Ile dzieci ma Michał Wiśniewski Żródło: facebook.com Michał Wiśniewski

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Michał Wiśniewski od lat wzbudza wiele kontrowersji ni tylko swoją twórczością, ale też życiem prywatnym. Piosenkarz wiele razy brał ślub, jest także ojcem kilkorga dzieci. Ile dokładnie pociech ma gwiazdor?

Michał Wiśniewski od momentu emisji reality show „Jestem jaki jestem”, gdzie pokazywał swoje życie, nie przestaje zaskakiwać fanów. Chyba każdy pamięta jego głośny ślub z drugą żoną, Martą „Mandaryną” Wiśniewską, w bajkowej scenerii na biegunie.

Doczekał się z nią dwójki potomstwa Xaviera, urodzonego w 2002 roku, i Fabienne, która przyszła na świat w 2003 roku. Syn muzyka skończył już 18 lat, a w listopadzie 2020 roku sam spróbował swoich sił jako raper wisniv. W serwisie Youtube ukazał się jego pierwszy kawałek, „Prąd”, w którym opowiada o szarej codzienności i problemach nastolatków.

Fabienne z kolei odziedziczyła po mamie pasję do tańca. W swoich social mediach chętnie pokazuje, jak sobie radzi jak tancerka. Widać także, że nastolatka lubi zmieniać swój wygląd. Często farbuje włosy, a jej obserwatorzy nie mogą się doczekać kolejnych eksperymentów dziewczyny.

To jednak nie jedyne dzieci Michała Wiśniewskiego, który po rozstaniu z Mandaryną poślubił Annę Świątczak. Z nią także ma dwoje dzieci, Etiennette i Vivienne. Urodziły się kolejno w 2006 i 2008 roku. Młodsza z nich w 2020 roku wydała swój pierwszy singiel, „Nie straszne strachy”, do którego nagrano też teledysk.

Jej starsza siostra jak na razie ma na swoim koncie jedynie udział w #hot16challange, a jej występ zrobił pozytywne wrażenie na odbiorcach. Chwalili między innymi głos dziewczyny, jak i dojrzały tekst.

Obecnie lider zespołu Ich Troje wziął piąty ślub z Pauliną. Para ogłosiła, ze na początku 2021 roku spodziewa się narodzin syna, którego nazwą Falco Amadeus. Będzie to piąte dziecko wokalisty.

- Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału – przyznał.

Trzeba przyznać, że wokalista kocha wszystkie swoje pociechy i jest z nich bardzo dumny. Za każdym razem chwali się ich osiągnięciami, a także wspiera ich jak tylko umie. Fani natomiast trzymają kciuki, by kariery jego dzieci rozwinęły się jak najlepiej.

Następny artykuł