach, które w ubiegłym tygodniu wręcz wywróciły świat do góry nogami. W sklepach aż roiło się od nastrojowych dekoracji i specjalnych na tę okazję ofert, z kolei w mediach społecznościowych wylała się prawdziwa fala romantycznych zdjęć, życzeń i wyznań miłości.

Gwiazdy nie stroniły od dzielenia się na Instagramie fotkami z drugą połówką i publicznego okazywania sobie czułości. Nie zabrakło też chwalenia się walentynkowymi prezentami. Bez dwóch zdań, jeśli mówić o prezentach, w czołówce zapisała się Joanna Przetakiewicz i morze różowych róż, jakim obdarował ją ukochany. Na drugim miejscu uplasowała się niezastąpiona Magda Gessler, która w pierwszej kolejności skopała podarunek od Waldemara i dopiero później otworzyło pudełko, z którego wyfrunęły balony w kształcie serca i sekretny liścik. Jeśli o balonach walentynkowych mowa, tymi cieszyć mogła się również Małgorzata Rozenek, choć Radosław poszedł o krok dalej i wręczył ukochanej także ogromny bukiet kwiatów i... bieliznę.

To dopiero początek rewelacji, które zdobiły show-biznes w ubiegłym tygodniu. Nie w sposób pominąć Margaret i Natalię Szroeder, które od kilku dni są na językach, a wszystko za sprawą wspólnego utworu i klipu, w którym wzięły ślub, a całość zwieńczyły niespodziewanym pocałunkiem. Chociaż piosenka niewątpliwie przypadła słuchaczom do gustu, odbiła się też niemałym echem i wprowadziła spore zamieszanie.

Sernik za 40 tysięcy złotych?

Nie możemy zapomnieć także o słynnych sernikach Dawida Podsiadło! Jak wspominaliśmy w naszym materiale na YouTube, znany wokalista postanowił własnoręcznie wykonać trzy blaszki słodziutkiego ciasta i przekazać je na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkim aż opadły szczęki, gdy okazało się, że Podsiadło zgarnął za nie aż 40 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że tak drogo nie jest nawet o Magdy Gessler.

Skoro więc już o uwielbianej restauratorce mowa, trudno pominąć jej pączki, którymi uraczyła klientów swoich lokali w Tłusty Czwartek. Kolejki, mimo niekoniecznie sprzyjającej pogody, nie miały końca, a wszystko dla odrobiny słodkości za cenę 6 złotych! Tłumy pod "U Fukiera" czy "Słodki Słony" nie pozostawiły jednak wątpliwości, że pączki Gessler warte są czekania i takich pieniędzy.

Miniony tydzień był skrajnych emocji, a sympatycy z wielkim zaciekawieniem już wyczekują, co przyniesie kolejny. Wyczekujcie naszych materiałów co poniedziałek, w których omówimy dla was największe rewelacje tygodnia. Śledźcie nas na YouTube "Świat Gwiazd".

https://www.youtube.com/channel/UCShUU9VW-unGNHC-3XMUSmQ

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źród: Instagram

Następny artykuł