Justyna Żyła wspomina byłego męża Żródło: East News/Poland's Piotr Zyla poses on the podium after the FIS Men's Ski Jumping World Cup in Willingen, western Germany, on January 31, 2021. (Photo by Ina FASSBENDER / AFP), East News/Fot. Piotr Molecki/East News. Warszawa, 06.03.2020. Taniec z Gwiazdami XI edycja POLSAT - odc. 1 N/z: Justyna Zyla

Justyna Żyła wspomina byłego męża i porównuje do niego dzieci

2 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Justyna Żyła udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich dzieciach i ich planach na przyszłość. Porównała je do sławnego ojca, o którym dawno nie wypowiadała się tak życzliwie. Piotr Żyła miał zarazić swoją pasją Karolinę i Jakuba – oboje chcą iść w jego ślady.

  • Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach
  • Kuba i Karolina podzielają pasję sławnego taty
  • Oboje zaczęli trenować skoki narciarskie

Justyna Żyła zasłynęła w mediach dzięki głośnemu rozstaniu z Piotrem Żyłą. Od tego czasu nie szczędzi mu uszczypliwości i co jakiś czas wywleka na wierzch ich małżeńskie brudy. Podczas ostatniego wywiadu celebrytka zaskoczyła jednak wszystkich – w jej wypowiedziach zamiast złośliwości pojawiły się miłe słowa na temat skoczka i ich wspólnych dzieci.

Justyna Żyła opowiedziała o dzieciach

Była żona Piotrka Żyły zdecydowała się na szczery wywiad dla portalu WP Parenting. Podczas rozmowy z Katarzyną Krupką wróciła pamięcią do momentu, kiedy po raz pierwszy dowiedziała się, że jest w ciąży. Jak przyznała, choć pojawienie się małego Kuby na świecie było dokładnie zaplanowane, macierzyństwo początkowo bardzo ją przeraziło.

- Wszyscy myślą, że to była wpadka, a my to z Piotrkiem planowaliśmy. O tym, że jestem w ciąży dowiedziałam się w swoje osiemnaste urodziny. (…) Muszę się przyznać, że bardzo panikowałam na początku. Byłam chyba najbardziej zwariowaną, przestraszoną i zakręconą matką na świecie wtedy. Z każdą drobną krostką, kaszlem czy kichnięciem dzwoniłam od razu po poradę do babci, mamy czy kuzynki, która pracuje w przychodni. Bałam się – byłam młoda – powiedziała Justyna Żyła.

5 lat później Justyna i Piotr doczekali się kolejnego dziecka – ówczesna żona skoczka urodziła córkę, której rodzice dali na imię Karolina. Dziś dziewczynka coraz bardziej przypomina sławnego ojca. Nie tylko z charakteru, ale także z wyglądu.

Bardowscy chwalą się, ile kosztuje budowa ich domu. Wydali fortunęBardowscy chwalą się, ile kosztuje budowa ich domu. Wydali fortunęCzytaj dalej

- Dosyć długo staraliśmy się o Karolinkę, nie było mi łatwo zajść drugi raz w ciążę. (…) Karolcia miała urodzić się malutka, a ważyła prawie 4 kilogramy. Teraz wygląda jak mały Piotrek. Jest taka śmieszna jeszcze bez wszystkich zębów – wyznała celebrytka.

Karolina i Kuba zaczęli trenować skoki narciarskie

Zapytana o charakter swoich dzieci Justyna Żyła szczerze przyznała, że zarówno Karolina, jak i Kuba są klasyczną mieszanką obojga rodziców. Celebrytka widzi w nich wiele cech swojego byłego męża. W życzliwy sposób porównała do siebie całą trójkę.

- Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. (…) Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna – opisywała.

Choć dzieci Justyny i Piotra mają jeszcze dużo czasu do momentu, w którym będą musieli zastanowić się nad wyborem swojej ścieżki życiowej, oboje już teraz wiedzą, czym chcą zajmować się w przyszłości. Karolina będzie kosmetyczką, a Kuba – skoczkiem narciarskim. Zarówno on, jak i jego siostra mają już za sobą pierwsze treningi.

- Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi – dodała Justyna Żyła.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: WP Parenting

Następny artykuł