Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jaką emeryturę ma Beata Tyszkiewicz? Gwiazda powiedziała, jak sobie radzi
Karol Osiński
Karol Osiński 03.05.2021 02:00

Jaką emeryturę ma Beata Tyszkiewicz? Gwiazda powiedziała, jak sobie radzi

Jaką emeryturę ma Beata Tyszkiewicz? Gwiazda powiedziała, jak sobie radzi
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
  • Beata Tyszkiewicz otrzymuje niewysoką emeryturę

  • Gwiazda przestała być aktywna zawodowo w 2017 roku

  • Jest właścicielką mieszkania w centrum Warszawy oraz dworku w Głuchach

Beata Tyszkiewicz ma za sobą mnóstwo występów w filmach i serialach, jednak fani mogą kojarzyć ją również z roli jurorki w słynnym programie „Taniec z gwiazdami”. Od momentu zakończenia przygody z tanecznym show, przebywa na emeryturze. Jak dziś jej się wiedzie?

Jaką emeryturę otrzymuje Beata Tyszkiewicz?

Wielu ludzi uważa, że aktorzy za przepracowane lata na scenie oraz przed kamerami otrzymują wysoką emeryturę i mogą żyć bezproblemowo. Otóż błąd. ZUS traktuje większość obywateli jednakowo, a wysokość emerytury zależna jest od wielu spraw.

Beata Tyszkiewicz bez wątpienia nie mogła narzekać na brak gaży w swojej karierze zawodowej. Aktorka wystąpiła w ponad 100 filmach i serialach, a część z nich to kultowe produkcje, które cieszą się bardzo wysoką oglądalnością i popularnością do dziś.

Wśród nich można wymienić takie hity jak: „Vabank II”, „Seksmisja”, „Lalka”, „Rękopis znaleziony w Saragossie”, czy „Noce i dnie”. 82-letnia dziś aktorka odeszła ze słynnego „Tańca z gwiazdami” i dziś przebywa na emeryturze i nie może mówić o luksusach, jednak nie brak jej dostatku.

Serwis „gwiazdy.wp.pl” przypomina słowa z udzielonego przez aktorkę wywiadu, w którym wyznała, że mimo tego, iż pracowała od 1957 roku, przypisano jej wynagrodzenie emerytalne, wynoszące zaledwie 1300 zł. Po rewaloryzacji na konto aktorki wpływa co miesiąc 1500 zł, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że inni ludzie mają gorzej:

-  Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Ja zawsze sobie radziłam - przytacza słowa Beaty Tyszkiewicz portal „WP Gwiazdy”.

Do tego wszystkiego należy dodać, że sytuacja aktorki wydaje się być przyzwoita, gdyż w dalszym ciągu jest właścicielką mieszkania w centrum Warszawy oraz dworku w miejscowości Głuchów, gdzie w latach 60. mieszkała z Andrzejem Wajdą, a dziś zamieszkuje tam jej córka, Karolina Wajda.

Związki Beaty Tyszkiewicz

Obecnie Beata Tyszkiewicz pozostaje niezamężna, jednak w swoim życiu była trzykrotnie żonata. Poza wyżej wspomnianym związkiem małżeńskim ze słynnym reżyserem w latach 1967-1969 związana była także z innym reżyserem, Witoldem Orzechowskim, oraz Jackiem Padlewskim.

Wiele lat temu spotykała się także z 30 lat młodszym brytyjskim aktorem, Karlem Tesslerem, jednak nigdy nie sformalizowali swojego związku małżeństwem. Życzymy słynnej aktorce dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego w tych ciężkich czasach.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: gwiazdy.wp.pl, lelum.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: