Harry Brant pilne Żródło: swiatgwiazd.pl

Nie żyje syn supermodelki Stephanie Seymour, miał tylko 24 lata. Podano przyczynę śmierci

22 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Media obiegły wstrząsające doniesienia, nie żyje Harry Brant. Mężczyzna był synem popularnej supermodelki Stephanie Seymour i milionera Petera Branta. Odszedł w wieku zaledwie 24-lat. Do wiadomości publicznej podano oficjalną przyczynę śmierci 24-latka; zgon miało spowodować przedawkowanie leków.

Harry Brant urodził się 3 sierpnia 1996 roku jako syn Stephanie Seymour i Petera Branta. Podczas gdy miliarder Peter Brant zawodowo zajmuje się między innymi wydawaniem magazynów oraz produkcją filmową, Stephanie Seymour zdobyła sławę dzięki modelingu. W styczniu 2021 roku para straciła jedno z trójki dzieci.

Nie żyje Harry Brant. O niewyobrażalnej stracie poinformowali pogrążeni w żałobie rodzice

Harry Brant to drugie z trójki dzieci Stephanie Seymour i biznesmena Petera Branta. W styczniu 2021 roku pogrążona w żałobie para poinformowała o śmierci syna. Rodzice podali również przyczynę jego śmierci, którą miało być przedawkowanie leków na receptę.

Rodzice 24-latka przesłali stosowne oświadczenie do redakcji słynnego dziennika “New York Times”. Jak się okazuje, Harry Brant zmagał się z nałogiem, przez co ostatecznie ziścił się najgorszy z możliwych scenariuszy.

- Z ogromnym smutkiem musimy was poinformować, że nasz ukochany syn Harry Brant przegrał walkę z nałogiem i umarł na skutek przypadkowego przedawkowania leków na receptę - poinformowali rodzice Harry’ego.

Z ostatniej chwili: Nie żyje Papcio Chmiel. Był twórcą kultowego Z ostatniej chwili: Nie żyje Papcio Chmiel. Był twórcą kultowego "Tytusa, Romka i A'Tomka"Czytaj dalej

W oświadczeniu nie zabrakło również wzruszających, niezwykle przykrych słów próbujących opisać skalę straty, z jaką przyszło zmierzyć się rodzicom Harry’ego. Jednocześnie para poprosiła o uszanowanie prywatnościcałej, pogrążonej w smutku rodziny. Utrata jednego z jej członków to ogromny, bolesny cios.

- Nasze serca są rozbite na miliony kawałków. Nigdy się nie pogodzimy z tym, że życie Harry'ego zostało tak brutalnie ukrócone przez tę straszliwą chorobę. Prosimy, abyście uszanowali prywatność naszej rodziny, kiedy będziemy opłakiwać utratę dziecka - czytamy w oświadczeniu - czytamy w oświadczeniu.

Harry Brant poszedł w ślady swojej matki, Stephanie. Młody mężczyzna zajmował się modelingiem, biorąc czynny udział we wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży na całym świecie. Z powodzeniem wypuścił na rynek własną linię kosmetyków.

Miłość do mody nie zdołała jednak wyrwać Harry’ego ze szponów nałogu. Młody mężczyzna wchodził również w pewne konflikty z prawem. Według medialnych doniesień w 2016 roku Harry Brant został aresztowany za niezapłacenie za usługę taksówkarzowi oraz posiadanie narkotyków.

Jak utrzymują jego rodzice, Harry Brant zamierzał podjąć walkę z nałogiem i powrócić na odwyk. Niestety plany te nie powiodły się, młody mężczyzna zmarł w niedzielę 17 stycznia 2021 roku. Rodzice dostrzegali w nim prawdziwego rewolucjonistę w dziedzinie produktów kosmetycznych dla mężczyzn. Niestety, jak napisali w oświadczeniu wysłanym do “New York Times”, świat nie będzie już mógł śledzić dalszego rozwoju zawodowego Harry’ego i przekonać się, na co było go naprawdę stać.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł