Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują sukces córki Żródło: Fot. instagram.com/maciej_dowbor

Córka Dowborów robi międzynarodową karierę muzyczną

31 Styczeń 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną z tego, że jako jedni z nielicznych w show biznesie bardzo chronią prywatności swoich córek. Tym razem zrobili wyjątek, bo faktycznie mają się czym pochwalić. Okazało się, że starsza z nich robi muzyczną karierę.

Joanna Koroniewska z mężem uchodzą za bardzo dobraną parę. Aktywnie działają w social mediach. Codziennie można znaleźć na nich nowe wpisy, jednak zwracają wielką uwagę na to, aby zachować przy tym prywatność córek.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w sieci

Dowborowie od czasu wybuchu pandemii koronawirusa znajdują coraz to nowe, żeby zaangażować swoich fanów. Uczestniczyli już w czytaniu dzieciom bajek czy akcji o nazwie Instanocka.

Za największy sukces mogą jednak uznać Domówkę u Dowborów, podczas której rozmawiają z innymi gwiazdami. Akcja jest pełna zabawnych sytuacji i oczywiście dobrego humoru.

Niedawno para zapoczątkowała też działalność w serwisie YouTube - Dowbory Be Happy. Celem ich filmików jest poprawienie humoru internautom. Małżonkowie mówią o swoim codziennym życiu, relacjach, wszystko to z dozą dobrego humoru.

Nie uwierzycie, co teraz reklamuje Małgorzata Rozenek. Internauci są zniesmaczeniNie uwierzycie, co teraz reklamuje Małgorzata Rozenek. Internauci są zniesmaczeniCzytaj dalej

Sukcesy córki Dowborów

Dowborowie pobrali się w 2014 roku, mają dwie córki. Starsza z nich, czyli Janina, w tym roku kończy 12 lat. Młodsza, Helenka, w lutym będzie obchodziła trzecie urodziny.

Nigdy na profilach Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora nie zobaczyliśmy twarzy ich pociech. Mimo to teraz dumni rodzice postanowili podzielić się sukcesem Janiny:

“Dziś mamy powody do oblewania sukcesu! Szampan (dla dzieci) będzie się u nas lał strumieniami. Nigdy nie sądziłem, że sukcesy dzieci mogą dawać rodzicom aż tyle satysfakcji!!! Jak wiecie, chronimy prywatność naszych córek i nie zdradzamy szczegółów z ich życia. Dlatego też nigdy nie chwaliliśmy się osiągnięciami naszej starszej Janiny, która od 6 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej 1 stopnia w klasie fletu. Jednak są takie momenty, kiedy duma rodzicielska, ale też chęć docenienia naszego dziecka jest silniejsza, szczególnie, że zasłużyło na to swoją ciężką i konsekwentną pracą. Dlatego ze wzruszeniem chciałbym się pochwalić, że nasza starsza córka Janina Nina Dowbor na przestrzeni kilkunastu dni zajęła 1. miejsce w dwóch prestiżowych konkursach muzycznych- jednym ogólnopolskim, a drugim międzynarodowym (w Estonii) z udziałem młodych muzyków z całego świata. Córeczko – jestesmy z Ciebie dumni. Wielkie podziękowania dla Pani Profesor Beaty Kierzkowskiej za ogrom pracy włożony w edukacje naszego dziecka” - napisał Maciej Dowbor na Instagramie.

Maciej Dowbor

Podobny post pojawił się na profilu Joanny Koroniewskiej:

“Kochani. W tym miejscu bardzo często mówię o sobie, właściwie zazwyczaj, ale dziś muszę się pochwalić. Ostatnio uświadomił mi to @piotr.gasowski.official – że mamy prawo mówić o sukcesach swoich dzieci!! To mój pierwszy raz, mimo, że sukcesów i nagród muzycznych dotychczas było wiele, ale ciężka praca i determinacja jak widać, przynosi efekty. Moja mała córeczka, JANKA DOWBOR, uczennica @zpsm_nr1, nasza flecistka dzisiaj otrzymała 1 miejsce w dużym konkursie międzynarodowym w Estonii, a dwa tygodnie temu 1 miejsce na Konkursie w Polsce, w którym startowało ok. 170 dzieci!!! Bardzo dziękujemy pani profesor Beacie Kierzkowskiej za wiarę i wsparcie!! Jestem taka dumna. Bardziej niż z jakichkolwiek własnych sukcesów. Jeśli chcecie, możecie jej napisać w komentarzach coś miłego. Na pewno jej przekażę.”

Joanna Koroniewska

Mało osób wie, że Janina ma za sobą też filmowy debiut. Podkładała ona głos małej Elsy w bajce Kraina Lodu 2.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykuł