Swiatgwiazd.pl
Joanna Koroniewska

TRICOLORS/East News

Joanna Koroniewska pokazała komentarze od hejterów. "Zostałam zdemaskowana"

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Udostępnij:

Joanna Koroniewska urodziła się 27 maja 1978 roku. W maju będzie zatem obchodzić 44. urodziny. Aktorka nie wstydzi się swojego wieku ani naturalnego wyglądu i od dawna publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia bez filtrów, makijażu czy sztucznych poprawek. Okazuje się, że potrafi to wywołać w niektórych internautach okropną agresję.

Koroniewska stała się słynna już ponad 20 lat temu, odkąd wcieliła się w rolę Małgorzaty Mostowiak w serialu TVP2 "M jak miłość". Od tego czasu zagrała wiele ról, uczestniczyła w programach rozrywkowych, jak "Taniec z gwiazdami". W 2014 roku poślubiła dziennikarza Macieja Dowbora.

Joanna Koroniewska promuje naturalny wygląd. Internauci pogrążają się w hejcie

Koroniewska jest jedną z niewielu gwiazd, które nie boją się pokazywać swojego naturalnego wyglądu. Aktora, zamieszczając materiały w mediach społecznościowych, jak Instagram czy TikTok, nie poprawia swojej urody programami komputerowymi. Robi to też w konkretnym celu.

Gwiazda bardzo często nagłaśnia w mediach problemy, z jakimi mierzą się kobiety. Kwestie kompleksów, trudności z samoakceptacją, wstyd przed naturalnymi zmianami, jakie zachodzą w ciele wraz z upływem czasu, mogą poważnie wpływać na rozwój depresji, zwłaszcza jeśli otoczenie reaguje krytyką, drwinami czy hejtem.

Koroniewska wspomniała o tym w lutym z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją:

- Ja mam ponad 40 lat i nabrałam już sporo dystansu, ale są wśród nas też tacy, których hejt dotyka tak mocno, że nawet jedno, z pozoru błahe zdanie, na przykład takie, które tutaj udostępniam, może zmienić całe ich życie - alarmowała aktorka.

Także dzisiaj aktorka nawiązała do zjawiska internetowego hejtu. Opublikowała na Instagramie zestawienie komentarzy, których treść - w wulgarnych, godnych pożałowania słowach - skupiała się na jej wyglądzie. Nasuwa się wręcz myśl, że niektórzy autorzy wypowiedzi mogli nigdy nie widzieć z bliska dorosłej kobiety bez makijażu.

Michał Wiśniewski EA

Michał Wiśniewski pokazał nagranie ze swojego domu. Jedna rzecz zwraca uwagę

CZYTAJ DALEJ

Joanna Koroniewska reaguje na słowa hejterów internetowych

Hejterzy internetowi nie tylko wyśmiewają domniemaną "brzydotę" Koroniewskiej, ale robią też aluzje, że jej mąż - Maciej Dowbor - musi być z nią strasznie nieszczęśliwy z powodu wyglądu żony. Niektórzy insynuują też, że aktorka publikuje naturalne zdjęcia, by przyciągnąć uwagę. Koroniewska podeszła do tego tematu z typowym dla siebie humorem i dystansem.

- Wreszcie zostałam zdemaskowana. Jestem tutaj tylko po to, żeby domagać się Waszych negatywnych komentarzy. Co też ludzie mają w głowach. Poczytajcie - pisze Koroniewska, publikując komentarze hejterów.

- Nadal twierdzę, że nie zamierzam przestawać wrzucać mnie taką, jaką jestem i nie mam zamiaru się wstydzić upływającego czasu. Jeśli choć jedna osoba zrozumie, dlaczego to robię i przestanie się krygować to uważam, że było warto! - deklaruje gwiazda.

Post Joanny Koroniewskiej na Instagramie spotkał się z ogromnie pozytywnym odbiorem. Wiele kobiet wyznało, jak wiele znaczy dla nich działalność aktorki.

- Wielki szacun dla Pani, że podchodzi Pani do tego z humorem. [...] Te komentarze to żadna krytyka, tylko prostactwo. Do czego doprowadził wirtualny świat filtrów i retuszu, ludzie zatracają kontakt z rzeczywistością.

- Ja jestem dalej w szoku, że ktoś może być tak bezczelny! Oczywiście Ty wyglądasz super. I to oczywiste, że nie jak 20-ka, bo to by było dopiero dziwne.

- "Rzeczywiście zniszczona coś" - bo wszystkie te trolle budzą się gładkie, umalowane, wyczesane, świeże każdego dnia.

- Czy kiedykolwiek jakiemukolwiek mężczyźnie sugeruje się botox albo krytykuje zmarszczki?
Nie do wiary.

- Bez makijażu i filtrów wyglądam tak samo, a mam 30 lat. Jest warto! - czytamy w komentarzach.

Zobacz zdjęcia:Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

1. Niepojęte, co ujawnił opiekun Krawczyka Juniora. Odebrał porażający telefon
2. Ogromna radość w domu Bieniuków, zdjęcie syna Ani Przybylskiej mówi wszystko
3. Zasmucające wieści o królowej Elżbiecie, musiała podjąć trudną decyzję. Nie może się z tym pogodzić

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Zachowania facetów, które są czerwoną flagą. Uważaj

Slajd 1 z 6

@doidam10, canva.com

1. Mówi bez szacunku o poprzednich partnerkach

Jeśli partner nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za porażki we wcześniejszych relacjach, to spory sygnał ostrzegawczy. Jeżeli dodatkowo mówi pogardliwie i poniżająco o poprzednich partnerkach, siebie stawiając na pozycji ofiary albo twierdzi, że fałszywie oskarżały go o przemoc - lepiej zastanowić się dwa razy przed wejściem z relację z taką osobą. Warto zwrócić uwagę na mężczyzn, którzy mówią, że "nie jesteś taka, jak inne kobiety" - będzie cię kusiło, by dorównać do jego wyobrażeń o tobie.

Jak dobrze znasz serial "M jak miłość"?

Pytanie 1 z 7

Kiedy wyemitowano pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Katarzyna DerdaAutor

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. Pawel Wodzynski / East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Ostrowska trafiła do szpitala. Legendarna wokalistka przeszła operację

Czytaj więcej >
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski

Życie Gwiazd

Kiedy Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska się rozwiodą? Media podały datę

Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na premierze sztuki "Boeing Boeing"

Czytaj więcej >
Jason Momoa

Życie Gwiazd

Jason Momoa ma kolejną partnerkę? Media informują o nowym związku aktora

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Życie Gwiazd

Sylwia Bomba wyjechała na wakacje. Opowiedziała o zabawnej wpadce

Czytaj więcej >
Klaudia El Dursi

Życie Gwiazd

Internauci oburzeni zdjęciami Klaudii El Dursi. Pokazała za dużo?

Czytaj więcej >