Joanna Jędrzejczyk Żródło: eastnews & TRICOLORS

Joanna Jędrzejczyk poinformowała, że zostanie jurorką w programie TVP. Fanom ta decyzja nie przypadła do gustu

14 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Joanna Jędrzejczyk podzieliła się z fanami ważną nowiną. Zawodniczka UFC ogłosiła, że niebawem na małym ekranie będą mogli zobaczyć ją widzowie Telewizji Polskiej. W sieci natychmiast zawrzało od komentarzy; podczas gdy jedni podzielają entuzjazm Joanny Jędrzejczyk spowodowany jej udziałem w nowym projekcie, drugich oburza decyzja o podjęciu współpracy z TVP.

  • Joanna Jędrzejczyk zaliczyła już telewizyjny debiut
  • Teraz ogłosiła, że wystąpi w roli jurorki w Telewizji Polskiej
  • Decyzja zawodniczki oburzyła wielu fanów

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o zachwycie, z jakim obserwatorzy social mediów Joanny Jędrzejczyk przyjęli jej nowe, zmysłowe zdjęcie, do którego pozowała w skąpej, acz gustownej kreacji. Dziś, jak się wydaje, część pochlebców nagle umilkła. Wszystko z powodu nowiny, jaką zawodniczka postanowiła podzielić się na łamach mediów społecznościowych. Joanna Jędrzejczyk ogłosiła, że niedługo wystąpi w jednym z formatów produkcji TVP.

Joanna Jędrzejczyk wystąpi w programie TVP

Joanna Jędrzejczyk to urodzona zawodniczka. Choć na co dzień zajmuje się walkami MMA, nie ma najmniejszego problemu z podejmowaniem nowych wyzwań. Ochoczo próbuje nowych sportów (o czym mogli przekonać się obserwatorzy jej Instagrama, gdy informowała o tym, że pierwszy raz spróbowała jazdy na “desce”) i nie obawia się występów przed kamerą.

Swój telewizyjny debiut Joanna Jędrzejczyk dawno ma już za sobą. Zawodniczka wystąpiła w 2 edycji programu “Agent Gwiazdy” emitowanym na antenie TVN. Najwyraźniej sportsmenka nie ma dość szklanego oka kamery - niedawno ogłosiła, że telewidzowie będą mogli zobaczyć ją w programie TVP.

W sobotę zawodniczka zamieściła w social mediach informujący wpis. Obwieściła, że już niebawem widzowie TVP zobaczą ją w całkowicie nowej odsłonie. Joanna Jędrzejczyk ma zostać jurorką w jednym z “dużych” show stacji.

Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu "Nasz nowy dom"Czytaj dalej

- Stop manipulacjom mediów! Koniec z plotkami i czarnym PR-em! Słuchajcie! Wystąpię w TVP i będę jurorką w dużym SHOW TVP. Zgadnijcie w jakim? Bardzo się cieszę na to nowe wyzwanie i już nie mogę się doczekać. Będzie się działo tej wiosny - napisała Joanna Jędrzejczyk.

Od publikacji postu nie minęło wiele czasu, a wpis już zdążył opuścić polskie social media. Taka decyzja Joanny Jędrzejczyk zapewne ma związek z ogromnym poruszeniem, jakie wywołała nowina. Fani nie kryli emocji. Odwiedzający profil zawodniczki mogli uraczyć w komentarzach całą ich gamę: zdziwienie, radość, a nawet złość.

Fani wyraźnie podzieleni. Na instagramowym profilu Joanny Jędrzejczyk wrzało

Nowina o współpracy Joanny Jędrzejczyk z TVP, podobnie jak sam wpis, pozostawiła wielu obserwatorów profilu z wyraźnym zmieszaniem. Nie bez znaczenia był w tym przypadku kontekst ostatnich wydarzeń - stacja TVP nie wzięła bowiem udziału w akcji “Media bez wyboru”.

Komentarze pełne goryczy i wyrazy wsparcia względem działań zawodniczki przeplatały się ze sobą pod jej najnowszym wpisem. Do pewnego czasu Joanna Jędrzejczyk nawet na nie odpowiadała. Apelowała o to, by nie popadać w skrajności; jednocześnie przekonywała obserwujących, że praktycznie każda jej decyzja zawsze się komuś nie spodoba.

- Występuje we wszystkich telewizjach. Wrzucę coś z TVN czy każdej innej to też jest źle. Nie bądźmy skrajni - napisała Joanna Jędrzejczyk.

JJ 1

JJ 3

Źródło:ScreenPudelek.comJJ 2

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram, WP

Następny artykuł