Joanna Krupa z córką i mężem Żródło: instagram.com joannakrupa

Córka Joanny Krupy podbija serca internautów. Asha to wykapany tata

7 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Joanna Krupa wprawiła fanów w zachwyt pokazując zdjęcia swojej córeczki. Wybrała się z nią i z mężem na spacer po ośnieżonej okolicy. W oczy rzuciło się ogromne podobieństwo małej Ashy do taty, ale też przepiękne krajobrazy.

  • Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą
  • Rodzinny czas modelki
  • Krupa o macierzyństwie

Joanna Krupa w 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Gwiazda nigdy nie ukrywała radości, jaką daje jej macierzyństwo, ale też otarcie mówiła o zmęczeniu o stresie, jakie towarzyszyły jej podczas pierwszych dni po porodzie. Dziś Asha ma nieco ponad rok i już sama chodzi, czym modelka pochwaliła się na swoim Instagramie.

Joanna Krupa na spacerze z córką

Joanna Krupa pokazała w swoich social mediach serię zdjęć z córką i mężem. Na jednym z nich cała rodzina spaceruje po lesie zasypanym śniegiem. Widok robi wrażenie, a zwłaszcza wysokie zaspy.

Nie da się nie zauważyć, że Asha jest bardzo podobna do taty. Mają bardzo podobne brązowe oczy, choć nie wykluczone, że dziewczynka odziedziczyła jednak więcej cech po mamie, które uwydatnią się w przyszłości.

Na kolejnych zdjęciach widać, jak córka i tata oglądają coś razem na telefonie, na innym siedzi babci na kolanach. Joanna Krupa dołączyła też filmik, na którym dziewczynka się bawi na tle ogromnego okna, za którym widać powalającą zimową panoramę.

Kurski nagle zabrał głos podczas „The Voice SeniorKurski nagle zabrał głos podczas „The Voice Senior". Reakcja Piaska hitem sieciCzytaj dalej

Modelka o macierzyństwie

Zaledwie miesiąc po porodzie Joanna Krupa udzieliła w „Dzień Dobry TVN" szczerego wywiadu na temat blasków i ceni bycia mamą. Nie stroniła od opowiadania o stresie, jaki odczuwała, jednak mimo to była szczęśliwa.

- Zawsze można marzyć, by mieć dziecko albo mówić o tym. Ale kiedy już to dziecko jest, to uderza cię rzeczywistość. Więc w pierwszym tygodniu, gdy pojawiła się malutka powiedział „o boże, to już teraz przez całe moje życie będę się tylko stresować”- powiedziała.

Mąż modelki jest dumny, że Joanna Krupa tak szybko odnalazła się w roli matki. Ona sama zaś jest rozczulona widokiem ukochanego i tego, jak zachowuje się przy Ashy.

- Widzę, jak on się przy niej zachowuje, to jest przepiękne i to kocham. I myślę, że on też powie ci, jak strasznie jestem zaangażowana. Myślę, że on uwielbia to, jak szybko sobie poradziłam jako matka, że jest dumny z tego powodu. Ale nie będę kłamać, jest stresująco - wyznała.

Podczas rozmowy gwiazda wspomniała także o swoim porodzie. Towarzyszył jej ogromny ból, jednak gdy w końcu mogła przytulić córeczkę, była bardzo szczęśliwa.

- Pierwsze 35 minut miałam znieczulenie, ale widocznie lekarz zdecydował, że za wolno to wszystko idzie i zdecydował, żeby zmniejszyć to znieczulenie i wtedy największy ból na świecie, ale jak ona już była na moich piersiach, to ja byłam w niebie. To był najpiękniejszy moment mojego życia - opowiedziała.

Gwiazdy często idealizują macierzyństwo i poród, dlatego słowa Joanny Krupy są bardzo ważne. Dzięki nim świeżo upieczone mamy mogą sobie łatwiej poradzić z własnymi problemami czy zaakceptować zmiany, jakie zaszły nie tylko w ich ciałach, ale przede wszystkim w życiu.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Kobieta.pl, Instagram

Następny artykuł