Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa gotuje z córeczką. My przyglądamy się jej kuchni. A co to tam w tle?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 25.02.2024 14:17

Joanna Krupa gotuje z córeczką. My przyglądamy się jej kuchni. A co to tam w tle?

Joanna Krupa
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF, Instagram

Joanna Krupa pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak gotuje z córeczką. Mama i córka świetnie się razem bawią i łączą przyjemne z pożytecznym, ponieważ prowadząca “Razem odNowa” powtarza z małą Ashą słówka po polsku. Uwagę jednak zwraca, to co jest za ich plecami. Szczegóły.

Joanna Krupa i jej nowy biznes

Joanna Krupa kilka tygodni temu poinformowała, iż założyła nowy biznes. A dokładnie otwarła kanał na platformie YouTube o nazwie “Asha & Asia”. Modelka dodaje tam filmiki, z których dzieci mogą uczyć się angielskiego. Prowadząca “Top Model” sama podkłada głos do nagrań, robi to również jej 4-letnia córeczka Asha-Leigh. Filmiki te są ciekawą i oryginalną inicjatywą, by zachęcić do nauki.

Joanna Krupa razem z córką i @tomasz_lubert_official stworzyły unikalne piosenki, które nie tylko uczą dzieci języka angielskiego, ale także sprawiają, że nauka staje się radosną przygodą. Pomysł narodził się z przekonania, że zabawa jest kluczowa w procesie edukacyjnym najmłodszych, tworząc równocześnie niezapomniane chwile spędzone aktywnie i kreatywnie - napisała Krupa na Instagramie.

Joanna Krupa jeszcze się nie rozwiodła, a już świętuje dzień zakochanych. Pochwaliła się imponującym prezentem walentynkowym Ojciec córki Joanny Krupy ogranicza jej karierę. Jasno wskazał, dlaczego Asha nie pojawi się w show-biznesie

Córka Joanny Krupy gwiazdą w telewizji?

Podczas ostatniej rozmowy ze Światem Gwiazd, Krupa wyznała, że mała Asha chciałby występować w telewizji, jednak ojciec dziewczynki Douglas Nunes nie jest temu przychylny.

Ostatnio, jak rozmawiała z Asha na FaceTime, mówię no Asha teraz możesz oficjalnie oglądać siebie na YouTube. A ona mówi: “mama, ja nie chcę takiej Ashy oglądać, to ja chcę być w TV”. Ostatnio tak właśnie mówi, że chce być w telewizji. A ja mówię, no to już musisz porozmawiać z twoim tatą, bo niestety tata się na to nie zgodzi, kompletnie nie widzi tego kierunku dla ciebie, ale możesz z nim porozmawiać - wyznała nam Joanna.

Gwiazda, zapytana o przyczynę takiego zdania, jakie ma jej mąż, odparła:

Nie wiem, on mówi, że to może zniszczyć dziecko, na złą drogę je sprowadzić (…). Ja do końca tego nie rozumiem, ale niektórzy rodzice mają już taki pomysł, że dziecko nie powinno być w show-biznesie.

Joanna Krupa gotuje z córeczką

Joanna dodała nowy post na platformie Instagram, a dokładnie nagranie, na którym gotuje razem z Ashą. Mama i córka przyrządzały pizzę na tortilli. Przy okazji modelka powtarzała ze swoją pociechą język polski, pytając ją o nazwy składników.

Uwagę jednak zwraca widok, za plecami Krupy i małej Ashy. W tle widać spory bałagan, porozrzucane buty modelki, jak i jej dziecka. To niekoniecznie warunki sprzyjające gotowaniu. Co sądzicie?

Zdjęcia poniżej.

Zobacz też: TVP znów podzieliła Polaków, po tym co zrobiła dla Ukraińców! W tle plejada gwiazd

Zobacz też: Z tego żyje Kasia Cichopek po zwolnieniu z “PnŚ”

a Krupa gotuje z córeczką. my przyglądamy się jej kuchni, fot. Instagram
Joanna Krupa gotuje z córeczką. my przyglądamy się jej kuchni, fot. Instagram
Joanna Krupa z córeczką, fot. Instagram
Joanna Krupa gotuje z córeczką. my przyglądamy się jej kuchni, fot. Instagram
Joanna Krupa z córeczką, fot. Instagram
Joanna Krupa gotuje z córeczką. my przyglądamy się jej kuchni, fot. Instagram
Joanna Krupa z córeczką, fot. Instagram
Joanna Krupa gotuje z córeczką. my przyglądamy się jej kuchni, fot. Instagram
Tagi: Joanna Krupa