Ida Nowakowska szczerze o ciąży Żródło: instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska szczerze o ciąży. Dziwi ją mały brzuch

29 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Ida Nowakowska po raz pierwszy od ogłoszenia radosnej nowiny udzieliła wywiadu na temat ciąży. Opowiedziała w nim o swoich zachciankach i przyznała, że dziwi ją mały brzuch.

Przed kilkoma dniami Ida Nowakowska, podczas transmisji Pytania na śniadanie, ogłosiła światu, że razem z mężem spodziewają się dziecka. Nie było tajemnicą, że tancerka i jej ukochany Jack marzą o założeniu rodziny, dlatego i wiadomość o ciąży zdawała się nie być wielkim zaskoczeniem.

Nieco większy szok wywołała informacja, że Ida jest już w 6. miesiącu! Chociaż każdego dnia prezentowała się w popularnej śniadaniówce, ciążowe krągłości były niezauważalne. Teraz sama Ida odniosła się do niewielkiego brzuszka.

Ida Nowakowska szczerze o ciąży

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Włodarczyk czy Ida Nowakowska już niebawem powitają na świecie swoje pierwsze lub kolejne dziecko. Kilka dni temu na antenie TVP znana tancerka wykorzystała okazję, by podzielić się z fanami radosną nowiną.

Po dumnym zaprezentowaniu krągłości obwieściła, że jest to już 6. miesiąc. Dla wszystkich było to niemałe zaskoczenie, bowiem brzuszek, jak na 3 miesiące przed porodem, jest ledwo zauważalny. W najnowszym wywiadzie dla Plotka przyznała, że również ją to dziwi.

Nie chcieli wpuścić Janachowskiej do kościoła. Nie chcieli wpuścić Janachowskiej do kościoła. "Księża zatrzaskiwali nami drzwi przed nosem"Czytaj dalej

Ciąża absolutnie mnie uskrzydla. Sama się dziwię, że mam taki mały brzuszek, chyba dlatego, że od dziecka kilka godzin dziennie ćwiczyłam balet - wyznała dla Plotka.

Ida opowiedziała też o swoich zachciankach, przyznając, że nie ma ich wiele,

Jem dużo kiszonek, papryki, ale tak poza tym za dużo się nie zmieniło. Może oprócz tego, że zamiast lodów (które normalnie kocham), wolę zjeść jakieś słone orzeszki i nie mogę już być taką kawoszką jak kiedyś - zdradziła.

Celebrytka nie ukrywa, że czuje strach i targają nią skrajne emocje, ale mimo wszystko czuje się szczęśliwa, że już niebawem zostanie mamą.

Mam wrażenie, że każda mama się ze mną zgodzi, że są w nas w tym czasie te wszystkie myśli, u mnie w trochę innej kolejności - radość, strach, ekscytacja. I te wszystkie uczucia już będą z nami do końca życia, a dochodzą nowe - bezwzględna miłość i odpowiedzialność za nowe życie- wyjaśniła w rozmowie z Plotkiem.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł