Swiatgwiazd.pl
Horoskop miłosny na 2023 rok

@svetikd, canva.com

Horoskop miłosny na 2023 rok. Które znaki mogą liczyć na prawdziwą miłość?

31 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Co w przyszłym roku czeka poszczególne znaki zodiaku w miłości? Horoskop miłosny na 2023 rok jednym wróży uczucie życia, innym – bolesne niespodzianki. Pierwsze zmiany w sferze uczuciowych będzie można zaobserwować już w styczniu.

Niektóre znaki zodiaku powinny mieć oczy dookoła głowy, żeby nie przepić nowej znajomości, która może przerodzić się w coś pięknego i długotrwałego. Inne powinny przemyśleć swoje wybory życiowe, by nie zostać z niczym.

Horoskop miłosny na 2023 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Wodnik

Uczuciowe Wodniki, które już znalazły swoją drugą połówkę, mogą w nadchodzącym roku liczyć na pogłębienie związku. Te osoby, które jeszcze szukają miłości, muszą niestety uzbroić się w cierpliwość i skupić się na innych, ważnych dla nich dziedzinach życia.

Ryby

Zodiakalne Ryby czeka w 2023 wiele zmian. Dotyczy to także sfery uczuciowej: jest duża szansa, że już na początku roku spotkacie kogoś, kto w przyszłości okaże się dla was bardzo ważny. Rozglądajcie się więc uważnie!

Baran

Osoby spod tego znaku powinny zastanowić się nad swoimi priorytetami. Być może w ostatnich miesiącach osiedliście na laurach. Pamiętajcie, że nawet najgłębsze uczucie, jeśli nie będzie pielęgnowane – w końcu uschnie. Zwróćcie zatem większą uwagę na osoby, na których wam zależy.

Horoskop Chiński

Horoskop Chiński na 2023 rok. Zdrowie, rodzina, miłość, pieniądze w Roku Królika

CZYTAJ DALEJ

Byk

Parafrazując znane powiedzenie: Byki powinny wziąć życie za rogi. Jeżeli skrycie do kogoś wzdychacie, nadchodzące miesiące są dobrym czasem na wykorzystanie każdej okazji, by zwrócić na siebie uwagę tej osoby.

Bliźnięta

W 2023 roku przeszłość znowu zapuka do waszych drzwi. Może być to dawna miłość, która nie zdążyła zardzewieć, lub znajomość sprzed lat, która to znienacka okaże się dużo głębsza, niż przypuszczaliście. Zastanówcie się jednak nad wchodzeniem dwa razy do tej samej rzeki.

Rak

Zodiakalne Raki będą w tym roku przede wszystkim pielęgnować miłość do samych siebie. Docenią znaczenie rodziny i bliskich i będą cieszyć się życzliwymi, platonicznymi emocjami. Jednocześnie skupią się na swoich potrzebach i autorefleksji. Dopiero wtedy otworzą się na nowy związek.

Lew

Lwy powinny, w przeciwieństwie do Raków, poważnie zastanowić się, czy na co dzień nie skupiają się za bardzo na sobie. Jest duża szansa, że zapominacie przy tym o potrzebach bliskich, przez co możecie stracić kogoś, kto jest dla was ważny.

Panna

Samotne Panny mają szansę już w styczniu spotkać kogoś, kto okaże się dla nich stworzony. Powinny jedynie bardziej uwierzyć w siebie i swoją atrakcyjność, ponieważ wrodzone kompleksy mogą blokować drogę do naprawdę wielkiego uczucia.

Waga 

Zodiakalne Wagi w ciągłym poszukiwaniu równowagi mogą bać się ryzyka. Niepotrzebnie: w miłości także warto postawić czasem na jedną kartę. Osoby, które są już w związku, muszą jednak zastanowić się, czy codzienność z partnerami na pewno przynosi im radość i spełnienie.

Skorpion

Osoby spod tego znaku czeka w 2023 roku wiele zmian. Jeżeli jesteście samotni, macie szansę spotkać drugą połówkę. Osoby w związkach powinny natomiast pielęgnować uczucie. Mogą niestety poczuć pokusę szukania wrażeń poza bieżącą relacją, co okaże się bardzo zdradliwe.

Strzelec 

Jeżeli zodiakalne Strzelce nie znalazły jeszcze miłości, w 2023 roku mają sporą szansę poznać tego jedynego lub tą jedyną. Oznacza to jednak, że muszą bardziej otworzyć się na innych i ich potrzeby, co dla niektórych może być wyzwaniem.

Koziorożec

2023 rok dla Koziorożców zapowiada się bardzo obiecująco. Zakochane osoby spod tego znaku mają szansę pogłębić istniejące związki, a samotne – odkryją, że miłość jest dużo bliżej, niż przypuszczały. Być może tuż obok jest ktoś, kto skrycie wzdycha do was od dłuższego czasu?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Kim są dzieci Emiliana Kamińskiego? Nie wszystkie są anonimowe, a córką pochwalił się publicznie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Mieszko Piętka, Piotr Podlewski/AKPA

Playback, bójka i odwołany występ. Wielkie skandale podczas koncertów sylwestrowych

Koncerty sylwestrowe to nie tylko radosne oczekiwanie na Nowy Rok, tańce i znane przeboje. Niektóre imprezy obfitowały w głośne afery, niespodziewane dramaty i zawstydzające wpadki prowadzących. Jakie są największe skandale imprez sylwestrowych w polskiej telewizji?

Zobacz galerię >

Tagi:

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

psychotest, fot. Canva/123ducu

Styl Życia

Które drzwi wybierasz? Szybki psychotest pokaże, czym kierujesz się w związku

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile okręgów widzisz na zdjęciu? Szybki test zdradzi, czy w życiu kierujesz się sercem czy rozumem

Czytaj więcej >
fot. canva.com

Styl Życia

Ile twarzy widzisz na zdjęciu? Psychotest ukaże, co spotka Cię w 2023 roku i jak rozwiną się twoje relacje

Czytaj więcej >
Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku.

Styl Życia

Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku. Na czym skupić się w 2023 roku?

Czytaj więcej >
fot. Huy Phan z Pexels canva.com (cropped)

Styl Życia

Czym jest sneating? Uważaj na ten niebezpieczny trend w randkowaniu

Czytaj więcej >
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Styl Życia

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Czytaj więcej >