Justyna Żyła o dzieciach Żródło: instagram.com justynazyla

Żona Piotra Żyły zdradziła jakie cechy odziedziczyły dzieci po ojcu

7 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Justyna Żyła jest mamą dwojga dzieci - Karoliny i Kuby. Blogerka zdecydowała się opowiedzieć o swoich pociechach nieco więcej, między innymi, jakie cechy odziedziczyły po tacie i jakie mają plany na przyszłość.

  • Justyna Żyła opisała charakter dzieci
  • Powiedziała, jakie cechy odziedziczyły po ojcy
  • Zdradziła plany na przyszłość swoich dzieci

Justyna Żyła największy rozgłos zdobyła, gdy w swoich social mediach prała publicznie brudy z byłym mężem. Nie zdobyła wtedy przychylności wielu osób, jednak postanowiła wykorzystać swoje 5 minut. Nie da się jednak ukryć, że blogerka kocha swoje dzieci i zawsze mówi o nich z miłością. Tak też było tym razem.

Justyna Żyła o dzieciach

W szczerym wywiadzie Justyna Żyła opowiedziała o tym, jakie są jej dzieci, Karolina i Kuba. Okazuje się, że pociechy mają zupełnie inne charaktery, a kilka cech charakteru odziedziczyły po tacie.

- One są mieszanką charakterów. Są uparte, tak jak ja i Piotrek – obydwoje tacy jesteśmy. Kuba jest trochę takim leniuszkiem i taki był od urodzenia. Jest bardzo inteligentny i już dzisiaj wiem, że on krzywdy sobie w życiu nie da zrobić. Obecnie ma taki etap, że się obraził trochę na szkołę, ale dla mnie wykształcenie dzieci jest bardzo ważne- mówiła w rozmowie z serwisem parenting.pl.

Na pewno Piotr Żyła pęka z dumy czytając słowa byłej partnerki. Z słów Justyny Żyły można wywnioskować, że ich syn już teraz ma stanowczy charakter i będzie dążył do wyznaczonego sobie celu. Z kolei jego siostra po ojcu odziedziczyła poczucie humoru.

Fani są zmieszani. Doda jednak rozstała się z mężem? Fani są zmieszani. Doda jednak rozstała się z mężem? "Nie lubię być sama"Czytaj dalej

- Ona też jest uparta, jak jej rodzice. Jest takim żartownisiem – to ma z Piotrka. Jest szybka i energiczna - opisała ją mama.

Jak się okazało, dzieci uczą się także skoków narciarskich. Oboje bardzo to lubią, choć Justyna Żyła pilnuje, by nie zrobiły sobie krzywdy. Taki wbór sportu na pewno nikogo nie zdziwi, bowiem pod okiem Piotra Żyły na pewno będą sobie radzić doskonale.

- Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi - opowiadała mama.

Jaką przyszłość planują jej dzieci?

Mimo młodego wieku zarówno Karolina, jak i Kuba wiedzą, czym chcieliby się zająć w przyszłości. Mają bardzo sprecyzowane plany, choć Justyna Żyła twierdzi, że najpewniej jeszcze wiele razy będą zmieniać zdanie. Syn ma odważne plany, by pójść w ślady słynnego ojca, córka zaś widzi się w bardziej dziewczęcej dziedzinie.

- Kiedy pytam Kubę: „Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia”, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić, ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia - powiedziała.

Oboje są jeszcze bardzo młodzi więc na pewno czas zweryfikuje ich postanowienia. Jedno jest pewne - cały czas będą mogli liczyć na wsparcie mamy i taty, którzy nawet po rozwodzie dbają o dobro swoich pociech.

Justyna Żyła

Justyna Żyła

Źródło fotografii: Instagram.com justynazyla

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Plejada

Następny artykuł