Gwiazdy, podsumowanie Żródło: instagram.com

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP i powrót wielkiego hitu - ostatni tydzień wstrząsnął show-biznesem

23 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Ostatni tydzień w show-biznesie okazał się porządną mieszanką skrajnych emocji. Po nagłym odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP nie zabrakło łez, a po ogłoszeniu, że "Seks w wielkim mieście" wraca na ekrany, widzowie ze szczęścia wręcz unosili się nad ziemią. To dopiero niewielki zwiastun tego, co działo się w celebryckim zgiełku.

  • Marzena Rogalska opuszcza TVP
  • Wielki powrót "Seksu w wielkim mieście"
  • Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

Z końcem tygodnia powróciliśmy do was z nowym podsumowaniem, w którym na czynniki pierwsze rozłożyliśmy największe rewelacje z życia gwiazd, którymi ostatnio żyła cała prasa. Podobnie jak ostatnio, i tym razem emocji nie zabrakło - od smutku, przez śmiech, do wzruszenia.

Nagłe odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Zdecydowanie najbardziej emocjonującym dla opinii publicznej wydarzeniem było odejście Marzeny Rogalskiej z TVP. Dziennikarka z dnia na dzień poinformowała, że jej współpraca ze stacją właśnie dobiegła końca, co momentalnie wywołało ogromne zamieszanie.

Celebrytka nie zdradziła oficjalnie powodu swojej edycji, ale w wywiadzie, którego udzieliła krótko potem, wprost mówiła o zmęczeniu i stresie. Nie zabrakło też spekulacji, że wszystko ma związek z protestem mediów, w którym Telewizja Polska jako jedyna nie wzięła udziału.

Weronika Rosati szczerze o macierzyństwie i zawodzie aktorki. Weronika Rosati szczerze o macierzyństwie i zawodzie aktorki. "To ciężki kawałek chleba"Czytaj dalej

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - mówiła w rozmowie z Beatą Sadowską.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - poinformowała na Instagramie.

Gdyby szumu wokół TVP było mało, jednocześnie co informacja Rogalskiej o odejściu, stacja zaprezentowała swój nowy spot TVP Kobieta, w którym nie brakowało różu i... czynności "typowych" dla kobiety - zajmowania się dziećmi, gotowania.

Na ten dzień czekali wszyscy

W naszym najnowszym materiale krótko streściliśmy wam również moment, na który czekali wszyscy, a przynajmniej fani "Seksu w wielkim mieście". Ogłoszono bowiem, że serial powraca, ale niestety, nie wszystkie główne bohaterki pojawiają się w kontynuacji hitu.

Zabraknie m.in. Samanthy (Kim Cattrall), którą zastąpić ma Jennifer Lopez. Dotychczas nie zdradzono, jak zostanie zakończony wątek wyzwolonej bohaterki. A co jeszcze wydarzyło się w rodzimym show-biznesie?

Na tapetę powrócił Sebastian Fabijański, ukochany Maffashion, z którą doczekał się synka Bastiana. Chociaż Fabijański jest rozchwytywanym aktorem, niechętnie bryluje w blasku fleszy i nie ukrywa, że jego stosunek do mediów społecznościowych do najbardziej przychylnych nie należy.

W najnowszym wywiadzie przyznał, że sporym wyzwaniem okazał się dla niego związek z kobietą, która znana jest przede wszystkim z aktywności w social mediach. Po miesiącach spędzonych wspólnie para wypracowała kompromis, wskutek którego Fabijański zaczął chętniej udzielać się w sieci, a Julka nieco zwolniła tempo.

Ja od początku wiedziałem, że ona ma 1,5 miliona na Instagramie, ona wiedziała, że ja jestem Sebastian Fabijański, który generalnie o Instagramie wypowiada się w taki, a nie inny sposób. Byliśmy świadomi, jak to wygląda. Być może to było powodem, dla którego ten związek był jakimś takim wyzwaniem. Być może ja trochę potrzebowałem się otworzyć na ten świat mediów społecznościowych i zobaczyć go z innej perspektywy, a Julia nabrać do niego dystansu - mówił, podsumowując wywiad krótkim "widziały gały, co brały".

Trudno zaprzeczyć, że każdy tydzień w show-biznesie to dawka zupełnie innych emocji. Chcesz być na bieżąco z nimi wszystkimi? Koniecznie zajrzyj na nasz kanał na YouTube.

https://www.youtube.com/channel/UCShUU9VW-unGNHC-3XMUSmQ

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Następny artykuł