Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ze ślubu Żródło: East News/Fot. Beata Zawadzka/East News, Warszawa, 05.08.2020 Spotkanie prasowe pt. #NIEBOJESIE - PROJEKT SZCZESCIE. N/z: Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pokazała zdjęcie ze ślubu. Suknia robi wrażenie, ale to mama 53-latki kradnie całą uwagę

22 Styczeń 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Do sieci trafiło zdjęcie ze ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Projektantka zadedykowała je swojej mamie, którą nazwała najukochańszą babcią swoich trzech chłopców. Internauci nie mogli oderwać wzroku od pani Marii.

Choć ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa był niemałym wydarzeniem, to nie na nim skupili się dziś internauci. Gwiazdą fotografii, którą opublikowała znana projektantka mody, stała się jej mama.

Pani Maria jest niezwykle ważną osobą w życiu Joanny Przetakiewicz. Przedsiębiorczyni postanowiła przypomnieć jej o tym, publikując w sieci ich wspólne zdjęcie. Kobietom na ślubnej fotografii towarzyszy świeżo upieczony pan młody, Rinke Rooyens.

Joanna Przetakiewicz złożyła życzenia ukochanej mamie

Jeszcze do niedawna na próżno było szukać w sieci zdjęć z warszawskiej ceremonii zaślubin Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Jak ustalił Plotek, projektantka mody chwaliła się bowiem wyłącznie zdjęciami z przyjęcia weselnego zorganizowanego w Grecji. W czwartek zrobiła jednak wyjątek.

- Dziś jest dzień BABCI. Moja mamuniu kochana! Bez Ciebie nie wiem jak dałabym radę wychować trzech synów, których jesteś najukochańszą babcią. Codziennie latami przyjeżdżałaś do mnie rano, żebym mogła iść na uczelnie albo do pracy – napisała Przetakiewicz na Instagramie.

Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. Gwiazda Polsatu odsłoniła ciało i zaapelowała do fanek. "Ideałów nie ma"Czytaj dalej

W dalszej części tekstu projektantka podziękowała pani Marii za wszelką pomoc i wsparcie, które otrzymywała od niej przez całe życie. Ciepłymi słowami zaznaczyła także, że nie mogła wymarzyć sobie lepszej babci dla swoich dzieci.

- Dzięki Tobie mogłam osiągnąć tak wiele, bez strachu o moje dzieci. Wiedziałam, że są w najlepszych rękach, kiedy nie mogłam być w domu. Dziś wszyscy będziemy Ci dziękować i składać życzenia – dodała.

Post Joanny Przetakiewicz w jednym momencie zalała fala komentarzy. Wzruszeni internauci dołączali się do życzeń, a także zachwycali się urodą pani Marii. Nie ukrywali, że na opublikowanej fotografii mama projektantki nie ma sobie równych.

- Piękne życzenia i piękna mama – napisała jedna z internautek.

- Piękna ta Pani mama – dodała kolejna.

Ślub Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa był wyjątkowym wydarzeniem. Pierwotnie miał odbyć się w Grecji, gdzie zaraz po ceremonii zaplanowano huczne wesele. Ostatecznie państwo młodzi pobrali się pod Warszawą, a za granicę wyjechali dopiero kilka dni później.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plotek

Następny artykuł