Swiatgwiazd.pl
Ida Nowakowska

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska zdradziła imię synka. Zdecydowała się na polsko-zagraniczne

13 Września 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Ida Nowakowska w końcu zdradziła imię, jakie razem z mężem wybrała dla synka. Tancerka długo kazała fanom czekać, ale w końcu ujawniła ten ważny fakt. Nie było tajemnicą, że postawiła na imię polsko-zagraniczne, ale nikt nie przypuszczał, ze wybór okaże się tak wzruszający.

Ida Nowakowska i Jack Herndon kilka miesięcy temu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Niedawno odbył się chrzest, po którym, zgodnie z obietnicą, celebrytka zdradziła imię swojego potomka.

Ida Nowakowska zdradziła imię syna

W maju tego roku życie Idy i Jacka wywróciło się do góry nogami - para doczekała się bowiem wymarzonego potomka. Na świat przyszedł chłopiec, którego imienia tancerka długo nie zdradzała.

Maria Mendiola

Nie żyje Maria Mendiola. Odeszła otoczona bliskimi

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak przyznała w jednym z wywiadów jest to kwestia przypadku, bowiem imię nie jest owiane żadną tajemnicą. Ostatecznie zdecydowała jednak, że podzieli się nim dopiero po chrzcie.

- To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - wyznała w jednym z wywiadów.

Jak donosi Jastrząb Post, to wielkie wydarzenie już za nimi. W związku z tym Ida postanowiła spełnić swoją obietnicę i oficjalnie obwieściła imię, a raczej imiona synka. Chłopiec otrzymał imiona Maksymilian Marek, choć Ida i Jack najczęściej zwracają się do niego Max.

Okazuje się, że wybór szczególnie drugiego imienia nie jest przypadkowy, bowiem jest ono dla Nowakowskiej szczególnie ważne i sentymentalne.

Przeżyła prawdziwą tragedię

Niewielu wciąż wie, że dzień 16 maja 2014 roku zamienił życie Idy Nowakowskiej w istny koszmar. Wówczas zmarł jej ukochany tata - Marek Nowakowski. To właśnie po nim Max otrzymał drugie imię.

- Drugie imię jest po moim ukochanym tacie - podkreśliła Ida.

Jak w jednym z wywiadów podkreśliła Ida, ojciec był dla niej jedną z ważniejszych osób w życiu. Na tyle mocno przeżyła jego śmierć, że pojawił się u niej kryzys wiary. Długo walczyła, by wrócić na właściwe tory.

- Nieobecność taty jest nadal bolesna i zwłaszcza święta mi o tym przypominają. To poznawanie z mamą i tatą malarstwa, muzyki i liturgii świąt było pasjonujące - mówiła w jednym z wywiadów, dodając, że to rodzice zaszczepili w niej miłość do Boga i nauczyli celebracji najważniejszych świąt.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Myśleli, że nikt nie patrzy. Wymęczony Zamachowski i Muskała przyłapani

  • Na weselu Julii Królikowskiej nikt nie spodziewał się usłyszeć czegoś podobnego

  • Sylwia Grzeszczak na wizji zalała się łzami. Widzowie wszystko zobaczyli

Źródło: Jastrząb Post, Viva

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >

Plotki

Przemek Kossakowski rozprawia się z hejterami. Wystarczyło jedno zdjęcie

Czytaj więcej >

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >