Justyna Żyła o związku z Piotrem Żródło: instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła powraca, ostro podsumowała związek z Piotrem. "Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej"

23 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Justyna Żyła w rozmowie z Pudelkiem nie przebierała w słowach. Ostro podsumowała małżeństwo z Piotrem Żyłą. Mówi o krzywdzie psychicznej oraz fizycznej i wprost ostrzega jego obecną partnerkę.

Od jakiegoś czasu Justyna Żyła zdawała się unikać tematu byłego męża na forum publicznym, a nawet coraz chętniej dzieliła się swoją nową miłością. Jednak przy okazji rozmowy z Pudelkiem ex skoczka wróciła pamięcią do dawnych czasów, a także skupiła się na teraźniejszości, przestrzegając nową partnerkę sportowca.

Justyna Żyła ostro podsumowała związek z Piotrem

Medialna wojna między Justyną a Piotrem zdaje się nie mieć końca. Cisza za każdym razem nie trwa długo, a po niej któreś z nich znajduje nowe brudy, którymi zamierza podzielić się na forum publicznym. Trudno zaprzeczyć jednak, że w całej batalii przewodniczy Justyna, która swego czasu regularnie zabierała głos w tej sprawie.

W ostatnim czasie komentarze byłej skoczka ustały, ale teraz, jak przytacza Plotek, przy okazji rozmowy Justyny z Pudelkiem wróciły i to ze zdwojoną siłą. Celebrytka ostro podsumowała związek z Piotrem, ujawniając, że miało dochodzić do przemocy fizycznej oraz psychicznej.

Warto wspomnieć również, że nie tak dawno Justyna żaliła się na Instagramie, że Piotr zabrał jej i dzieciom samochód, którym teraz podróżuje razem z nową partnerką, gwiazdą 19+, Marceliną Ziętek.

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z planu Cezary Pazura pokazał zdjęcie z planu "13 posterunku". Po ponad 20 latach znów zapozował z komisarzem Kotem. "Wtedy i dziś"Czytaj dalej

To świadczy o tym, jakimi są ludźmi - zakłamanymi i egoistycznymi. Ja pokazuję tylko prawdę, bo nie jestem osobą, która by komuś źle życzyła czy zrobiła coś złego. Ten człowiek wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy - grzmiała w rozmowie z Pudelkiem

Była skoczka zwraca się do jego nowej partnerki

To jeszcze nie koniec, bo w dalszej części rozmowy Justyna postanowiła odnieść się do Marceliny. Jak podkreśliła Justyna, życzy jej szczęścia, ale ma do niej bardzo ważną wiadomość.

Życzę jej szczęścia. Niech ma ten miód. Ale o dzieciach niech pamięta - dodała Żyła.

Czy Marcelina i Piotr odniosą się do słów Justyny? Wiele wskazuje na to, że medialna batalia może rozpocząć się na nowo.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł