Jarosław Jakimowicz jak Woody Allen? Żródło: Fot. Jan Bielecki/East News / Splash News

Jakimowicz porównuje się do Woody'ego Allena. Jakie podobieństwa znalazł?

2 Luty 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Jarosław Jakimowicz po tym, jak przeczytał biografię Woddy’ego Allena, znalazł cechy, które łączą go ze słynnym reżyserem. O każdej z nich poinformował internautów na swoim instagramowym profilu. Ma rację?

  • Jarosław Jakimowicz nie przestaje zabierać głosu po oskarżeniach
  • Prezenter TVP Info porównał siebie do Woody'ego Allena
  • Domaga się przeprosin

Jarosław Jakimowicz został publicznie oskarżony o molestowanie seksualne, mimo tego nie przestaje zabierać głosu w swojej sprawie. Nie wychodzi mu to jednak na dobre.

Jarosław Jakimowicz jak Woody Allen?

Aktor i obecny prezenter TVP Info odnalazł wiele podobieństw z - również oskarżanym o nadużycia - reżyserem. Po tym, jak przeczytał biografię Woody’ego Allena, Jakimowicz postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na Instagramie.

Jak stwierdził, myślał, że niewiele jest między nimi podobieństw, jednak po wczytaniu się w tekst, wyraźnie je widzi:

“Drugi raz piszę, polecam tę książkę. Z dnia na dzień widzę, jak wiele rzeczy łączy mnie z Woodym Allenem. Poczucie humoru, nawyki, natręctwa, obserwacja świata, ludzi i spostrzeżenia... los... Zanim wziąłem tę książkę do ręki, myślałem, że wszystko nas dzieli” - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Jako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talentJako 12-latka zrobiła furorę w „Mam talent". Magdalena Welc zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

Dodał też “i tak wszyscy wiedzą lepiej, zanim przeczytają i nie chce mi się czytać głupot”, dlatego wyłączył komentarze. Czyżby nie miał ochoty dyskutować na temat podobieństw z czterokrotnym zdobywcą Oscara?

Podobieństwa czy różnice

Przypomnijmy, że Woody Allen został ostatnio ponownie oskarżony o molestowanie swojej przybranej córki Dylan Farrow, gdy ta miała 7 lat. Niejednokrotnie zaprzeczał on doniesieniom na swój temat.

- Wiem, że jestem przedmiotem plotek i skandali, ale nie pozwalam sobie na to, by mnie martwiły. Żyję swoim życiem. Pracuję. Gram jazz. Widuję się z przyjaciółmi. Otaczam się ludźmi, którzy znają prawdę. Nie podnoszę wzroku i nie czytam żadnych doniesień na swój temat. Choć są to fałszywe zarzuty, zdaję sobie sprawę, że stanowią świetną tabloidową sensację - mówił Allen w jednym z wywiadów.

Jarosław Jakimowicz w oświadczeniu na Instagramie przyznał, że przed sądem zamierza domagać się przeprosin:

“Przed sądem będę się domagał przeprosin we wszystkich mediach, w których pan Krysiak prezentuje swoje kłamliwe tezy”

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł