Swiatgwiazd.pl
fot. Alexandr Musuc / Canva

fot. Alexandr Musuc / Canva

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 czerwca. Co czeka wszystkie znaki zodiaku?

5 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Cichocka

Dla kilku znaków zodiaku przyszły tydzień będzie obfitował w szczęście, radość i powodzenia. Gwiazdy nie były jednak łaskawe dla wszystkich i niektórzy będą musieli stawić czoła trudnym wyzwaniom. Co was czeka w tygodniu od 6 do 12 czerwca? Oto horoskop tygodniowy.

Drugi tydzień czerwca dla niektórych będzie niezwykle owocny. Warto jednak mieć oczy szeroko otwarte, żeby nie przepuścić żadnej okazji, a ponadto nie dać się wykorzystać.

Horoskop tygodniowy od 6 do 12 czerwca

Baran

Zodiakalne barany nie boją się wyzwań. Mają jasno sprecyzowane oczekiwania, co w tym tygodniu będzie niezwykle potrzebne. Przed osobami urodzonymi między 21 marca a 19 kwietnia pojawi się wiele trudności, a jedynie przemyślane decyzje zminimalizują ryzyko tragedii. Barany w tygodniu 6-12 czerwca powinny skupić się również na swoim zdrowiu.

Byk

Byki mogą poszczycić się naturalną empatią, którą warto wykorzystać w drugim tygodniu czerwca. Pomoc bez oczekiwania niczego w zamian wkrótce może okazać się absolutnym przełomem w życiu i poprowadzi do wielkiego przełomu. Osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja powinny dać szansę nowo poznanym znajomym.

Bliźnięta

Czerwiec dla bliźniąt nie będzie łaskawy, szczególnie w sferze zawodowej. W drugim tygodniu czerwca warto dokładnie wsłuchiwać się w polecenia przełożonych i skrupulatnie wykonywać powierzone zadania. Tuż za rogiem czai się osoba, która tylko czeka na wasze potknięcie.

Rak

Raki niestety nie będą miały tyle szczęścia co w ubiegłym tygodniu. Nic nie trwa wiecznie i zamiast przyzwyczajać się do udogodnień, warto je docenić. Ten tydzień przyniesie wiele rozczarowań, a pech nie będzie odpuszczał. Ukojenie w trudnym czasie odnajdzie się w bliskiej osobie, z którą kontakt ostatnio się osłabił. O tę relację warto powalczyć.

Lew

Lwy jako zdecydowane i pewne siebie osoby będą miały możliwość sprawdzenia swoich wrodzonych umiejętności. Przed lwami czekają bowiem poważne decyzje do podjęcia. Ich skutki będą odczuwalne przez lata, dlatego warto jeszcze raz przekalkulować straty, zyski i szanse.

Panna

Panny rozkwitną w czerwcu. Uśmiech nie będzie schodził z twarzy, a ostatnio odczuwalne schorzenia zdrowotne znikną w niepamięć. Chwilowe zwątpienia okażą się świetną motywacją, a singli czeka niezwykle emocjonujące spotkanie.

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny. Dzieci przygotowały mu wzruszającą niespodziankę

CZYTAJ DALEJ

Waga

Wagi będą musiały stawić czoła krzyżującym się, skrajnym emocjom. Problemy finansowe pogłębią się, jednak miłość rozkwitnie. To idealny czas, żeby zastanowić się, czy sfera finansowa nie przysłania przypadkiem relacji z najbliższymi. Ponadto w drugim tygodniu czerwca wagi powinny być wyjątkowo ostrożne i uważać na oszustów, którzy tylko czekają na utratę czujności.

Skorpion

Osoby urodzone między 23 października a 22 listopada powinny wyjątkowo skupić się na swoim zdrowiu. Odkładane wizyty u specjalisty i bagatelizowane objawy mogą nieść ze sobą poważne konsekwencje. Teraz jest idealny czas, by wykonać wszystkie konieczne badania.

Strzelec

Strzelce mogą odetchnąć i spać spokojnie. Męczące wątpliwości oraz doskwierające dolegliwości znikną w niepamięć. Poprawie ulegnie także sfera zawodowa, a co za tym idzie również sfera finansowa, a miłość ponownie zawita w sercu. Single i singielki powinny bacznie obserwować otoczenie i nie wątpić w nowe relacje.

Koziorożec

Koziorożce w drugim tygodniu czerwca nie będą narzekały na nudę. Dużo pracy i dobrej zabawy sprawi, że wreszcie poczujecie radość. Mimo zmęczenia warto otworzyć się na nowe propozycje i wyjazdy, co zaowocuje poznaniem ciekawych osób. Jednej z nich wpadniesz w oko. W drugim tygodniu czerwca koziorożce powinny zachować szczególną ostrożność na drogach.

Wodnik

Przed wodnikami trudny czas. Cierpliwość okaże się kluczem do rozwiązania wszystkich problemów, a rady najbliższych warto przyjąć z dystansem i dokładnie je przeanalizować. Poprawie ulegnie natomiast sfera zawodowa, w której pojawi się wiele ciekawy dróg prowadzących do rozwoju kariery.

Ryby

Ryby wkrótce poczują konsekwencje swoich działań. Nieprzemyślane decyzje podjęte pod wpływem emocji to coś, czego wyjątkowo trzeba unikać. Osoby urodzone między 19 lutego a 20 marca powinny podreperować swój budżet, ponieważ wielkimi krokami zbliża się kosztowne i trudne przedsięwzięcie.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Kim jest mama Igi Świątek? Pani Dorota powiedziała kilka słów prawdy o relacjach z córką
2. Mandaryna kończy 44 lata, jak zmieniła się przez lata? Spektakularne metamorfozy
3. Właśnie przekazano informacje o kolejnym koncercie dla Ukrainy. Kurski będzie wściekły?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz polskie gwiazdy lat 90.?

Pytanie 1 z 6

W 1991 roku światło dzienne ujrzała piosenka "Mydełko Fa". Która wokalistka wykonywała ją wraz z Markiem Kondratem?

Zarobki seniorów w show-biznesie zadziwiają. Dorabiają do emerytury spore sumy, rekordzistką Łepkowska

Ogromna część gwiazd nigdy nie znika ze świata show-biznesu i aktywnie pracuje aż do końca swojego życia. Dla wielu jest to konieczność wynikająca z niskiej emerytury, a dla innych potrzeba ciągłego spełniania się w zawodzie. Zarobki niektórych seniorów potrafią zaskoczyć.

Zobacz galerię >

Tagi:

Magdalena Cichocka Autor

Z wykształcenia inżynier, z zawodu redaktorka. Przepełniona kreatywnymi pomysłami miłośniczka rękodzieła i podróży.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

znaki zodiaku, fot. YURI MANEI z Pexels, canva.com

Styl Życia

Horoskop miesięczny na listopad według tarocistki. Karta dla każdego z dwunastu znaków

Czytaj więcej >
Julia Wieniawa, Maryla Rodowicz

Styl Życia

Ekspertka krytycznie o dietach polskich gwiazd. "To są kaloryczności dla rozwijających się dzieci"

Czytaj więcej >
fot. Victoria Strelka_ph / canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 31 października do 6 listopada?

Czytaj więcej >
fot.TRICOLORS/East News

Styl Życia

Monika Richardson zdradziła, ile waży przy 165 cm wzrostu. Chce zrzucić trzy kilogramy

Czytaj więcej >
fot. Dimitry Zub z Pexels, Canva.com

Styl Życia

Horoskop tygodniowy. Co czeka wszystkie znaki zodiaku od 24 do 30 października

Czytaj więcej >
Książęta Sussex z wizytą w Australii, fot. Rex Features/East News

Styl Życia

Dieta Meghan Markle. Czy księżna je mięso?

Czytaj więcej >