Swiatgwiazd.pl
fot. Victoria Strelka_ph / canva.com

fot. Victoria Strelka_ph / canva.com

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 31 października do 6 listopada?

30 Października 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Początek listopada przyniesie kilku znakom zodiaku nowe nadzieje. Pojawią się nowatorskie pomysły i motywacje, jednak los uśmiechnie się jedynie do wybranych osób. Gwiazdy w pierwszym tygodniu listopada wyróżnią tylko wybranych. Co wydarzy się w najbliższej przyszłości? Poznaj horoskop tygodniowy na dni od 31 października do 6 listopada.

Nowy miesiąc to dobry czas, żeby wprowadzić w życie zmiany, do których przygotowywaliśmy się tak długo. Zbliżający się tydzień to nie tylko czas rozwój, ale również pogłębienie samoświadomości i samorealizacji.

Horoskop tygodniowy na dni od 31 października do 6 listopada

Baran

Przed baranami niezwykle intensywny czas. Liczne wyjazdy, szkolenia, spotkania i związany z tym stres może przełożyć się na problemy ze snem. W pierwszym tygodniu listopada barany powinny wykorzystać każdą możliwą chwilę na relaks i zadbać zarówno o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne.

Byk

Los uśmiechnie się do byków, które na początku listopada spotka niespodziewany zwrot akcji. Dotychczasowe problemy i rozterki rozwiążą się same, a ponadto pojawią się nowe rozwiązania i ułatwienia związane z problemami życia codziennego. W dniach od 31 października do 6 listopada warto nie odmawiać pomocy.

Bliźnięta

Osoby urodzone od 21 maja do 20 czerwca w najbliższych dniach nie powinny zwracać uwagi na kąśliwe uwagi i niepochlebne komentarze. Regularna i intensywna praca, a przede wszystkim wiara we własne możliwości może zdziałać więcej, niż się wydaje.

Rak

Przed rakami czas wielkich wyborów. Podejmowane decyzje będą niosły ze sobą dalekosiężne skutki, dlatego w najbliższych dniach warto skupić się na analizie własnego życia. U raków może pojawić się również obniżenie samopoczucia i odporności. Kluczowa okaże się zdrowa dieta i picie odpowiedniej ilości wody.

Lew

Lwy nie będą narzekać na nudę. Pojawią się zaproszenia na wspólne wyjścia, a w telefonie będą mnożyć się wiadomości od kolejnych osób. Podczas spotkań z dawno niewidzianymi osobami, a także podczas zawierania nowych znajomości warto mieć na uwadzę, komu powierzamy własne tajemnice. Nie wszyscy będą mieć dobre intencje.

Horoskop partnerski EA

Horoskop partnerski nie ma złudzeń dla Cichopek i Kurzajewskiego. Związek był im pisany w gwiazdach

CZYTAJ DALEJ

Panna

Osoby urodzone między 24 sierpnia a 22 września w pierwszym tygodniu listopada zmierzą się z przykrymi doświadczeniami. W bolesnym momencie nie warto zamykać się na innych. Doceń najbliższych i przyjmij ich pomoc.

Waga

Przed wagami rozkwit miłości. Ostatni kryzys odejdzie w zapomnienie, co z kolei przełoży się na zwiększenie zaufania. Motylki w brzuchu będą pojawiać się częściej niż dotychczas, a wspólnie spędzony czas przyniesie wiele radości i rozkoszy.

Skorpion

Skorpiony powinny mieć się na baczności. Podejrzliwe spojrzenia w pracy nie są przypadkowe, dlatego w zbliżającym się tygodniu warto przyłożyć się do pracy. Będąc pod stałą obserwacją, wszystkie niedociągnięcia zostaną zauważone.

Strzelec

W dniach od 31 października do 6 listopada gwiazdy będą przychylne strzelcom, które w dalszym ciągu nie rozliczyły się z przeszłością. Nowy tydzień okaże się idealnym momentem, by raz na zawsze zapomnieć o przeszłości i z czystym umysłem wkroczyć w nowy etap życia.

Pełnia księżyca w Baranie

Nadchodzi pełnia księżyca w Baranie. To idealny czas na uwolnienie się od złych emocji

CZYTAJ DALEJ

Koziorożec

Koziorożne w pierwszym tygodniu listopada powinny mieć oczy szeroko otwarte. W pobliżu czyha konkurencja, która tylko czeka na pomyłkę i potknięcie. Najbliższe dni okażą się kluczowe nie tylko w sferze zawodowej, ale również będą testem przyjaźni.

Wodnik

Marzycielskie wodniki wraz z rozpoczęciem się nowego miesiąca staną przed ważnymi wyborami. Podejmowania trudnych decyzji nie da się uniknąć, a skutki ich będą ciągnęły się długimi miesiącami. Warto zejść na ziemię i chłodno ocenić obecną sytuację.

Ryby

Ryby wkroczą w nowy miesiąc z ogromnym uśmiechem na twarzy. Sprawy zawodowe dadzą nadzieję na rozwój i poprawę sytuacji finansowej, natomiast najbliżsi okażą pomoc w trudach życia codziennego. Wykorzystaj pozytywną energię do samorozwoju i nie rezygnuj z treningu.

Zobacz zdjęcia:

fot. Erik Witsoe / unsplash.com

fot. Erik Witsoe / unsplash.com

Każdy dzień jest odpowiedni na zmianę. Otwarty umysł i chęć zawalczenia o lepsze jutro zawsze przyniesie pozytywne efekty.

fot. Clay Banks / unsplash.com

fot. Clay Banks / unsplash.com

Równowaga między pracą a czasem na relaks i przyjemnościami powinna być niezaburzona. Nie pozwól, aby nadmiar obowiązków zabrał cenny czas.

fot. Jason Blackeye / unsplash.com

fot. Jason Blackeye / unsplash.com

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

  2. Czy neo-angin działa antyseptycznie i łagodzi ból gardła? - Reklama

3. Szykuje się kolejny skandal w rodzinie królewskiej? Miliony widzów zobaczą śmierć księżnej Diany

Zapraszamy na naszego Instagrama

fot. Canva.com/Bergadder/jozzeppe

Drzewny horoskop celtycki ujawni całą prawdę o Tobie. Najgorzej, jeśli jesteś lipą lub topolą

Horoskop drzewny, czyli inaczej horoskop celtycki, ma wielowiekową tradycję. Niektóre źródła podają, że powstał on nawet 2 tysiące lat temu. W mitologii celtyckiej uważa się, że drzewa mają magiczną moc. Do każdego ze znaków zodiaku przypisane jest drzewo, które z kolei symbolizuje dane cechy charakteru. Sprawdź, które drzewo jest twoim opiekunem.

Zobacz galerię >

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 2000?

Pytanie 1 z 10

Jak nazywał się zamożny producent filmowy, w którego wcielił się Tomasz Kot w serialu "Niania"?

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Luiz Martins z Pexels / canva.com

Styl Życia

Znaki zodiaku najlepszych małżeństw. Te 3 dopasowania są wprost idealne i rozumieją się bez słów

Czytaj więcej >
fot. tiktok.com/@hailey.karcic

Styl Życia

TikTokerka na najgorszej randce w życiu. Internauci w komentarzach: "Powiedz, że to żart"

Czytaj więcej >
fot. luizclas z Pexels, canva.com

Styl Życia

Te znaki zodiaku stworzą związek doskonały. To idealne dopasowanie, nad którym czuwają gwiazdy

Czytaj więcej >
fot. M_a_y_a z Getty Images Signature / Canva.com

Styl Życia

Horoskop miłosny na ostatnie dni listopada. Co czeka wszystkie znaki tuż przed romantycznym grudniem?

Czytaj więcej >
fot. Alesia Kozik z Pexels / Canva

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 21 do 27 listopada

Czytaj więcej >
fot. Canva.com/capturenow

Styl Życia

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w drugim tygodniu listopada?

Czytaj więcej >