Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Internauci grzmią po wyborze na Eurowizję 2024! TVP mocno się oberwało. "Jury znowu nas ud**piło"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.02.2024 09:43

Internauci grzmią po wyborze na Eurowizję 2024! TVP mocno się oberwało. "Jury znowu nas ud**piło"

Eurowizja
Internauci ruszyli do komentarzy po ogłoszeniu reprezentanta na Eurowizję, fot.

W poniedziałkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" dowiedzieliśmy się, kto będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2024. Już wiemy, że spośród grona utalentowanych artystów to utwór "The Tower" w wykonaniu Luny wybrzmi podczas pierwszego półfinału. Wiadomość wywołała ogromną reakcję internautów. Jak oceniają nasze szanse w konkursie? Burza w komentarzach. 

Eurowizja 2024. Znamy już reprezentanta Polski. Kto pojedzie w maju do Szwecji?

W tym roku to TVP zdecydowało, kto w maju poleci do Szwecji, by wziąć udział w popularnym konkursie. Nie brakowało emocji związanych z chętnymi kandydatami na to miejsce. Przez długi czas to Justyna Steczkowska plasowała się na szczycie faworytów. Obok niej sporą popularność zyskała także Luna, Izabela Zabielska oraz Marcin Maciejczak.

Podczas poniedziałkowego wydania "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Dowbor wraz z Filipem Antonowiczem ogłosili, że to Luna została reprezentantem Polski na Eurowizji 2024. Przygotowania do szwedzkiej podróży ruszyły pełną parą, a my zaglądamy do mediów społecznościowych.

Zaskakująca decyzja wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. Nie brak przewidywań wobec naszych szans w konkursie. Jak uplasujemy się pośród innych krajów według fanów?

Eurowizja 2024. Ujawniono najmocniejszego kandydata! Ten przebój ma już 7 mln odtworzeń! Steczkowska się gęsto tłumaczy po tym, co wrzuciła do sieci. Niesłychane na kogo zgoniła winę

Eurowizja 2024. Kiedy wystąpi reprezentant Polski? Ma szansę na finał?

W ostatnich miesiącach z wypiekami na twarzy obserwowaliśmy zgłaszających się kandydatów, którzy zdobywali coraz to większą popularność nie tylko wśród polskich, ale także zagranicznych fanów Eurowizji. Teraz wszystko jest już jasne.

Luna wystąpi podczas pierwszego półfinału, który odbędzie się 7 maja o godzinie 21:00. Na scenie zaprezentują się artyści z 15 krajów w tym m.in.: Irlandii, Cypru, Australii, Finlandii oraz Ukrainy. Z pierwszego etapu konkursu zostanie wyłonionych tylko dziesięcioro szczęśliwców. Jaką szansę na awans ma Polska?

Po ogłoszeniu wyboru Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych zrobiło się naprawdę gorąco. Internauci bez ogródek oceniają decyzję stacji. Takiej dyskusji w komentarzach nie było już dawno.

Eurowizja 2024: komentarze fanów

Wybór reprezentanta nie był łatwy, jednak internauci najbardziej chcieliby, by nasze barwy reprezentował ich faworyt. W mediach społecznościowych nie brak komentarzy. Na oficjalnym profilu konkursu znalazły się między innymi gratulacje.

 • Lubię piosenkę słucham w zapętleniu. 
 • Powodzenia dziewczyno.
 • Trzymam kciuki. 

Znaczna część fanów Eurowizji nie kryje jednak swojego rozczarowania wyborem artysty. W mediach społecznościowych nie brak słów skreślających szansę na wysokie miejsce czy nawet awans w konkursie. Mocnych słów nie zabrakło, a w sieci aż wrze. Fani jak mantrę przywołują w komentarzach Justynę Steczkowską.

 • Ej, czemu nie Justyna?!
 • Polskie jury znowu zawiodło. 
 • TVP dlaczego nie wybraliście Justyny? Wy jesteście niepoważni.
 • Nie chcemy jej. 
 • Gdzie Justyna! 
 • Czego się można było spodziewać po TVP. 
 • Jedno zadanie mieliście, eh…
 • Dlaczego TVP nigdy nie potrafi posłuchać?!

Justyna Steczkowska przegrała zaledwie jednym głosem. O tym, jak poradzi sobie Luna na Eurowizji 2024, dowiemy się już za kilka miesięcy. Do tej pory zalecamy zapoznanie się z muzyczną propozycją, którą usłyszymy na żywo w Malmö. “The Tower” wpadło wam w ucho?

Luna, fot. kadr Pnś
Luna, fot. kadr Pnś
Luna, fot. kadr Pnś
Luna, fot. kadr Pn