Swiatgwiazd.pl
horoskop tygodniowy

fot. Rizky Sabriansyah / Canva

Horoskop tygodniowy na ostatnie dni września. Przełomowy czas dla wielu znaków

25 Września 2022

Autor tekstu:

Kamil OIek

Zbliżające się siedem dni będą ostatnimi trwającej od początku września retrogradacja Merkurego. Kończy się tym samym czas niepokojących zdarzeń, nieustannych opóźnień czy wszechobecnych awarii. W rozpoczynającym się tygodniu wciąż będziemy mierzyć się jednak z negatywnymi konsekwencjami ruchu planet, te wpłyną zaś szczególnie na trzy znaki. Przedstawiamy najbliższy horoskop tygodniowy.

Horoskop tygodniowy. 26 września – 2 października

Baran

Urodzeni pod znakiem Barana powinni mieć się na baczności, szczególnie w sprawach partnerskich. Ostatni tydzień września może bowiem przynieść nagłe pogorszenie relacji, a nawet doprowadzić związek do ostateczności. Barany powinny tym samym powstrzymać się przed podejmowaniem kluczowych decyzji do początku października.

Byk

Wbrew pozorom retrogradacja Merkurego nie musi wpływać negatywnie na wszystkie znaki. Najbliższe dni będą bowiem dla Byków okresem rozliczenie się z przeszłością, a także uświadomienia sobie źródeł codziennych trosk. Urodzeni pod tym znakiem powinni jednak unikać wszelkich konfliktów, te mogą bowiem położyć się cieniem na kolejnych przedsięwzięciach.

Bliźnięta

Znak ten ma tendencję do szybkiego podejmowania decyzji, co nie zawsze przekłada się jednak na pozytywy. Mimo że tydzień ten może wydawać się Bliźniętom idealnym czasem na zmiany, powinny one wstrzymać się do czasu zakończenia niepokojącego ruchu planet.

Rak

Kolejny tydzień będzie niepokojącym czasem także dla Raków – te powinny bowiem w szczególności skupić się na swoim zdrowiu. Nawet najmniejszy, niepokojący sygnał ze strony organizmu może być bowiem powodem poważniejszego schorzenia. W ostatnim tygodniu września urodzeni pod znakiem Raka powinni w szczególności zadbać zaś o zdrowie psychiczne.

Lew

W najbliższych dniach Lwy mogą mieć problemy ze zrozumieniem intencji swoich bliskich oraz współpracowników. Nie warto tym samym popadać w przypuszczenia, najprostszym rozwiązaniem okaże się bowiem szczera rozmowa. Przy okazji powinny jednak dwukrotnie przeanalizować każdą podejmowaną decyzję, by nie dać wpuścić się w przysłowiowe maliny.

Panna

Ostatnie dni września upłyną Pannie pod znakiem pieniędzy. Niestety, obecny układ gwiazd może przynieść jej tak zyski, jak i straty. Warto tym samym obejrzeć każdą wydawaną (a także inwestowaną) złotówkę z dwóch stron. W tym czasie Panny powinny zająć się jednak przede wszystkim planowaniem budżetu, nie zaś dokonywaniem w nich istotnych zmian.

królowa Kamila

Królowa Kamila czy Camilla? Ekspertka wyjaśnia, jak powinniśmy nazywać żonę Karola III

CZYTAJ DALEJ

Waga

Retrogradacja Merkurego może sprzyjać też Wagom, te zaczną bowiem zadawać sobie pytania dotyczące własnej przyszłości, a także przeszłości. Wyzwania, które pojawią się w ich życiu w najbliższym czasie, sprawią, że już wkrótce dużo łatwiej będzie im opuścić strefę własnego komfortu.

Skorpion

Do Skorpionów powrócą tematy z przeszłości, szczególnie zaś te, przed którymi wzbraniały się w ostatnich tygodniach. Pierwsze dni astrologicznej jesieni okażą się jednak czasem, w którym pokonanie dotychczasowych trudności okaże się dużo łatwiejsze, aniżeli wcześniej. Warto już teraz stawić więc czoła problemom, które do tej pory zamiatane były pod dywan.

Strzelec

Strzelcowi przyda się przede wszystkim odpoczynek, zarówno ten fizyczny, jak i psychiczny. Warto pomyśleć tym samym o krótkim urlopie lub wyjeździe z dala od miejsca pracy czy zamieszkania. Pozwoli to oczywiście umysł. a także wrócić do codziennych obowiązków z nową energią i niezwykłymi pomysłami.

Koziorożec

Urodzeni pod Koziorożcem wezmą na tapet swoje aspiracje oraz życiowe cele. W najbliższych dniach wszystko powinno skończyć się jednak tylko na myśleniu, zmiany i przetasowania warto bowiem odłożyć na kolejne dni. Koziorożcom w końcu może udać się realizacja dotychczasowych pragnień, powinny mieć jednak dobry plan działania.

Wodnik

Przyszły tydzień to zły czas dla Wodników. Wiele wskazuje bowiem na to, że będą bliskie stracenia jednej z najcenniejszych rzeczy. Tylko zracjonalizowane i przemyślane działanie pozwoli im uniknąć negatywnych konsekwencji. Na pocieszenie – po zakończeniu retrogradacji osobom urodzonym pod tym znakiem powinno wieść się dużo lepiej.

Ryby

Ryby po raz kolejny zajrzą do własnego wnętrza, które to zainspiruje je do działania, szczególnie w zakresie relacji międzyludzkich. Mimo że ich otoczenie może być pierwotnie zdziwione nowymi przedsięwzięciami, Ryby będą parły do przodu, by osiągnąć w końcu to, czego pragnęły od bardzo dawna.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Książę Harry zaskoczył rodzinę odważnym pomysłem. Kamila aż wypluła herbatę

  2. Oliwia Bieniuk przeszła metamorfozę i zrobiła sobie grzywkę. Teraz przypomina Annę Przybylską

  3. Sebastian Wątroba z "W11" znowu w roli policjanta. Pojawił się w "Na dobre i na złe"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Canva/LightFieldStudios

Suknia ślubna a znak zodiaku. Propozycje dla wszystkich znaków

Jaka suknia ślubna pasuje do każdego znaku zodiaku? Przedstawiamy dwanaście przepięknych stylizacji, które idealnie odpowiadają temperamentowi każdemu ze znaków.

Zobacz galerię >

Tagi:

Kamil OIekAutor

Wydawca i redaktor. Pasjonat przedwojennego kina, rodzimej popukultury i najnowszych trendów. Uważny obserwator nieustannie zmieniającej się rzeczywistości.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

znaki zodiaku, fot. YURI MANEI z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków

Czytaj więcej >
Julia Wieniawa, Maryla Rodowicz

Styl Życia

Ekspertka krytycznie o dietach polskich gwiazd. "To są kaloryczności dla rozwijających się dzieci"

Czytaj więcej >
fot. Victoria Strelka_ph / canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 31 października do 6 listopada?

Czytaj więcej >
fot.TRICOLORS/East News

Styl Życia

Monika Richardson zdradziła, ile waży przy 165 cm wzrostu. Chce zrzucić trzy kilogramy

Czytaj więcej >
fot. Dimitry Zub z Pexels, Canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 24 do 30 października

Czytaj więcej >
Książęta Sussex z wizytą w Australii, fot. Rex Features/East News

Styl Życia

Dieta Meghan Markle. Czy księżna je mięso?

Czytaj więcej >