Swiatgwiazd.pl
Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

Facebook.com marta.kaczynska.54

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Marta Kaczyńska wzbudza wiele kontrowersji swoim życiem prywatnym. Sama niechętnie ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego, dlatego wiele osób zastanawia się, ilu miała mężów.

Marta Kaczyńska po raz pierwszy wyszła za mąż w 2003 roku, wwieku 20 lat. Jej wybrankiem był Piotr Smuniewski. Wzięła z nim pierwszy i swój jedyny ślub kościelny. Podczas trwania ich związku w 2003 roku przyszła na świat pierwsza córka felietonistki, Ewa Dubienecka.

Badania genetyczne zlecone przez samą Martę Kaczyńską wykazały, że dziecko nie jest jednak owocem związku Marty Kaczyńskiej i Piotra. Okazało się, że córka prezydenta miała romans z Marcinem Dubienieckim i to on okazał się ojcem Ewy.

Sytuacja doprowadziła do jej rozwodu z pierwszym mężem w 2007 roku. Dopiero w 2017 uzyskali unieważnienie ślubu kościelnego.

W 2007, po rozstaniu z Piotrem, Marta Kaczyńska wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim. W tym samym roku na świecie pojawiła się ich druga córka, Martyna.

Małżeństwo jednak nie przetrwało i para rozwiodła się w 2016 roku. Być może chciała odciąć się od wydarzeń, które zaczęły rozgrywać się wokół jej partnera. Rok wcześniej bowiem mężczyzna został zatrzymany przez CBA pod zarzutem wyłudzenia 13 milionów złotych od Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych, działalności w przestępczości zorganizowanej oraz prania brudnych pieniędzy.

W 2018 roku po raz kolejny wyszła za mąż. Tym razem związała się z przedsiębiorcą, Piotrem Zielińskim, z którym jest do dziś. Również w tym roku, 10 dni po zalegalizowaniu związku, na świecie pojawiło się trzecie dziecko Matry Kaczyńskiej, syn Stanisław Lech.

Wiele emocji wśród opinii publicznej wzbudza fakt, że Marta Kaczyńska publicznie broni wartości chrześcijańskich i nie raz bardzo surowo wypowiada się na temat zawierania małżeństwa. Część osób uważa, że konserwatywne poglądy głoszone przez felietonistkę stoją w sprzeczności z przykładem, jaki daje.

Sama zainteresowana jednak nie komentuje własnego życia w mediach i stara się chronić prywatność swoją oraz swoich córek. Na mediach społecznościowych nie umieszcza zazwyczaj zdjęć, które mogłyby zdradzić wiele na temat jej życia. Zazwyczaj wstawia fotografie malowniczych krajobrazów.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >