Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku! Tym razem podbija Amerykę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.12.2023 21:02

Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku! Tym razem podbija Amerykę

Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku, fot. KAPiF
Joanna Krupa z trzecim programem w 2024 roku, fot. KAPiF

Joanna Krupa ma powody do radości. Przyszły rok przyniesie jej nowy program, a w dodatku realizowany on będzie w Ameryce. Osoba z otoczenia gwiazdy wyjawiła nam pierwsze szczegóły!

Joanna Krupa szykuje kolejny program

Joanna Krupa zyskała niebagatelną sławę dzięki programowi “Top Model”, w którym od lat sprawdza się jako prowadząca, a także jurorka. Już na początku przyszłego roku natomiast gwiazdę podziwiać będziemy mogli w formacie TVN i Playera, “Razem odNowa”, w którym towarzyszyć jej będzie Ewa Chodakowska.

Okazuje się, że to jednak nie wszystko. Modelka ujawniła właśnie, że czeka ją kolejne ambitne zadanie, w którym będzie mogła łączyć pasję ze swoim wielkim powołaniem. Poznaliśmy szczegóły!

Joanna Krupa zdemaskowana?! Gigantyczna wpadka w finale "Top Model". Cała Polska zobaczyła TO Joanna Krupa i Douglas Nunes razem na urodzinach córki. Pokazali zdjęcia z imprezy

Joanna Krupa wraca do Ameryki

Nowy program Joanny Krupy realizowany będzie w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozpoczynała swoją karierę gwiazda. Modelka od dawna angażuje się w działalność charytatywno-społeczną związaną z pomocą zwierzętom.

Tym razem będzie miała możliwość realizowania swojej misji na oczach kamer. Program poruszać ma bowiem tematykę podopiecznych należących do osób zmagających się z kryzysem bezdomności. Joannie Krupie pomagać będzie znana osobistość!

Nowy program Joanny Krupy

Jak ujawniła nam osoba z bliskiego otoczenia Joanny Krupy, modelka będzie nie tylko gwiazdą nowego amerykańskiego programu o zwierzętach, ale również jego producentką kreatywną.

Joanna Krupa spełniła marzenia. Już w przyszłym roku ukaże się jej nowy show w Ameryce, w którym będzie ratowała zwierzęta. Będzie pomagała zwierzętom bezdomnych ludzi - wyjaśniła nasza rozmówczyni.

Partnerować polskiej gwieździe będzie laureat nagrody “CNN Hero of the Year”, dr Kwane Stewart, a sama prowadząca jest bardzo podekscytowana współpracą ze specjalistą, o czym zdążyła napisać już na Instagramie.

Jestem niezmiernie zaszczycona, że Kwane i ja połączyliśmy siły, aby urzeczywistnić projekt moich marzeń. Razem łączymy siły, aby pomóc osobom w kryzysie bezdomności i rodzinom o niskich dochodach z ich futrzanymi pociechami - czytamy we wpisie w mediach społecznościowych Joanny Krupy.

Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Tagi: Joanna Krupa