Jarosław Jakimowicz - zarobki Żródło: East News/Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 12.02.2020 Wielki Test TVP o milosci n/z: JAKIMOWICZ JAROSLAW

Na jaw wyszły kosmiczne zarobki Jakimowicza. Prezenter TVP Info skomentował doniesienia

3 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Drzwi do kariery Jarosława Jakimowicza otworzył film „Młode wilki” z 1995 roku. Po premierze aktor długo szukał swojego miejsca w show-biznesie, aż w końcu trafił do Telewizji Polskiej. Niedawno media obiegły informacje o jego kosmicznych zarobkach. Stacja ma płacić Jakimowiczowi co najmniej kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile miesięcznie zarabia Jarosław Jakimowicz
  • Jak odnosi się do tych informacji
  • Co robił, zanim został prezenterem TVP

Jarosław Jakimowicz od lat współpracuje z Telewizją Polską. Widzowie mogą oglądać go w programie „W kontrze” oraz w poszczególnych odcinkach „Pytania na śniadanie”. Prezenter często występuje też w projekcie Michała Rachonia „Jedziemy”. W ostatnim czasie wokół jego osoby znów pojawiło się sporo kontrowersji.

Kosmiczne zarobki Jakimowicza. Prezenter zaprzecza

Najnowsze doniesienia w sprawie Jarosława Jakimowicza dotyczą jego zarobków, które – jak ustalił portal Pudelek – są niebywale wysokie. Według źródła prezenter ma otrzymywać 1500 złotych za jeden dyżur, co miesięcznie daje mu nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Miesięczna pensja Jarosława Jakimowicza ma różnić się w zależności od ilości odbytych dyżurów. Prezenter ma pełnić co najmniej trzy takie w tygodniu, a każdy z nich ma trwać godzinę. Oznacza to, że za trzy godziny pracy w tygodniu w każdym miesiącu na konto Jarosława Jakimowicza spływa około 18 tysięcy złotych.

Słysząc o takich rewelacjach, Jarosław Jakimowicz postanowił szybko się do nich odnieść. Jak wyjaśnił w rozmowie z Faktem, żaden pracownik TVP nie dostaje takich pieniędzy.

Michał Wiśniewski przyznał się, ile potrafił wypić dziennie. „Myślałem, że nie mogę zagrać koncertu na trzeźwo”Michał Wiśniewski przyznał się, ile potrafił wypić dziennie. „Myślałem, że nie mogę zagrać koncertu na trzeźwo”Czytaj dalej

- Gdybym zarabiał połowę tej kwoty, to już bym biegł, póki leży dużo śniegu, żeby orła zrobić ze szczęścia. Wydaje mi się, że czas takich zarobków, jeżeli takie w ogóle były, skończył się jakiś czas temu – powiedział.

Jednocześnie prezenter skomentował stanowiska gwiazd, które kiedyś współpracowały z TVP, jednak przeniosły się do innych stacji telewizyjnych. Wyraźnie zaznaczył, że w jego opinii zrobiły to nie z powodów ideologicznych, ale właśnie zarobkowych.

- Dlatego tak wiele tzw. gwiazd, którym próbowano zarobki zmniejszyć, teraz piszczy, udając, że to o ideologię chodzi. I robią z siebie teraz bohaterów, plując na innych kolegów pracujących nadal w TVP – dodał.

Kariera Jarosława Jakimowicza

Jarosław Jakimowicz zasłynął jako Cichy w filmie Jarosława Żamojdy „Młode wilki”. Rola sprawiła, że 26-letni wówczas aktor stał się bożyszczem nastolatek, a drzwi do jego kariery zostały szeroko otwarte.

Obecnego prezentera TVP widzowie mogli oglądać także w programie „Big Brother VIP” oraz reality-show „J&J, czyli Jola i Jarek”, w którym towarzyszyła mu ówczesna partnerka życiowa, Jolanta Rutowicz.

Od kilkunastu lat Jarosław Jakimowicz pojawia się nie tylko na ekranie, ale także na boiskach piłkarskich. Prezenter słynie ze swojego zamiłowania do sportu – czynnie uczestniczy w zgrupowaniach Reprezentacji Artystów Polskich.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Gwiazdy, Plejada

Następny artykuł