Jurek Owsiak, prawda Żródło: Jakub Kaminski/East News

Jurek Owsiak wciąż zabiega o swoją żonę Lidię 

28 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Jurek Owsiak od blisko 40 lat tworzy zgrane małżeństwo z Lidią. Ukochana prezesa WOŚP zdradziła tajemnice związku. Owsiak stale zabiega o żonę, niezwykłe fakty.

Jurek Owsiak nigdy nie mówi o życiu prywatnym, a bliskich stara się trzymać z dala od blasku fleszy. Nic więc dziwnego, że mało kto wie, iż jego ukochana żona również jest związana z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie pełni funkcję dyrektora medycznego oraz jest w zarządzie fundacji.

Nie tak dawno Lidia Owsiak ujawniła tajemnice swojego małżeństwa. Ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Tak Jurek Owsiak dba o swoje małżeństwo

Blisko 40-letni staż Owsiaków robi wrażenie. Nic więc dziwnego, że wielu sympatyków prezesa WOŚP od dawna dopytuje o sekret udanego związku, który udaje im się tworzyć. Miłość Owsiaków z roku na rok staje się coraz silniejsza.

Przed laty Lidia Owsiak przyznała, że jest bardzo dumna z męża. Cieszy się, że udało mu się stworzyć Fundację WOŚP, a jej "fantastyczną przestrzeń".

Pamela Anderson wyszła za mąż za własnego pracownika. Na zdjęciach ze ślubu wygląda olśniewającoPamela Anderson wyszła za mąż za własnego pracownika. Na zdjęciach ze ślubu wygląda olśniewającoCzytaj dalej

Jurkowi udało się stworzyć fantastyczną Fundację. I chyba nie przypuszczał, że w ten sposób stworzy też dla mnie nieprawdopodobnie fantastyczną przestrzeń, w której mogę się realizować, podejmować bardzo ważne i potrzebne działania na rzecz drugiego człowieka, które są ogromnym sensem mojego życia - mówiła dla Twojego Stylu.

Okazuje się, że nawet po blisko 40 latach małżeństwa Owsiak stara się zabiegać o żonę i robi wszystko, żeby jej nie zawieść. Lidia ma w nim nieprawdopodobne oparcie, co bez wątpienia tylko umacnia ich związek.

Sam prezes WOŚP przyznał w jednym z wywiadów, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej Lidii.

Żeby było jasne, tylko z nią mogę być kilkadziesiąt lat i czuć, że cały czas nadajemy na tych samych falach. Nie mógłbym nadużyć jej zaufania, ciągle się boję, żeby czegoś nie schrzanić - mówił dla Vivy.

Być może para w końcu zdecyduje się na częstsze opowiadanie o swoim małżeństwie i zdradzi więcej smaczków z życia prywatnego.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł