Julia Wieniawa z ukochanym Żródło: instagram.com/juliawieniawa

Romantyczne nagranie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego w sieci. Miłość wisi w powietrzu

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Julia Wieniawa coraz śmielej chwali się w sieci swoim związkiem z Nikodemem Rozbickim. Na InstaStory podzieliła się z obserwatorami romantycznym nagraniem, na którym obdarowuje ukochanego siarczystym buziakiem.

  • Julia Wieniawa ma nowego chłopaka
  • Młoda aktorka o związku z Nikodemem
  • Julia Wieniawa na romantycznym nagraniu z Nikodemem

Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa oficjalnie potwierdziła plotki i domysły fanów, informując, że jest szczęśliwie zakochana. Sympatycy już w czasie wakacji spekulowali, że między Julką a kolegą z branży, Nikodemem Rozbickim, jest coś więcej. Dopiero jesienią aktorka postanowiła potwierdzić te przypuszczenia.

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem

Szerokie grono fanów z zapałem obserwowało poprzednie związki Wieniawy, a w szczególności ten z Antkiem Królikowskim czy z Baronem. Każdym z nich Julia chętnie chwaliła się na forum publicznym, dlatego niemałym zaskoczeniem dla sympatyków był fakt, że kolejną miłość aktorka przez długi czas ukrywała.

Chociaż latem paparazzi regularnie przyłapywali Wieniawę i Nikodema Rozbickiego na drobnych czułościach, żadne z nich nie komentowało pojawiających się plotek. Dopiero jesienią w wywiadzie dla Gali 22-latka potwierdziła związek.

Opatulona Kasia Cichopek relacjonuje powrót z zimowych zabaw i omija temat protestu mediów. Opatulona Kasia Cichopek relacjonuje powrót z zimowych zabaw i omija temat protestu mediów. "W najpiękniejszym makijażu"Czytaj dalej

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację - mówiła dla Gali.

Jak zapowiedziała Julia, razem z Nikodemem raczej sporadycznie dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami. Gdy polecieli na wspólne wakacje na Zanzibar, w mediach społecznościowych pochwalili się zaledwie niewielkim urywkiem.

Romantyczne nagranie Julii i Niekodema

Wiele wskazuje jednak na to, że para zaczyna przekonywać się do pokazywania swojego związku. Ostatnio Julia zamieściła na InstaStory nagranie, które niemal kipi miłością. Zakochana Wieniawa pokazała, jak obdarowuje Nikodema siarczystym pocałunkiem w policzek.

Nikoś- skwitowała krótko, dodając emotikonę w kształcie serca.

Rozbicki nie pozostał obojętny i jednocześnie odwdzięczył się buziakiem... do obiektywu. Julia i Nikodem wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych, czego najlepszym dowodem są ich szerokie uśmiechy, którymi uraczyli obserwatorów.

Obrazy Świat gwiazd

Obrazy Świat gwiazd

instagram.com/juliawieniawa

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Gala, Instagram

Następny artykuł