Swiatgwiazd.pl
fot. Alesia Kozik z Pexels / Canva

fot. Alesia Kozik z Pexels / Canva

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 21 do 27 listopada

20 Listopada 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Ostatnie dni listopada okażą się przełomowe dla niektórych znaków zodiaku, z kolei innym przyjdzie zmierzyć się z przeciwnościami losu. Tylko niektórym będzie towarzyszyć szczęście i spokój. Oto horoskop tygodniowy na dni od 21 do 27 listopada.

Nowy tydzień będzie dla wielu idealnym momentem, aby wreszcie wprowadzić w swoim życiu zmiany na lepsze. Los uśmiechnie się jednak tylko do wybranych znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka.

Horoskop tygodniowy na dni od 21 do 27 listopada

Baran

Baranom przyjdzie zmierzyć się z podjęciem niezwykle ważnej, życiowej decyzji. Końcówka listopada okaże się kluczowa, dlatego warto skupić się na dokładnej analizie własnych celów. W najbliższym otoczeniu pojawią się osoby, które będą próbować wpłynąć na ostateczną decyzję.

Byk

Byki mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ końcowy tydzień listopada będzie pełen beztroski i radości. Bóle i smutki odejdą w cień, a dodatkowo znajdzie się upragniony czas na relaks. Warto mieć jednak oczy szeroko otwarte, ponieważ brak czujności może przynieść rozczarowujące skutki.

Bliźnięta

Osoby urodzone między 21 maja a 20 czerwca powinny w dużej mierze skupić się na swoim zdrowiu. Odkładanie wizyt u specjalistów, a także brak uważności i regularności wkrótce odbije się na organizmie, który w tym czasie wymaga szczególnej opieki.

Rak

Raki w tygodniu od 21 do 27 listopada zmierzą się z demonami z przeszłości. Jedynie wiara w siebie i swoje możliwości sprawi, że ze starcia ze słabościami wyjdzie się silniejszym. W trudnym czasie warto pamiętać o bliskich przyjaciołach, którzy zawsze skorzy są do pomocy.

znaki zodiaku

Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków

CZYTAJ DALEJ

Lew

Przed lwami jeden z najintensywniejszych okresów w tym roku. Walka o awans, kolejne egzaminy na uczelni i ciągła walka z czasem to najbliższa przyszłość osób urodzonych między 23 lipca a 22 sierpnia. Ciężka praca i liczne starania zaowocują już niedługo, dlatego warto zacisnąć zęby i w najbliższym tygodniu powalczyć o lepsze jutro.

Panna

Panny czeka rozkwit miłości. Szczera rozmowa, wyrozumiałość i wyrażanie swoich potrzeb okaże się kluczem do sukcesu. Już niedługo powrócą dawno nieodczuwane motylki w brzuchu i wszechobecna radość. O prawdziwe uczucia warto walczyć, a kryzysy zdarzają się nawet najlepiej dobranym parom.

Waga

Wagi powinny chociaż na chwilę przestać marzyć i spojrzeć na swoje życie z pełną świadomością. Końcówka listopada to idealny moment, by zastanowić się nad sensem niektórych działań. Należy pamiętać, że zdrowie ma się jedno, a zaniechanie wartościowych znajomości to najgorsza z możliwych dróg.

Skorpion

Listopad dla skorpionów jest pełen przemyśleń i refleksji. Na nic zdadzą się same rozmyślania. Do realizacji marzeń potrzeba czynów, na które właśnie przyszedł czas. Próby osiągnięcia celu będą cenną nauką, która już niebawem zaowocuje.

Strzelec

Radość nie będzie opuszczać strzelców. Los uśmiechnie się również w przypadku przychylności przełożonych, którzy okażą się wyrozumiali i pełni pokory. Doceń to, co masz i dbaj o największe życiowe skarby.

Koziorożec

Końcówka listopada będzie dla koziorożców niezwykle rozwojowa. Poświęcanie wolnego czasu na rozwój pasji i własnych zaiłować sprawi, że negatywne myśli wreszcie znikną. W życiu koziorożców zapanuje długo wyczekiwany spokój i harmonia. Błogostan potrwa tak długo, na ile sam sobie pozwolisz.

Wodnik

Wodnikom pod koniec listopada zabraknie energii i motywacji. Minione, wyjątkowo intensywne tygodnie odbiją się na zdrowiu. W tygodniu od 21 do 27 listopada warto postawić na regenerację i skupić się na odpowiednio zbilansowanej diecie. Pogoń za pieniądzem na nic się zda, jeśli zacznie zawodzić zdrowie.

Ryby

Ryby długo czekały na tę okazję. Nadszedł moment, by wreszcie zrobić pierwszy krok w stronę swojej sympatii. Ten tydzień zaoferuje wiele, a gwiazdy będą wyjątkowo przychylne. Kluczem będzie wykonanie wstępu do znajomości, która w najbliższym czasie może przerodzić się w miłość.

Zobacz zdjęcia:

Kobieta

fot. Bruno Salvadori z Pexels / Canva

Jesień

fot. Adam Bixby / unsplash.com

Jesień

fot. Erik Witsoe / unsplash.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Wygrali "Hotel Paradise", czy nadal są razem? Decyzja Moniki i Mikołaja "może zawodzi fanów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

fot. Canva.com/Bergadder/jozzeppe

Drzewny horoskop celtycki ujawni całą prawdę o Tobie. Najgorzej, jeśli jesteś lipą lub topolą

Horoskop drzewny, czyli inaczej horoskop celtycki, ma wielowiekową tradycję. Niektóre źródła podają, że powstał on nawet 2 tysiące lat temu. W mitologii celtyckiej uważa się, że drzewa mają magiczną moc. Do każdego ze znaków zodiaku przypisane jest drzewo, które z kolei symbolizuje dane cechy charakteru. Sprawdź, które drzewo jest twoim opiekunem.

Zobacz galerię >

Czy wiesz, jaki znak zodiaku mają gwiazdy? To wiele mówi o ich charakterach

Pytanie 1 z 9

Maciej Kurzajewski to zodiakalny...

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Luiz Martins z Pexels / canva.com

Styl Życia

Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Czytaj więcej >
fot. tiktok.com/@hailey.karcic

Styl Życia

TikTokerka na najgorszej randce w życiu. Internauci w komentarzach: "Powiedz, że to żart"

Czytaj więcej >
fot. luizclas z Pexels, canva.com

Styl Życia

Te znaki zodiaku stworzą związek doskonały. To idealne dopasowanie, nad którym czuwają gwiazdy

Czytaj więcej >
fot. M_a_y_a z Getty Images Signature / Canva.com

Styl Życia

Horoskop miłosny na ostatnie dni listopada. Co czeka wszystkie znaki tuż przed romantycznym grudniem?

Czytaj więcej >
fot. Canva.com/capturenow

Styl Życia

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w drugim tygodniu listopada?

Czytaj więcej >
znaki zodiaku, fot. YURI MANEI z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków

Czytaj więcej >