Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa zdemaskowana?! Gigantyczna wpadka w finale "Top Model". Cała Polska zobaczyła TO
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.11.2023 08:12

Joanna Krupa zdemaskowana?! Gigantyczna wpadka w finale "Top Model". Cała Polska zobaczyła TO

Joanna Krupa zdemaskowana? Fot. KAPiF; kadr z programu "Top Model"/TVN
Joanna Krupa zdemaskowana? Fot. KAPiF; kadr z programu "Top Model"/TVN

Joanna Krupa straciła w oczach fanów. Wszystko za sprawą niefortunnej wpadki, do jakiej doszło podczas finału “Top Model”. Czyżby gwiazda tak naprawdę nie była tak autentyczna, jak przez lata myśleli o niej wielbiciele?

Joanna Krupa w finale "Top Model"

12. edycja “Top Model” przeszła do historii. O zwycięstwo w programie zawalczyli Wiktoria Darda, Sofia Konecka-Menescal, Natalia Węgrzynowska i Dominik Szymański. Finalnie to ten ostatni wzbudził największą sympatię widzów.

Ostatni odcinek show poprowadził dobrze znany fanom duet: Joanna Krupa i Michał Piróg. Niestety, podczas programu doszło do wpadki, która mocno podważyła autentyczność słynnej modelki w oczach jej wielbicieli.

Tak zmienił się Mateusz Maga! Przepadł na długie miesiące, a teraz zaskoczył metamorfozą. "Ostatnio wydarzyło się tak wiele" Gwiazdy na finale "Top Model": Krupa, Sokołowska, Stępień, Jelonek

Joanna Krupa - jaka jest naprawdę?

Joanna Krupa modelingiem zajmuje się już od wielu lat, jednak największą popularnością cieszy się od 2010 r., kiedy to zadebiutowała jako jurorka “Top Model”. Widzów ujęła jej rezolutność i niezrównana charyzma.

Gwiazda, która wychowała się w Stanach Zjednoczonych ujęła Polaków swoim amerykańskim akcentem oraz ciągłym wplataniem w swoje wypowiedzi angielskich słów. Czy jednak aby na pewno nie jest to poza? Wpadka w finale “Top Model” rzuca cień na tę sprawę.

Wpadka w finale "Top Model"

Podczas finałowego odcinka “Top Model” obiektyw kamery skierował się nieopatrznie w stronę promptera, na którym wyświetlał się tekst kwestii wygłaszanych przez Joannę Krupę. W używaniu go nie ma nic dziwnego - wiele programów korzysta z tego rodzaju rozwiązań - problem jednak w samej treści, jaką odczytać miała gwiazda.

(…) kto dalej ma szansę walczyć i zostać winner, a kto ma powiedzieć goodbye. Do kolejnej rundy awansuje best 3 - czytamy na ekranie.

Czyżby angielskie słówka były celowo wplatane przez realizatora będącego autorem tekstów czytanych przez prezenterów? Internauci nie ukrywają, że wpadka zachwiała ich wiarą w autentyczność Joanny Krupy i spowodowała spadek sympatii do modelki.

prompter w finale Top Model
kadr z programu “Top Model”/TVN