Swiatgwiazd.pl > Newsy > Gwiazdy na premierze filmu "Ania". Poruszające, co widać za plecami rodziny
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.10.2022 20:43

Gwiazdy na premierze filmu "Ania". Poruszające, co widać za plecami rodziny

Ania EA
TRICOLORS/East News; Pawel Wodzynski/East News

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Dzisiaj, w rocznicę jej śmierci, odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania", opowiadającego o jej życiu. Na wydarzeniu nie zabrakło znanych gości oraz oczywiście najbliższych członków rodziny aktorki. Jeden szczegół wywołuje duże wzruszenie.

Dokument, którego twórcami są Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski, przedstawia życie zmarłej aktorki. Produkcja zawiera wypowiedzi rodziny Przybylskiej oraz gwiazd polskiego show-biznesu, które były blisko z Anią. Dziś wszyscy pojawili się w Warszawie na premierze.

Premiera filmu "Ania" w Warszawie

Uroczysta premiera dokumentu o życiu Ani Przybylskiej odbyła się w Warszawie. Pojawili się na niej między innymi: Andrzej Piaseczny, Anna Popek, Katarzyna Bujakiewicz i Małgorzata Opczowska. Najwięcej uwagi przyciągała jednak rodzina zmarłej aktorki.

Na wydarzenie przybył Jarosław Bieniuk, partner Ani, oraz ich dzieci: Oliwia i Szymon. Nie zabrakło też mamy aktorki, pani Krystyny Przybylskiej, i jej siostry Agnieszki. Były piłkarz miał na sobie niezwykle elegancki strój: czarną koszulę i spodnie, do których założył marynarkę z atłasowego materiału w kolorze bordo, z czarnymi klapami.

Zachwycały też dzieci Anny Przybylskiej. Oliwia założyła czarną, stylową suknię pokrytą cekinami, eksponującą dekolt. Jej nowa fryzura z grzywką, jaką ma od niedawna, upodabnia ją niesamowicie do zmarłej mamy (więcej TUTAJ).

Szymon Bieniuk wybrał granatowy garnitur i krawat oraz białą koszulę. Ogromne zadziwienie budzi nie tylko dojrzały wygląd 16-latka, ale przede wszystkim jego ogromne podobieństwo do mamy. Chłopak zdecydowanie ma oczy Ani.

Zdjęcia Ani Przybylskiej na premierze filmu

Na wydarzeniu zabrakło za to najmłodszego syna Przybylskiej, czyli 11-letniego Jana. Być może rodzina uznała, że okazja będzie zbyt trudna dla tak młodego chłopca. A wzruszeń nie brakowało. Szczególne emocje wywoływała ścianka, ozdobiona w jedyny w swoim rodzaju sposób.

Członkowie rodziny Ani Przybylskiej pozowali bowiem na tle setek zdjęć, przedstawiających zmarłą aktorkę. Niektóre fotografie ukazywały fotosy z produkcji, w jakich występowała, inne zaś były scenami z życia prywatnego. Był to przepiękny hołd dla gwiazdy, jej osiągnięć zawodowych oraz rodzinnego szczęścia.

Wielbiciele aktorki będą mogli zobaczyć film "Ania" od 7 października. Wtedy produkcja trafi do dystrybucji kinowej w całej Polsce.

Zobacz zdjęcia:

Ania EA
Szymon Bieniuk, Jaroslaw Bieniuk i Oliwia Bieniuk, fremiera filmu "Ania", fot. Pawel Wodzynski/East News
Ania EA
Oliwia Bieniuk, premiera filmu "Ania", fot. TRICOLORS/East News
Ania EA
Agnieszka Przybylska (siostra Anny Przybylskiej), Andrzej Piaseczny, Krystyna Przybylska (mama Anny) i reżyser filmu Krystian Kuczkowski, fot. Pawel Wodzynski/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Trwa spór pomiędzy Meghan Markle a jej siostrą. Prawnicy mają ręce pełne roboty

  2. "Listy do M. 5" niebawem w kinach. Data premiery

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.