Justyna Żyła, Piotr Żyła i Marcelina Ziętek Żródło: instagram.com/@justynazyla, @marceepan, @piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mają ślubne plany? Justyna Żyła skomentowała te doniesienia

14 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Justyna Żyła postanowiła skomentować potencjalne ślubne plany swojego byłego małżonka. Po rozstaniu z Justyną Piotr Żyła związał się z aspirującą aktorką Marceliną Ziętek. Ex-partnerka skoczka narciarskiego krótko życzyła im szczęścia, jednocześnie zaznaczając, że osobiście na pierwszym miejscu stawia dobro swoich dzieci.

  • Piotr i Justyna Żyła rozstali się w 2018 roku
  • Po rozwodzie dynamicznie rozwija się relacja Piotra Żyły i Marceliny Ziętek
  • Ex-małżonka skoczka skomentowała doniesienia o ich ewentualnym ślubie
  • Justyna Żyła obecnie skupia się na swoich pociechach

W ostatnim czasie Justyna Żyła zdobyła zaskakująco dużą popularność. Nie bez znaczenia pozostaje w tym przypadku jej głośny rozwód ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą oraz ogólne medialne poruszenie, w jakim ex-małżonkowie się rozstawali. Tym razem uwagę mediów przykuła odpowiedź Justyny Żyły na doniesienia dotyczące potencjalnego ślubu Piotra Żyły i Marceliny Ziętek.

Justyna Żyła życzy ex-mężowi szczęścia

Ostatnie medialne doniesienia wspominają o tym, że były mąż Justyny Żyły zainwestował z zakup nieruchomości, w której skoczek zamieszkał wspólnie z Marceliną Ziętek. Magazyn Party poinformował swych czytelników, że dom znajduje się w Ustroniu. Dodatkowo w garażu Piotra Żyły miało pojawić się nowe auto.

Informacje te zaowocowały niepotwierdzonymi dotąd plotkami o ślubie Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Para nie komentuje bowiem swojej życiowej sytuacji, co pozostawia szerokie pole do domysłów. Rzekomy zakup samochodu i domu, a także uwicie przytulnego gniazda, potencjalnie wskazywałby jednak na to, że na liście wspólnych celów zostało już tylko sformalizowanie związku.

Liczne niepewności magazyn Party postanowił rozwiać, kontaktując się z samą Justyną Żyłą. Ex-małżonka polskiego skoczka przyznała, że nie posiada na ten temat żadnych wieści. Krótko życzyła parze szczęścia i podkreśliła, że dla niej najważniejsze jest wychowanie dwójki pociech.

Córka Cezarego Pazury obchodzi w tym roku 31. urodziny. Anastazja ma wyjątkową pasjęCórka Cezarego Pazury obchodzi w tym roku 31. urodziny. Anastazja ma wyjątkową pasjęCzytaj dalej

- Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało- oznajmiła Justyna Żyła.

Justyna Żyła opiekuje się dwójką dzieci: Kubą i Karoliną

Po rozstaniu z Piotrem Żyłą Justyna została mamą pełną gębą. Wychowuje dwójkę dzieci, których doczekała się jeszcze jako żona polskiego skoczka. Pod jej opieką pozostają urodziny w 2007 roku Kuba i Karolina, która przyszła na świat w 2012 roku. Chętnie dzieli się ich zdjęciami na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

W wywiadzie przeprowadzonym dla portalu Parenting.pl Justyna Żyła wyjawiła, że jej dzieci odziedziczyły po tacie zamiłowanie do sportu. Kuba i Karolina trenują skoki narciarskie, w czym pomaga im jedna z cech charakteru odziedziczonych po rodzicach - upór.

- Zarówno Karolcia, jak i Kuba trenują skoki. Kuba już 4 lata, Karolinę wyślę znowu zimą, nie ma jeszcze takich mocnych nóg, a teraz się trudno hamuje i bałam się, że nie utrzyma równowagi. Ona też jest uparta, jak jej rodzice - mówiła Justyna Żyła.

Jednocześnie dla Justyny Żyły jako matki niezwykle istotne jest zapewnienie dzieciom odpowiedniego wykształcenia. Choć mając za przykład takiego ojca jak Piotr Żyła Kuba i Karolina widzą, że z osiągnięć sportowych idzie się utrzymać, okazuje się, że z ich planami na przyszłość bywa różnie. Niekoniecznie łączą karierę zawodową ze skokami narciarskimi, co uwypukla się szczególnie w przypadku Karoliny.

- Kiedy pytam Kubę: "Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia", odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką. Oni już wiedzą, co chcą robić, ale to jeszcze się zmieni milion razy. Najważniejsze jest dla mnie, żeby robili to, co ich uszczęśliwia- oznajmiła celebrytka.

Justyna Żyła 1

Źródło: instagram.com/justynazyla

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, DziennikPolski24, RMF Maxx

Następny artykuł