Swiatgwiazd.pl
fot. New Africa studio, canva.com

fot. New Africa studio, canva.com

Horoskop cygański na 2023 rok. Kogo czekają pieniądze i awans, a kto spotka wielką miłość?

25 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Horoskop cygański jeszcze do niedawna skrywał wiele tajemnic, a jego tajniki znali jedynie rodowici Romowie. Z czasem zdecydowali się opowiedzieć nieco więcej o swoich praktykach, a dziś możemy z powodzeniem sprawdzać, co czeka nas w przyszłości.

Nowy rok to dla wielu nowe nadzieje na lepsze zmiany w życiu. Nie będzie to jednak łaskawy czas. Tylko niektórzy dobrze wykorzystają zbliżającą się przyszłość i będą mogli szczycić się powodzeniem i spokojem.

Horoskop cygański na 2023 rok

Szóstka trefl (30 grudnia – 15 lutego)

Szóstki trefl czeka w przyszłym roku wiele zmian. Nie wszystkie z nich będą łatwe i przyjemne, jednak wymagające przemiany po czasie przyniosą pozytywne rezultaty. 2023 rok będzie przepełniony podejmowaniem decyzji i rozstrzyganiem licznych sporów. Spokojny okaże się dopiero ostatni kwartał, w który zapanuje harmonia i spełnienie.

Siódemka trefl (16 lutego – 5 kwietnia)

Przyszły rok będzie przychylny dla siódemek trefl. W życiu zawodowym pojawią się awanse, podwyżki wynagrodzenia oraz premie. Docenienie w pracy przełoży się z kolei na lepsze samopoczucie i podreperowanie poduszki finansowej. Pogorszeniu ulegną jednak relacje z najbliższymi, a rozwiązaniem wszystkich konfliktów okaże się wyrozumiałość.

Ósemka trefl (6 kwietnia – 18 czerwca)

Ósemki trefl w 2023 roku powinny zadbać o siebie. Pojawią się problemy zdrowotne, których bagatelizowanie może prowadzić do poważnych, a czasem i nieodwracalnych skutków. Ciągłe przekładanie wizyt u specjalistów na nic się zda, ponieważ bez interwencji lekarza powrót do zdrowia okaże się niemożliwy. Przyszły rok nauczy cię pokory, sumienności i zrozumienia własnego ciała.

Dziewiątka kier (19 czerwca – 2 lipca)

Dla dziewiątek kier 2023 rok będzie przepełniony szczęściem i beztroską. Stabilna sytuacja zawodowa sprawi, że stres i niepokój odejdą w zapomnienie. Podobnie jak i kłótnie z drugą połówką. Osoby będące w związku czeka rozkwit miłości, natomiast single i singielki wreszcie spotkają na swojej drodze wartościową osobę, godną uwagi.

Dziesiątka karo (3 lipca – 10 września)

Przyszły rok dla dziesiątek karo będzie niczym sinusoida. Po kilku tygodniach spokoju pojawią się zawirowania i niespodziewane zwroty akcji. Kiedy problemy znikną, błoga cisza zapanuje jedynie na moment. 2023 będzie intensywny, ale pełen nauki. Cierpliwość to cecha, która najbardziej przyda się w najbliższej przyszłości.

Walet pik (11 września – 11 listopada)

Pierwsza połowa 2023 roku będzie niczym z bajki. Wszystkie plany uda się zrealizować, miłość będzie kwitła w najlepsze, a na polu zawodowym pojawi się długo wyczekiwany awans. Zgoła inaczej będzie prezentowała się druga połowa roku, w której pojawi się niepokój i ogromna niepewność. Utrzymanie wywalczonej pozycji okaże się wyjątkowo trudne, natomiast nad związkiem zaczną zbierać się czarne chmury.

Dama trefl (12 listopada – 22 grudnia)

Damy Trefl w 2023 roku powinny postawić na samorozwój. Pierwsze miesiące roku nie będą należały do najprostszych, jednak wraz z rozpoczęciem się wiosny pojawią się nowe nadzieje i okazje do wykorzystania. Przyszły rok będzie obfitował w naukę, samodyscyplinę oraz satysfakcję. W pobliżu pojawią się osoby, które będą chciały cię zdemotywować, jednak nie poddaj im się i nieustannie wierz w swoje cele.

Król kier (23 grudnia – 29 grudnia)

Króle kier czeka rok pełen niespodzianek. Mimo że wydarzenia zupełnie nie będą układać się według planu, los zaskoczy cię pozytywnymi zwrotami akcji. W przyszłym roku zrozumiesz, jak wiele wartościowych i skorych do pomocy osób jest wokół ciebie. Ponadto odbijesz się finansowo i wreszcie uda ci się odłożyć trochę gotówki.

Zobacz zdjęcia:

Wróżby

fot. cottonbro z Pexels / canva.com

Wróżby

fot. Aleksandr Kichigin / canva.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek już po Wigilii. Tak spędzili pierwsze wspólne święta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Canva.com/Bergadder/jozzeppe

Drzewny horoskop celtycki ujawni całą prawdę o Tobie. Najgorzej, jeśli jesteś lipą lub topolą

Horoskop drzewny, czyli inaczej horoskop celtycki, ma wielowiekową tradycję. Niektóre źródła podają, że powstał on nawet 2 tysiące lat temu. W mitologii celtyckiej uważa się, że drzewa mają magiczną moc. Do każdego ze znaków zodiaku przypisane jest drzewo, które z kolei symbolizuje dane cechy charakteru. Sprawdź, które drzewo jest twoim opiekunem.

Zobacz galerię >

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

psychotest, fot. Canva/123ducu

Styl Życia

Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile okręgów widzisz na zdjęciu? Szybki test zdradzi, czy w życiu kierujesz się sercem czy rozumem

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile twarzy widzisz na zdjęciu? Psychotest ukaże, co spotka Cię w 2023 roku i jak rozwiną się twoje relacje

Czytaj więcej >
Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku.

Styl Życia

Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku. Na czym skupić się w 2023 roku?

Czytaj więcej >
fot. Huy Phan z Pexels canva.com (cropped)

Styl Życia

Czym jest sneating? Uważaj na ten niebezpieczny trend w randkowaniu

Czytaj więcej >
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Styl Życia

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Czytaj więcej >