Justyna Żyła Żródło: instagram.com/justynazyla

Justyna Żyła pokazała zdjęcia z córką. Karolina idzie w ślady mamy, ma zadatki na gwiazdę?

29 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Była żona polskiego skoczka, Justyna Żyła, chętnie dzieli się z internautami momentami z życia codziennego. Na oficjalnym koncie celebrytki na Instagramie nie brakuje zdjęć jedzenia, wspomnień z wakacji i podobizn jej pociech. Piotr i Justyna żyła są rodzicami dwójki dzieci.

W ostatnim czasie Justyna Żyła stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek polskiego show-biznesu. Nie bez znaczenia był w tym przypadku rozwód ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Swoje dołożył również medialny szum, jaki powstał wokół rodzinnych przepychanek byłych małżonków.

Justyna Żyła pokazuje córkę na Instagramie. Czy Karolina pójdzie w ślady matki?

Piotr i Justyna Żyła (z domu Lazar) pobrali się w 2006 roku. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, pierwsza sprawa rozwodowa małżonków odbyła się we wrześniu 2018 roku. Ostatecznie Piotr i Justyna Żyła zostali oficjalnie rozłączeni w listopadzie tego samego roku.

Rozwód Piotra i Justyny Żyły przez wiele miesięcy był tematem rozchwytywanym przez media. Według doniesień portalu jastrząbpost.pl ex-małżonkowie często wypowiadali się wówczas na swój temat w mediach społecznościowych. Opanowali podobne zapędy dopiero po czasie, na co być może mieli wpływ adwokaci obu stron.

Jak tłumaczyła po upływie tygodni Justyna Żyła, jako osoba niezwykle emocjonalna potrzebowała wylać swoje żale w trudnym czasie, do czego użyła między innymi konta na Instagramie. Dodała wówczas, że nie należy do grona tych, którzy szczycą się umiejętnością perfekcyjnego panowania nad własnym zachowaniem.

Z zespołem 2 plus 1 osiągnęła niebywały sukces. Co dzieje się dziś z Elżbietą Dmoch?Z zespołem 2 plus 1 osiągnęła niebywały sukces. Co dzieje się dziś z Elżbietą Dmoch?Czytaj dalej

- Mój Instagram jest moją własnością - osiem miesięcy temu wylałam swoje żale. Każdy to robi. Jestem emocjonalną kobietą i wkurzają mnie pewne rzeczy i mam prawo o nich mówić - jak każda kobieta. Ja gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało - ja taka nie jestem - pisała celebrytka.

Rozwód nie zakończył jednak przepychanek ex-małżonków. Do mediów wciąż docierają doniesienia o ich wzajemnych oskarżeniach. Niektóre z nich były naprawdę poważne - niedawno Justyna Żyła postawiła byłego męża w złym świetle, twierdząc, że brakuje mu zainteresowania dziećmi.

Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. W 2007 roku powitali swojego pierworodnego syna Jakuba, a w 2012 - córkę Karolinę. Podobizny pociech często pojawiają się na oficjalnym profilu Justyny Żyły na Instagramie, skąd pochodzą wykorzystane w artykule zdjęcia.

Zarówno Jakub, jak i Karolina, pozostają pod opieką Justyny Żyły. Celebrytka chętnie dzieli się z obserwującymi swoim codziennym życiem, w tym chwilami z dziećmi. Mała Karolina zdaje się podzielać entuzjazm mamy do gotowania i często pozuje do wspólnych zdjęć.

Internauci tłumnie komentują wspólne zdjęcia Justyny Żyły i jej dzieci. Nie brakuje komentarzy chwalących urodę zarówno celebrytki, jak i jej córki. Pod niektórymi wpisami Justyny Żyły wśród internautów wywiązała się żywa dyskusja dotycząca jej rodzinnych relacji.

Justyna Żyła

justyna żyła / instagramjustyna żyła / instagramŹródło: instagram.com/justynazyla

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrząbpost.pl

Następny artykuł