Swiatgwiazd.pl
horoskop dzienny

fot. Nicolle Kreisch / Canva

Horoskop dzienny na sobotę. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 14 maja?

13 Maja 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na weekend zapowiada się bardzo burzliwie. Szczególne powody do obaw mają dwa znaki zodiaku. Gwiazdy w tym miesiącu przygotowały im prawdziwą huśtawkę emocji. Co czeka poszczególne znaki zodiaku w sobotę 14 maja?

Horoskop dzienny na sobotę wielu znakom przyniesie miłe niespodzianki, ale niektóre osoby powinny uzbroić się w stalowe nerwy, ponieważ zawirowania w życiu osobistym oraz zdrowotnym nie pozwolą im na relaks po trudnym tygodniu pracy.

Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę 14.05.2022

Baran

Osoby spod tego znaku mogą liczyć na sobotę pełną sukcesów. Problemy zdrowotne, jakie trapiły je od kilku dni, uda się rozwiązać. Poza tym napięta atmosfera w pracy powoli zacznie opadać, pozwalając na złapanie oddechu.

Byk

Zodiakalne Byki powinny wykorzystać weekend na nadrobienie zaległości towarzyskich lub spędzenie czasu z rodziną. Wasi bliscy mogą czuć się ostatnio zaniedbywani; warto więc spotkać się na kawie z przyjaciółmi lub zabrać ukochane osoby na dawno obiecaną wycieczkę.

Bliźnięta

Sobota dla osób spod tego znaku zapowiada się bardzo niekorzystnie. Cokolwiek mieliście w planach, ma niewielkie szanse na powodzenie. Warto też dwa razy zastanowić się, czy wszyscy, którym ufacie, rzeczywiście na to zasługują. W waszym otoczeniu może pojawić się ktoś, to bardzo źle wam życzy.

Rak

Tego dnia możecie czuć się zniecierpliwieni i nerwowi. Układ planet sprawi, że odczujecie chwilowy spadek energii. Nie warto jednak poddawać się temu stanowi: spróbujcie przełamać go, spędzając czas na łonie natury lub ciekawych spotkaniach.

Lew

Sobota dla Lwów to szereg miłych niespodzianek. Nie tylko poczujecie satysfakcję po pełnym wrażeń tygodniu pracy, ale też znajdziecie sposób, by utrzymać radosną i pełną energii atmosferę dzięki czasowi spędzonemu z bliskimi.

Panna

Sobota to dla zodiakalnych Panien prawdziwy roller coaster. Przyjemne chwile w sferze osobistej będą niestety zrównoważone przez przejściowe problemy zdrowotne. Zadbajcie o wasz organizm, bo ciągłe zaniedbywanie go nie skończy się dla was dobrze.

Waga

W weekend Wagi poczują potrzebę spędzenia czasu na łonie natury. Nie zapominajcie jednak o obowiązkach zawodowych, ponieważ długo odkładane sprawy mogą niespodziewanie spiętrzyć się do przytłaczających rozmiarów.

Skorpion

Skorpiony mogą poczuć silne rozczarowanie w życiu osobistym. Odkryjecie, że osoby, na których polegaliście, tak naprawdę nie przejmują się waszym losem. Jeśli natomiast szukacie drugiej połówki, wasze nadzieje mogą zostać zaprzepaszczone.

Strzelec

W weekend trudno wam będzie uwolnić się od pracy. Strzelce poczują potrzebę nadrobienia wszelkich zaległości i zaplusowania przed przełożonymi. Mimo to uda się wam też zadbać o dobrą atmosferę w życiu osobistym.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku będą mogły wreszcie odetchnąć po trudnym i stresującym tygodniu w pracy. Powinniście dać sobie tyle czasu na wypoczynek, ile tylko potrzebujecie. Spędźcie sobotę tak, jak tylko lubicie - każdy sposób na relaks jest dobry.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki mogą poczuć w ten weekend pewną presję, wywieraną na nie przez osoby z ich najbliższego otoczenia. Zastanówcie się, czy na pewno dbacie o szanowanie waszych granic i gdzie kończy się kompromis, a zaczyna ustępstwo.

Ryby

W tę sobotę macie szanse poznać kogoś, kto w przyszłości będzie dla was bardzo ważny. Osoby poszukujące miłości czeka obiecujący flirt, zaś te już zajęte mogą spodziewać się interesujących spotkań biznesowych.

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Styl Życia

Horoskop dzienny na 16 maja. Co mówią gwiazdy?

Czytaj więcej >

Styl Życia

Horoskop dzienny na 15 maja. Co spotka dwanaście znaków zodiaku?

Czytaj więcej >

Styl Życia

Bowl z kurczakiem i sosem miso. Przepis od Klaudii Halejcio

Czytaj więcej >
fot.  Andrea Piacquadio z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 16 do 22 maja?

Czytaj więcej >
Dean Drobot, canva.com

Styl Życia

Horoskop dzienny na piątek. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 13 maja?

Czytaj więcej >
fot. Надежда Мустафаева z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop dzienny na czwartek. Co czeka wszystkie znaki zodiaku 12 maja?

Czytaj więcej >