Joanna Jędrzejczyk Żródło: instagram.com/@joannajedrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie. Wszystko przez hejt, jaki dotknął ją po przyjęciu posady w TVP

23 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Joanna Jędrzejczyk zareagowała na krytykę internautów. Po tym, jak ogłoszono skład jury 3. edycji show “Dance Dance Dance”, w którym zasiądzie zawodniczka UFC, w sieci zawrzało od negatywnych komentarzy. Wielu rodakom nie podoba się decyzja Joanny Jędrzejczyk o podjęciu współpracy z TVP. W najnowszym wpisie w social mediach podkreślała, że od początku kariery “zawsze walczyła dla wszystkich Polaków”, obdarzając każdego szacunkiem.

  • Joanna Jędrzejczyk została jurorką 3. edycji “Dance Dance Dance”
  • Nowina nie spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród internautów
  • Zawodniczka UFC zareagowała na słowa krytyki, które nie cichną od dnia ogłoszenia jej współpracy z TVP

Jakiś czas temu do mediów docierały pierwsze doniesienia dotyczące udziału Joanny Jędrzejczyk w jednym z programów realizowanych przez TVP. Podsycił je wpis samej zawodniczki UFC, która wrzuciła na Instagrama informacyjną notatkę z poszlaką. Obwieściła wówczas, że weźmie udział w dużym telewizyjnym show Telewizji Polskiej. Niektórym obserwatorom nowina z miejsca nie przypadła do gustu. Po tym, jak na profilu Joanny Jędrzejczyk namnożyły się nieprzychylne komentarze, zawodniczka postanowiła usunąć post.

Joanna Jędrzejczyk jurorką “Dance Dance Dance”

Usunięcie wpisu naturalnie nie zmieniło decyzji Joanny Jędrzejczyk o współpracy z TVP. Część obserwatorów szybko domyśliła się, że chodzi o udział zawodniczki UFC w roztańczonym show “Dance Dance Dance”. W połowie lutego okazało się, że mieli rację.

Na kanapie w studiu telewizji śniadaniowej “Pytanie na śniadanie” jurorzy 3. edycji show zasiedli bowiem w komplecie. W tym roku występy uczestników oceniać będą Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Joanna Jędrzejczyk. W rozmowie z prezenterami wyjawiła, że propozycja współpracy pojawiła się zaledwie dwa tygodnie wcześniej.

- Dopiero niedawno dostałam tę ofertę, chyba ze dwa tygodnie temu. Szybko ją przemyślałam, zmieniłam pewne plany, które mogłam i będę w jury (...). To jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i czymś ciekawym, bo ja lubię się sprawdzać w różnych dziedzinach życia, wychodzić ze strefy komfortu - mówiła Joanna Jędrzejczyk.

Edyta Pazura pokazała się w sukni ślubnej i krótko wspomina swoją ceremonięEdyta Pazura pokazała się w sukni ślubnej i krótko wspomina swoją ceremonięCzytaj dalej

Ogłoszenie składu jury nie powstrzymało zamieszania w sieci. Wielu internautów rozgniewało to, że Joanna Jędrzejczyk dołączyła właśnie do ekipy Telewizji Polskiej. Zawodniczka UFC nagrała krótki klip, prosząc o to, by komentujący nie wyzywali się wzajemnie na jej profilu.

Joanna Jędrzejczyk wydała oświadczenie. “Szanuję każdego człowieka”

Apel zawodniczki UFC nie uciszył głosów krytyki i nie powstrzymał ogólnego poruszenia. Dziś postanowiła podjąć jeszcze jedną próbę uspokojenia nastrojów. Na instagramowym profilu, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, zamieściła długi wpis, w którym tłumaczy swoje stanowisko wobec zaistniałej sytuacji.

- W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich - dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej - czytamy na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk wyraziła także nadzieję na to, że doczeka dnia, w którym Polacy będą chcieli dążyć do kompromisu i otwartego, opartego na wzajemnym szacunku dialogu. Podkreśla, że niezależnie od naszych niechęci, przyjdzie nam bowiem spędzić życie na tym samym świecie.

- Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem - napisała zawodniczka UFC.

JJ 1

JJ 1

Źródło: instagram.com/joannajedrzejczyk

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Onet

Następny artykuł